shazováni váhy před zápasy bez úbytku energie a výkonnosti



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - shazováni váhy před zápasy bez úbytku energie a výkonnosti  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> shazováni váhy před zápasy bez úbytku energie a výkonnosti
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
peter1993


PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 4:36 pm    Předmět: shazováni váhy před zápasy bez úbytku energie a výkonnosti Odpovědět s citátem

Ahoj všichni, omlouvám se pokud tady podobný topic už je... nemohl jsem ho najít :-)

Prosím o radu ohledně shazování váhy před závody, odvodňování, diety atp, ale zároveň nechci při tomto procesu ztratit na výkonnosti víc, než co je nutné.
Jak tedy lze sundat za krátké časové období co nejvíce hmotnosti? Popř. jaké zařadit suplementy?
Předem díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 8:13 pm    Předmět: Re: shazováni váhy před zápasy bez úbytku energie a výkonnos Odpovědět s citátem

peter1993 napsal:
Ahoj všichni, omlouvám se pokud tady podobný topic už je... nemohl jsem ho najít :-)

Prosím o radu ohledně shazování váhy před závody, odvodňování, diety atp, ale zároveň nechci při tomto procesu ztratit na výkonnosti víc, než co je nutné.
Jak tedy lze sundat za krátké časové období co nejvíce hmotnosti? Popř. jaké zařadit suplementy?
Předem díky


Jak dlouho pred zavody mas vazeni?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter1993


PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to spis do budoucna ;-) dejme tomu trebas 14dni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondrakf


PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

peter1993 napsal:
je to spis do budoucna ;-) dejme tomu trebas 14dni

to je blbost:D vážení nemůžeš mít 14 dní před zápasem to sis popletl váží se den před nebo ještě ten den jinak se zeptej trenéra ten ti určitě poradí ale já sem to dělal tak že jsem vždycky vypotil nejedl nepil a po vážení jsem to dohnal jinak je hodně možností sauna atd..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter1993


PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2012 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

:-D je jasne, ze vazeni neni 14 dni predem :-D myslel jsem to jako, ze jak se da shodit za 14dni co nejvice ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - shazováni váhy před zápasy bez úbytku energie a výkonnosti
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: