SUSHI


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SUSHI  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> SUSHI
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Psycho


PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 7:03 pm    Předmět: SUSHI Odpovědět s citátem

Zdarec kdo se ladujete sushi. ja miluju sushi s tunakem a lososove mnam mnam. Piste doporuceni na dobre "susharny".
Ja vam posilam doporuceni v OSTRAVE na STODOLNI je SUSHI RESTAURACE,nejlepsi sushi na Morave,majitel a kuchar v jedne osobe je Korejec.
A v Praze je libova v Lodecky ulici,kousek od Florence hned u Petrskeho namesti majitel je cech ale sushi delaji THAJCI. Obe vyzkousene:_)

_________________
Měníme rok,měníme sny,měníme touhy,měníme názory,měníme požadavky na výkupné.Měníme auta,měníme zásobníky,náboje i zbraně.Ale nikdy neměníme svoje kamarády,kteří stojí při nás! (AL CAPONE 1936)


Naposledy upravil Psycho dne st prosinec 19, 2007 7:16 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Psycho


PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 7:08 pm    Předmět: ZRASO Odpovědět s citátem

Jo uplne bych zapomel na akce v restaurant AMBIENTE na Prikopech,a jejich akce YOU CaN EAT TO EAT.....bomba super za 255,- salatovej bar,sushi,ustrice ,roastbeef rolky,parmska sunka atd.
_________________
Měníme rok,měníme sny,měníme touhy,měníme názory,měníme požadavky na výkupné.Měníme auta,měníme zásobníky,náboje i zbraně.Ale nikdy neměníme svoje kamarády,kteří stojí při nás! (AL CAPONE 1936)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Daniel-James


PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 7:12 pm    Předmět: Re: ZRASO Odpovědět s citátem

Psycho napsal:
Jo uplne bych zapomel na akce v restaurant AMBIENTE na Prikopech,a jejich akce YOU CaN EAT TO EAT.....bomba super za 255,- salatovej bar,sushi,ustrice ,roastbeef rolky,parmska sunka atd.


naprosto souhlasim. Byl jsem v AMBI nekolikrat (akorat na Staromestskem namesti) a sushi jsem tam zpapal hodne, ale nejak jsem se nikdy nemohl dokopat dat si tam pouze tohle menu a ne cele masove menu
_________________
Muscle athletics
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psycho


PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 7:18 pm    Předmět: Re: ZRASO Odpovědět s citátem

Daniel-James napsal:
Psycho napsal:
Jo uplne bych zapomel na akce v restaurant AMBIENTE na Prikopech,a jejich akce YOU CaN EAT TO EAT.....bomba super za 255,- salatovej bar,sushi,ustrice ,roastbeef rolky,parmska sunka atd.


naprosto souhlasim. Byl jsem v AMBI nekolikrat (akorat na Staromestskem namesti) a sushi jsem tam zpapal hodne, ale nejak jsem se nikdy nemohl dokopat dat si tam pouze tohle menu a ne cele masove menu

tak to z tebe maji asi radost jako z nas:-)
Ja jsem sezral 45 ks sushi a 20 ks rolek
_________________
Měníme rok,měníme sny,měníme touhy,měníme názory,měníme požadavky na výkupné.Měníme auta,měníme zásobníky,náboje i zbraně.Ale nikdy neměníme svoje kamarády,kteří stojí při nás! (AL CAPONE 1936)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Black Dragon


PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sushi se chystam ochutnat ... Co vim, tak u nas to maji asi jenom v International hotelu ... ale tedka maji v akci v Makru nejaky chlazeny od firmy Shisu .. tak si rikam, ze bych to kostnul
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadd


PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já to nikdy neměl ale rád bych ochutnal snad se k tomu někdy dokopu.
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
render


PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kadd napsal:
já to nikdy neměl ale rád bych ochutnal snad se k tomu někdy dokopu.


Ja sa idem dokopávať teraz. Objavil som ho v LIDL letáku, tak som si ho nechal kúpiť. Keď mi to bude chutiť pojdem naň aj niekde do reštiky, ale na koštovku myslím stačí aj takéto.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Praveze na ochutnavku by som siel do sushi baru,ked bude to z lidlu sracka,povies si,ze vsetko su sracky,ale pritom je sushi
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
render


PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
Praveze na ochutnavku by som siel do sushi baru,ked bude to z lidlu sracka,povies si,ze vsetko su sracky,ale pritom je sushi


Ja som nenáročný najmä na takéto hovadinky, aj morské potvory mi chutia ako jedinému z rodiny. Skrátka ako hovorí kamarát: ja zjem aj neohrnuté zemiaky.
A navyše momentálne nie som bohvieako mobilný a ani neviem, kde je niekde v okolí taká reštika.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oživuji staré téma..

Nemáte někdo tip na running sushi v Brně? Nebo nějaké osvědčené menu typu ,,all you can eat,, atd.? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guan


PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

papaya napsal:
Oživuji staré téma..

Nemáte někdo tip na running sushi v Brně? Nebo nějaké osvědčené menu typu ,,all you can eat,, atd.? Díky


Zkus Vankovku, naproti DatArtu vedle Nordsee je asijska restaurace Asian Bok a maji tam hodne druhu sushi za rozumny ceny.

Jinak treba na udolni Koishi...ale priplatis si.

All you can eat jsem v Brne nikdy nevidel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny.Fox


PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych trošku oživit toto téma. Co myslíte, jak se sushi hodí do stravy, pokud někdo cvičí? Je možné ho využít jako první jídlo po tréninku?
_________________
Improvise...adapt...overcome...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Johny.Fox napsal:
Chtěl bych trošku oživit toto téma. Co myslíte, jak se sushi hodí do stravy, pokud někdo cvičí? Je možné ho využít jako první jídlo po tréninku?

Proč ne - lehké, zdravé, výživné
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 2:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Brněnský Koishi nemá konkurenci... jinak nedávno jsem viděl na té ulici co vede jakoby od toho novýho obchodáku Letmo na nádraží směrem na masarykovu, Sushi, kde mají za tuším 299 takový to že to jezdí a můžete si brát kolik chcete.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iv0o


PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 7:53 am    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Johny.Fox napsal:
Chtěl bych trošku oživit toto téma. Co myslíte, jak se sushi hodí do stravy, pokud někdo cvičí? Je možné ho využít jako první jídlo po tréninku?

Proč ne - lehké, zdravé, výživné


to vsetko sedi ale lacne nie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SUSHI Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: