Správné hubnutí ??



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Správné hubnutí ??  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Správné hubnutí ??
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HerrThomas


PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 8:53 pm    Předmět: Správné hubnutí ?? Odpovědět s citátem

xxx


Naposledy upravil HerrThomas dne pá duben 25, 2014 8:22 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj.

Snídaně: Máš tám nepoměr sacharidových potravin. Kvalitativně je to celkem správně. Bílkovin je tam na můj vkus málo. záleží kolik tam máš šunky. Možná bych ten cottage klidně dávala celý. Zelenina je správně.
Můžeš to obměňovat sladkými variantami. Tady ve snídani je ovoce na správném místě.

Svačina: Na tvou výšku a váhu příliš malá. Přidala bych ořechy nebo vločky, ...

Oběd: Chápu proč máš tuňáka jen 80g a prsa 100g...nicméně ty přílohy dávej klidně stejné:) Zeleninu můžeš klidně pokapat olivovým olejem.

Svačina: Na to ovoce trochu pozor...banány nebo takové sladší bych nevolila. Nicméně nevím, jak to máš časově rozvržené ale pokud tam máš větší přestávky, můžeš si dát i obložený chléb nebo malou ovesnou, rýžovou kaši, zeleninový salát se sýrem, kuř. masem,...

Večeře2: Ovoce v tvém případě bych moc nevolila...můžeš k té zelěnenině pokudje hlad přidat i jogurt nebo tvaroh.
-------------------------------------------
Bílkovin: Málo, kvalitní zdroje. Přidala bych tvaroh, sýry, vejce.
Sacharidy: Kvlitní zdroje, rozšířila bych o luštěniny, brambor, jáhly, polentu, kuskus, a jiné přílohy.
Tuky: Těžce málo. Za zdroje kvalitních bych volila ořechy, oleje (olivový a ideálně do zeleninového salátu), vejce...ovesné vločky (tam jich moc není, ale také něco málo).

Energie: Málo. Tvůj příjem mi vychází cca na 6500kj. Ty bys měl ale přijímat 9000kj minimálně. Víš kolik máš procent tuku v těle? Bylo by to takové.."výchozí"...

Vláknina: Dostatek.
------------------------------------------
Takže komplexní rada na závěr: Hlavní tři jídla máš podle "racionálních" kritérií splněna. Ty svačiny bych obohatila o přílohy jako vločky, ořechy, sypané musli, možno i med (ale možná na úkor denního příjmu ovoce).
Chtělo by to jen přivést do toho jídelníčku rozmanitost.
Tuků se nebát, ale umět vybírat.

Za další, dávej si opravdu pozor, aby jsi nehubl moc rychle. Jíš opravdu málo na takovou postavu. Musíš se také živit. Zkusila bych být tebou těch 8-9tis kj s ohledem na tvou aktivitu a uvidíš.

To mě přivádí k posldní otázce..jak vypadá tvůj týdenní plán pohybu? Jak často, jak intenzivně hrješ fotbal, jak cvičíš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HerrThomas


PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xxx


Naposledy upravil HerrThomas dne pá duben 25, 2014 8:22 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HerrThomas


PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xxx


Naposledy upravil HerrThomas dne pá duben 25, 2014 8:23 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HerrThomas


PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 11:09 am    Předmět: Protein Odpovědět s citátem

Ještě prosím o poslední radu. Myslíte si, že je dobré zařadit do jídelníčku nějaký kvalitní protein a nebo ho mám nechat tak, jak je ?
Děkuji za odpovědi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím že pro tvoje cvičební potřeby zatím ne. Pro tvoje cvičení a hubnutí ti postačí, když si příjem a bílkoviny zařídíš z kvalitního jídla.

Já třeba mám protein někdy na chuť, ale je to opravdu drahý zdroj bílkovin. Jsou levnější a pokud nemáš nějaký problém s nějakou "bílkovinyposkytující" potravinou tak to řeš jídlem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Správné hubnutí ??
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: