objemová strava



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - objemová strava  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> objemová strava
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petr871


PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2012 4:53 pm    Předmět: objemová strava Odpovědět s citátem

Zdravím, už dlouho si lámu hlavu nad tím jak dávat ted sacharidy v objemu. Cvičím asi 3/4 roku a za tu dobu jsem si prosel hodne fazi: 1) nemohl jsem pribrat a sacharidy jsem neřešil 2) pak jsem si přečetl že sem asi ektomorf a sestavil sem si jídelníček, ve kterém jsem do sebe cpal nakych 450- 500g sach. denne pri vaze 70 kg. coz bylo nejakych 7g/kg a takhle sem to poctive dodrzoval denne (samozdrejmosti byli i sladkosti a hlavně 2x denně smazeni na panvi plny oleje). Vysledkem bylo to, ze jsem se behem 4 mesicu doslova vyzral na 85 kilo (pribral sem 15 kilo za 4 mesice). Asi je jasne, ze moc svalove hmoty z tech 15 kil navic nebylo, a tak sem drzel az do minuleho tydne diety a ted sme celkem vyrysovany na 75 kilech a chci jit zpet do objemu ale bojim se toho po tomhle zazitku, jelikoz nevim jestli to bylo temi sladkostmi, nebo tim smazenim, nebo hodne sacharidy ze sem tak pribral a vubec nevim kolik si jich mám tedy dat ted, jelikoz si nejsem jist ze to zapricinili ty vysoke sachry. Jak sem říkal, nyný mám 75 kg a nevim jestli si mám dát 3g/kg jako ektomorf nebo klidne 6 g jako mezomorf, jelikoz jsem neco mezi.. Jsem hodne vysoky, ale pritom nikdy ne uplne „vyrysovany“ jako typicky ektomorf.

Napadli me 3 varianty:
1) Jist ve vlnach jako mi kdysi poradil trener (ze neni dobre jist porad stejne hodnoty, jinak si telo zvykne a zacne ukladat) takže bych si dal 200 300 400 a takhle tocil (v Treninkovych dnech navic 40g gainer ale z toho nepriberunic spatneho asi ne?)
2) nebo dat porad stejne kazdy den cca. 350g (75x5g=370)
3)Treninkovy den 300 netreninkovy 400 a takhle porad dokola.

Dale bych na vás mel dotaz ohledne toho zda je lepsi jet objem:
A) celou dobu uplne ciste (tz. nedat si treba ani tatarku, nebo kecup, ci eidam treba na kure atd.. nejist ovoce a proste strikne dodrzovat ty sachry a tuky) a kazdy 6 den si jist co vas napadne.
B) nebyt tak stritni a obcas si dat treba jablko navic, dzus, tatarku, kolac atd-- samozrejmne neprahnet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2012 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau, já bych to držel kolem těch 350-400, každopádně uvidíš sám při kolika sacharidech budeš nabírat a přidat nebo ubrat můžeš vždycky, každý má jiné tělo a hodnoty nemůžeš přesně určit. Ale jestli chceš kvalitně přibírat, tak ten olej na smažení a sladkosti ne e. Dyžtak ol. olej.
Pokud chceš přibírat opravdu kvalitu, tak si drž jídelníček co se týká kvality surovin jak v dietě, akorát že přidáš na těch sachrech.
Po tréninku klidně Gainer nebo protein+malta. Toho ovoce bych se tolik nebál. A ty ostatní sr*** jako kečup, tatarka atd... to už je na tobě co chceš přibírat. Ale DIA kečup taky dobré...
A to že by sis dal jednou za týden volnej den, já nevím někdo to tak dělá, nekdo zase je zastáncem jednou za 3-4týdny atd... Spíš záleží jakou formou bys to pojal (kila čokolády, fastfoody atd.... nebo nedělní svíčková s rodinkou...)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2012 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolik měříš a kolik ti je?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2012 6:27 pm    Předmět: Re: objemová strava Odpovědět s citátem

petr871 napsal:


Dale bych na vás mel dotaz ohledne toho zda je lepsi jet objem:
A) celou dobu uplne ciste (tz. nedat si treba ani tatarku, nebo kecup, ci eidam treba na kure atd.. nejist ovoce a proste strikne dodrzovat ty sachry a tuky) a kazdy 6 den si jist co vas napadne.
B) nebyt tak stritni a obcas si dat treba jablko navic, dzus, tatarku, kolac atd-- samozrejmne neprahnet.


A)I v objemu můžeš ovoce, eidam, kuře, trochu kečupu či tatarky taky nezabije, spíš bych se vyhýbal fast foodu, brambůrkám. čokoládám) Podle mě když dáš každý 6. den co Tě napadne, tak ti to půjdu zbytečně do tuku. Takže bych jedl normálně objemově, a každý týden až 14 dní, bych si dal o volný den jedno jídlo na které by se měl zrovna chuť nebo za 1-2 měsíce si dát prasečí (volný den = jíst co chceš)
B) neblázni, jak jsem psal v prvním bodě: ovoce, 100% džůs, lžička tatarky (tu samozřejmě nemusíš každý den) tě nezabije. Jídelníček má být pestrý, ne jen rýže a kuře na vodě.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr871


PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2012 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo ale jde o to, co to znamena jist objemove jak rikas? Kdyz mas jist objemove ciste znamena ze kazd yden mas urcity pocet sach. tuku a bilk. Coz znamena, ze kdy sezeres 2 banany a 200 ml dzusu tak si o 80 sach. mimo tu hodnotu, kterou si mel mit, takze pokud chces dzret sacharidy presne tak nesmis snist nic co nebylo puvodne v planu..[/u]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr871


PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2012 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak ted asi 5 dni po skonceni ty diety sem zral a chlasta jako prase cely dny a vyrysovanost mi prijde jeste lepsi nez kdyz sem dietu dokoncil.. a to sem ted ani nechodil cvicit a kazdy duhy den jsem navstevoval pana mcdonalda na par cheesu a zmrzku, myslim ze je dost psychicky stresujici jist zas 2 mesic ebez pauzy jenom rejzi testoviny a kurata.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - objemová strava
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: