Ejakulace a vliv na hladinu sérového testosteronu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ejakulace a vliv na hladinu sérového testosteronu  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> Ejakulace a vliv na hladinu sérového testosteronu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zdržujete se sexu kvůli soutěži/zápasu ?
Ano
11%
 11%  [ 5 ]
Občas
11%
 11%  [ 5 ]
Proboha, ne!
77%
 77%  [ 35 ]
Celkem hlasů : 45

Autor Zpráva
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

whoo napsal:
ten diel som videl aj ja na Discovery science. Bolo to myslim v serii Sportova veda a skusali to na nejakej kickboxerke tusim. Ale tam islo myslim skor o vydrz pri maximalnom vykone (stacionarny bicykel) pred sexom a po sexe. Tam im vyslo, ze po sexe mala znatelne vacsiu vydrz. Takl isto aj jej priatel (aby si chlapi nemysleli ze to malo vpliv len na zeny)


Měřili i sílu úderu a sílu výskoku.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Puritania


PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
whoo napsal:
ten diel som videl aj ja na Discovery science. Bolo to myslim v serii Sportova veda a skusali to na nejakej kickboxerke tusim. Ale tam islo myslim skor o vydrz pri maximalnom vykone (stacionarny bicykel) pred sexom a po sexe. Tam im vyslo, ze po sexe mala znatelne vacsiu vydrz. Takl isto aj jej priatel (aby si chlapi nemysleli ze to malo vpliv len na zeny)


Měřili i sílu úderu a sílu výskoku.


OK, dejme tomu, že na silový ani vytrvalostní výkon hladina testosteronu nemá, ale co následná regenerace (jak u BB nebo jiného sportovce) a následný svalový růst???
Předpokládám, že hladina TST po sexu klesá což je pro BB přesný opak toho, co potřebuje. Nebo se pletu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Predstavim si modelovou situaci, kdy mam 2 jedince se stejnou genetikou - oba delaji stejnej silovej sport (a maji stejnou stravu atd.), ale jeden je "casanova" a druhej je asketickej byrokrat, co si predepsal max. 1 ejekulaci tejdne. Klidne bych dal ruku do ohne za to, ze ten casanova bude mit vyssi hladinu tst a nejspis i lepsi regeneraci a zadnej dopad na svalovej rust

edit: vlastne mi prijde, ze pokud nekdo uplne vazne premejsli o tom, ze kvuli hypotetickymu zrychleni rustu svalu o odhadem 0,5% omezi sex na 1x tydne, tak uz je to pro me podobnej level, jak kdyz nekdo uvazuje, ze kvuli svalum zacne zrat h*vna, protoze mu nekdo rek, ze je to dobry
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Puritania napsal:
eSko napsal:
whoo napsal:
ten diel som videl aj ja na Discovery science. Bolo to myslim v serii Sportova veda a skusali to na nejakej kickboxerke tusim. Ale tam islo myslim skor o vydrz pri maximalnom vykone (stacionarny bicykel) pred sexom a po sexe. Tam im vyslo, ze po sexe mala znatelne vacsiu vydrz. Takl isto aj jej priatel (aby si chlapi nemysleli ze to malo vpliv len na zeny)


Měřili i sílu úderu a sílu výskoku.


OK, dejme tomu, že na silový ani vytrvalostní výkon hladina testosteronu nemá, ale co následná regenerace (jak u BB nebo jiného sportovce) a následný svalový růst???
Předpokládám, že hladina TST po sexu klesá což je pro BB přesný opak toho, co potřebuje. Nebo se pletu?


Bohatý sexuální život ti dodá víc tst než dodržování nějakého schedule, kdy si můžeš a nemůžeš užít, to mi věř. Taková pořádná prsatá sexy divoška s tvými hormony udělá takový čoromoro, že si to ještě nikdy neviděl.

edit: Hlavně už vidím ten výraz partnerky, když ji řekneš, že dneska ne, protože ti právě roste hladina testosteronu a máš šanci na 2 g svalové hmoty navíc. Život je dost krátký na to, abychom řešili tyhle pí*oviny (a to skoro doslova).
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, ze je tohle dost navstevovanej server, si myslim, ze i pres reakce v tomhle vlakne se najde minimalne par pitomcu, co si doopravdy vymyslej tydenni rozvrh sexu a pojedou podle toho (pokud uz tady nejaci takovi nejsou).
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Puritania


PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko: s tím víc než souhlasím

Jsem na tohle téma citlivý, protože mám s produkcí TST problémy a musím ho pravidelně doplnovat injekčně.

Je to i o tom, že se člověk něčemu chce plně věnovat, dře jak kůň, prožere tisíce měsíčně a pak ztroskotá na tomhle. Je to hodně demotivující, byť jsou v životě důležitější věci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Puritania napsal:
eSko: s tím víc než souhlasím

Jsem na tohle téma citlivý, protože mám s produkcí TST problémy a musím ho pravidelně doplnovat injekčně.

Je to i o tom, že se člověk něčemu chce plně věnovat, dře jak kůň, prožere tisíce měsíčně a pak ztroskotá na tomhle. Je to hodně demotivující, byť jsou v životě důležitější věci.


Tak to je opravdu zajímavé, kolik je ti let a kolik toho tst užíváš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Puritania


PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je opravdu zajímavé, kolik je ti let a kolik toho tst užíváš?[/quote]

30 let, Sustanon každé 3 týdny.
Hospitalizace v r. 2008, těžký zánět, příčinu lékaři nenašli. Tohle (a spousta jiných) jsou doživotní následky...ještě mě v životě pár injekcí čeká
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, nezávidím ti. Zkoušel jsi třeba tribulus a nebo jiné rostlinné produkty na zvýšenní tst nebo je to natolik vážné, že nezbývá nic jiného než aplikace Sustanonu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Puritania


PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rostislaw napsal:
No, nezávidím ti. Zkoušel jsi třeba tribulus a nebo jiné rostlinné produkty na zvýšenní tst nebo je to natolik vážné, že nezbývá nic jiného než aplikace Sustanonu?


Svého času jsem zkoušel tribulus od několik výrobců, ale změny jsem necítil. Dokonce ani orální Undestor ty hodnoty nezvedl nijak znatelně (a to je proti tribulu trochu jiná liga), takže tribulus jsou pro mě vyhozené peníze. Až injekční sustanon to dal jakžtakž do pořádku.

Ironií je, že u jiného sportu by mi nízká hladina TST až tak nevadila, ale zrovna u cvičení je člověk vyřízený a může se snažit sebevíc a žrát sebelíp a stejně je to k h...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
squater


PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Puritania: Vis jake jsi mel hodnoty hladiny testosteronu pred zahajenim substituční terapie?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zapy


PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Puri neprehanej zase tolik.. lepsi obcas injekce nez nizkej testak, o tom zadna. vysledky ale sou i s testakem nizkym do urcity miry. akorat casem je z toho clovek sterilni, bud vysadit trt, nebo si nechat pred tim zamrazit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wescoast


PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Puritania napsal:
Tak to je opravdu zajímavé, kolik je ti let a kolik toho tst užíváš?


30 let, Sustanon každé 3 týdny.
Hospitalizace v r. 2008, těžký zánět, příčinu lékaři nenašli. Tohle (a spousta jiných) jsou doživotní následky...ještě mě v životě pár injekcí čeká [/quote]

Doplňuj každý 4tý den a výsledky budou ještě lepší :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Magumi


PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Puritania


PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

squater napsal:
Puritania: Vis jake jsi mel hodnoty hladiny testosteronu pred zahajenim substituční terapie?


To si už přesně nepamatuju, ale tuším to bylo kolem 7 (nějakých jednotek). Podle endokrinoložky mívají chlapi na testech kolem 15 v některých extrémních případech i přes 20 jednotek.
Tehdy jsem cvičil jak šílený a za rok prakticky žádná změna. Co se dávají injekce, tak je to podstatně lepší, byť ve srovnání s minulostí to jde o hodně pomaleji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ejakulace a vliv na hladinu sérového testosteronu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: