Tour de France 2010


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tour de France 2010  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Tour de France 2010
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jnerez


PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2010 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krásná Tour... škoda, že jen kvůli práci na to nebylo více času....fotbal mě v televizi nudí, ale na tohle se dokážu dívat hodiny...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bernhard


PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jnerez napsal:
Krásná Tour... škoda, že jen kvůli práci na to nebylo více času....fotbal mě v televizi nudí, ale na tohle se dokážu dívat hodiny...


Pěkné fotky :
http://www.boston.com/bigpicture/2010/07/2010_tour_de_france_-_part_i.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechcu vyvolat nejaky flame, ale zajima me to. Je mozne ze byl min nasypany nez ostani a jak se mu to mohlo stat? Je to tak jako v BB ze ma kazdy sveho 'lekare' ? Ze by jen zapomnel na neco co si mel vzit? Kdosi v diskuzi psal ze si nedal Clenbuterol, proto vyhasl.

http://www.sport.cz/ostatni/cyklistika/clanek/427012-video-kreuzigeruv-kolaps-nastval-vedeni-astany-musi-se-sebou-neco-udelat-rekl-manazer.html#hp-sez
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marcos23


PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě mají týmového lékaře. Podle mě v tom byla jen "krize" ale nevím nevím, jak se mohl najednou tak propadnout, když je tam z toho týmu nejlepší. Přece musel mít natrénováno. Těžko říct, nejsem cyklista. Kdybych měl ale šlapat takové kopce, tak bych už byl nejspíš po 200 metrech v pr....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mu fandim, a věřím mu, že je čistej. Celkově jel vyrovnaně, ale včera prostě shořel jak papír, bohužel
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:
Já mu fandim, a věřím mu, že je čistej . Celkově jel vyrovnaně, ale včera prostě shořel jak papír, bohužel


tak urcitee
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robb


PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A je to tady, Lance přidal další hřebík do rakve popularity silniční cyklistiky.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
A je to tady, Lance přidal další hřebík do rakve popularity silniční cyklistiky.

Prdel by byla, kdyby to řekl všechno. Jeho zařízli ostatní závodníci, tak se může na všechno vykašlat a zaříznout ostatní včetně zkorumpovaný USADA. Nejvíc zle mi je z těch hovad, kteří proti němu svědčili. Ty by do týmu neměl vzít nikdo.

Včera jsem měl debatu s jedním uživatelem RW na facebooku a nasralo mě, že i lidi, co o tom ví tolik, považují Lance za nějakýho zlýho člověka... tyhle čtvrt pravdy jsou oničem. Společnost sice pravdu znát nechce, ale možná by to sportu prospělo.
nahoru
jnerez


PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty se divíš, že proti němu někdo svědčí? Co je divného na tom, že proti němu svědčí někdo, kdo je díky dopingu vyřazen na okraj společnosti, zatímco pam Armstrong si vesele lže dál.
Navíc ti lidi proti němu vypovídali pod přísahou, což je dost důležité.

Jinak sem četl pěkný názor, který se mi líbí...Nevadí mi, že dopoval, vadí mi, že celou dobu lhal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jnerez napsal:
Ty se divíš, že proti němu někdo svědčí? Co je divného na tom, že proti němu svědčí někdo, kdo je díky dopingu vyřazen na okraj společnosti, zatímco pam Armstrong si vesele lže dál.
Navíc ti lidi proti němu vypovídali pod přísahou, což je dost důležité.

Jinak sem četl pěkný názor, který se mi líbí...Nevadí mi, že dopoval, vadí mi, že celou dobu lhal.

to napsal nějakej *** na hovinky.cz, ne?

Jinak jak jsem psal. V tomhle s tebou ve všem nesouhlasím.
Nechci sledovat sprintery, co mají 100ku za 10,1. Chci vidět závody pod 10s. Nechci sledovat TdF, kde je ob den den volna. Chci vidět každý den brutální výkony ve sprintu i v kopcích.

Sport se tak vyvinul a jedinej, kdo lže, je společnost spolu s systemem, kterej si sama vytvořila.
nahoru
Bombay


PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se na TdF rád podívám, ten závod má kouzelnou atmosféru.

Bohužel doping je v silničkách už tak prolezlý, že by to chtělo nějakou bombu, aby se celý systém silničářů zhroutil nebo reorganizoval.
Ta bomba má šanci nyní, kdyby LA konkrétně jmenoval jak dopoval, co se bere, jaké jsou trendy, kdo a kdy bral, kde, jak kolik, atd. Prostě maximum údajů.

Jinak to půjde do kytek. Systém silničních závodů je strašlivý, TdF je brutální nálož na organismus. A celkově tomu právě nahrává názor GURUHONZY. Lidi kteří chtějí stále víc, stále lepší časy, výkony. Myslím (a psalo to hodně závodníků, doktorů, profesionálních sportovců), že lidský organismus už nemá šanci zvládat tyhle rostoucí nároky a doping proniká stále do víc sportů, aktivit...a stahuje je dolů.

A jsem zvědav, jak má LA ošetřené smlouvy ohledně sponzorů.
Dokud jim vydělával peníze, tak jim to nevadilo. Nyní to chcou zpět, prasárna.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
jnerez napsal:
Ty se divíš, že proti němu někdo svědčí? Co je divného na tom, že proti němu svědčí někdo, kdo je díky dopingu vyřazen na okraj společnosti, zatímco pam Armstrong si vesele lže dál.
Navíc ti lidi proti němu vypovídali pod přísahou, což je dost důležité.

Jinak sem četl pěkný názor, který se mi líbí...Nevadí mi, že dopoval, vadí mi, že celou dobu lhal.

to napsal nějakej *** na hovinky.cz, ne?

Jinak jak jsem psal. V tomhle s tebou ve všem nesouhlasím.
Nechci sledovat sprintery, co mají 100ku za 10,1. Chci vidět závody pod 10s. Nechci sledovat TdF, kde je ob den den volna. Chci vidět každý den brutální výkony ve sprintu i v kopcích.

Sport se tak vyvinul a jedinej, kdo lže, je společnost spolu s systemem, kterej si sama vytvořila.


Každý má asi hranici pro vnímání "dopingového podvodu" jinak nastavenou. Já jsem vždycky vnímal problém v tom, že začíná brát široká, i rekreačně sportující veřejnost bez lékařského dohledu. To je podle mě daleko nejhorší problém, když 18-ti letý blb s půlroční zkušeností a hodně podprůměrnou výkonností začne brát.
Tour sleduju od Indurainových dob a nikdy mě nenapadlo, že by to jezdil čistý. Pochybuje snad někdo, že by Merx byl někdy čistý?

Pravda ale je, že ten antidopingový tlak přináší výsledky minimálně ve formě utažení šroubů. Je čím dál těžší něco brát, aniž by se na to přišlo. Sport se kvůli tomu mění. Třeba na 100 m sprint se několikrát změnil styl - od silových američanů 90-tých let až po dnešního "lehkonohého" Bolta...

Špatný je, že to vnáší do sportu rovinu pomsty, osobních křivd a obživu těch co "bojují proti dopingu". Vrcholový sportovec bere protože je za to placený. Antidopingář jde přes mrtvoly protože je za to placený... a začíná se chovat jako prase. Sportovec je pro něho méněcenná bytost - stačí se podívat na vystoupení některých našich antidopingářů v televizi...

Armstrong prostě byl nejlepší mezi stejně "opečovávanými" soupeři. Nejde si nevšimnout, že se na něm někdo snaží ukojit svoji zraněnou ješitnost. Berou se tituly po x letech, a to je pro sport velká tragédie.

Pro mě je Armstrong 7-mi násobným vítězem Tour a myslím, že i po letech budou lidi vědět kdo to tehdy vyhrával...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

RaptorMira napsal:


Armstrong prostě byl nejlepší mezi stejně "opečovávanými" soupeři. Nejde si nevšimnout, že se na něm někdo snaží ukojit svoji zraněnou ješitnost. Berou se tituly po x letech, a to je pro sport velká tragédie.

Pro mě je Armstrong 7-mi násobným vítězem Tour a myslím, že i po letech budou lidi vědět kdo to tehdy vyhrával...

A veřejnost teď nesnáší Armstronga, protože vyhrával. Oni si myslej, že člověk za ním, na druhém místě, má cítit křivdu, protože ten Armstrong dopoval. Přitom ten člověk na druhém, třetím, čtvrtém... a kdo ví jak daleko to jde... místě taky dopoval. A Armstrong je pak špatnej, protože byl z nich nejlepší sportovec a byl nejsilnější psychicky?

Pro mě je to jedna z největších osobností sportu v historii.
nahoru
Pr!nc


PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak. Věřím, že dopovala skoro celá špička, takže stejně vyhrál ten nejlepší, a tím byl Armstrong. Teďka mi to přijde jako hon na čarodějnice a Armstrong je jeho obětí. Upřímně je mi ho líto, jak ho teď vláčí tiskem a dělají z něho bůhvíjakého hříšníka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tour de France 2010 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: