Bojové umění


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bojové umění  Úvodní stránka -> Ostatní -> Bojové umění
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zajímáte se někdo o nějaké bojové umění?
Ano,hrozně mě to žere...
84%
 84%  [ 38 ]
Ne,je to kravina
15%
 15%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 45

Autor Zpráva
Ondřej1


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2004 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mike Tyson napsal:
kazdy zensky rikam,utikat nebo poradnou ranu mezi nohy resp.kopanec,nic jineho je SKORO nesmysl...
kdyz zenska bude delat roky boj.sport mozna i umeni tak by mohla snad uspet tvari v tvar,ale tojsokecy tehle ucitelu dost vis...ono to nenilegrace nekoho uderit,delal jsem 3-4roky karate tak vim,bouchat do vzduchu je neco jineho nez mu dat to celisti,trefit,zareagovat,nespanykarit,mit spravnou razanci uderu,nacasovani a hlavne si nic neudelat,tyklouby musi byt omlaceny apd,videl jsem na vlastni oci jak si znamej zlomil klouby na ruce o frajera kterymu dal do celisti,byl to karatista,sice frajer zaparkoval,ale on mel dost problemu se srustanim....je to proste jina prirpava,honi si sice vyborne sebevedomi,ale na ulici to nema pravidla,vypada to jinak a muzes byt mistr sveta klidne......mas bradu jednu a ruce dve jak ten druhej.....
Musíš to dělat jako ve filmech. Jak maník vždycky jenom uhne a soupeř si namlátí sám.
_________________
Nerad se vytahuju, a proto skrývám svaly pod vrstvou tuku

Edit: Vyrýsoval jsem a vidím, že tam nikdy žádné svaly nebyly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astaldo


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2004 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

asi je dost velky rozdil mezi karatem a napr.judem/zapasem. Judo mi prijde v sebeobrane takove praktictejsi. Asi to bude tim, ze na poslednich dvou rocnicich hist.bitvy (cas vlku) probehly soutez v zapasu a vzdycky celkem s prehledem vyhral judista (sice pry mistr republiky,ale judista... )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stan


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2004 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

astaldo napsal:
asi je dost velky rozdil mezi karatem a napr.judem/zapasem. Judo mi prijde v sebeobrane takove praktictejsi. Asi to bude tim, ze na poslednich dvou rocnicich hist.bitvy (cas vlku) probehly soutez v zapasu a vzdycky celkem s prehledem vyhral judista (sice pry mistr republiky,ale judista... )


Neco jsem o tom slysel..jak to bylo bodovane,to si docela nedovedu predstavit..
_________________
" Lékaři předepisují léky, o nichž toho málo vědí , proti nemocím, o nichž vědí ještě míň, lidem, o kterých nevědí vůbec nic. "
Voltaire
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2004 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stan napsal:
astaldo napsal:
asi je dost velky rozdil mezi karatem a napr.judem/zapasem. Judo mi prijde v sebeobrane takove praktictejsi. Asi to bude tim, ze na poslednich dvou rocnicich hist.bitvy (cas vlku) probehly soutez v zapasu a vzdycky celkem s prehledem vyhral judista (sice pry mistr republiky,ale judista... )


Neco jsem o tom slysel..jak to bylo bodovane,to si docela nedovedu predstavit..
do první krve
_________________
Nerad se vytahuju, a proto skrývám svaly pod vrstvou tuku

Edit: Vyrýsoval jsem a vidím, že tam nikdy žádné svaly nebyly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astaldo


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2004 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stan napsal:
Neco jsem o tom slysel..jak to bylo bodovane,to si docela nedovedu predstavit..


Je to amaterske, pro pobaveni ucastniku, kona se az vecer po bitve.
Jde o to druheho polozit na lopatky a cca.10s udrzet, nebo se jeden vzdá. Žádné údery ani páky, takže se vlastně snažili toho druheho co nejlepe popadnout a prastit s nim o zem. Jen ti, co delaji nejake boj.umeni, nebo treba tam byl nekdo od zasahovky, tak ti meli problem, protoze maji ty chvaty moc zažité...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stan


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2004 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pockej,mluvil jsi o konfrontaci juda a zapasu..
Takze to byla vsehochut upolovych sportu
_________________
" Lékaři předepisují léky, o nichž toho málo vědí , proti nemocím, o nichž vědí ještě míň, lidem, o kterých nevědí vůbec nic. "
Voltaire
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astaldo


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2004 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rikam ze to bylo pro pobaveni ucastniku bitvy. Takze se ucasnili vlasne normalni lidi, kteri delaji do historickeho sermu. To ze tam byl i nekdo zkusenejsi (viz ten judista), tak jen proto ze taky delaji do sermu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2004 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aha,takze koukam ze to bylo jinak....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ahmad


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2004 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DrLift Zaslal: po listopad 15, 2004 8:19 Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

V sobotu davali v Noci s Andelem, nejakou debatu o bojovych umenich. Instruktori tam tvrdili jak karatiska bezproblemu zjezdi chlapa, zlame mu zebra atd. V bojovych umenich jsem uplnej laik a proto se mi to zdalo dost prehnany. Zenska je prece jen o dost slabsi nez prumernej chlap. Myslite, ze prehaneli nebo je to pravda?

Ten chlap asi pouzil Rockyho taktiku-nechat se zmlatit aby vysilil supera

no nejak mu to asi nevislo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Apofis


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2004 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Angel:Prosímtě ty o tom asi moc nevíš vid?
Jen řeknu tohle viděl jsem čínskou babičku cvičící tai-chi a viděl sem jak
mlátí s trenérem jak hovno je to o vnitřní síle jak ona říká...
A navíc to každej nemusí dělat jen pro boj ale taky duševní rozvoj
je to věc každého tak nevim co to plácáš...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
medded


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2004 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Angel napsal:
Tim jsem nechtel rict, ze me je nejlepsi, tim jsem chtel z 95% rict, aby jste se vysrali na bojova umeni.... tim nemyslim box, kickbox atd. to jsou sporty


Z jakeho duvodu? ;-)

Kdyz nekdo chce byt bojovy umelec, at je bojovy umelec. Pro me bylo ninjutsu pekny telocvik, troska radobymystiky a zajimava historie spojena s nejuchylnejsim statem, co jsem mel tu cest poznat. Rozhodne jsem nemel duvod se ho ucit kvuli 'boji na ulici', nebo 'sportovnim vykonum'.
_________________
***
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angel


PříspěvekZaslal: pá listopad 19, 2004 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jiste, kdo chce delat bojovy umeni, at si ho dela, nic mene to nic nemeni na tom, ze ME to v nekterych pripadech vadi.

to apofis: kdo vi, co jsi videl ...ale s dusevnim rozvojem souhlasim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie


PříspěvekZaslal: so listopad 20, 2004 5:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DrLift napsal:
V sobotu davali v Noci s Andelem, nejakou debatu o bojovych umenich. Instruktori tam tvrdili jak karatiska bezproblemu zjezdi chlapa, zlame mu zebra atd. V bojovych umenich jsem uplnej laik a proto se mi to zdalo dost prehnany. Zenska je prece jen o dost slabsi nez prumernej chlap. Myslite, ze prehaneli nebo je to pravda?


Na vrcholový úrovni by se nad tím dalo uvažovat, ale takových lidí (žen) je pár....
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miros


PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2004 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diky za odpovedi.Ted uz na to seru-prachy,cas,sily a ocekavani ditet mi to znemoznuji.
PS:sory za vytazeni stareho tematu-dlouho jsem tady nebyl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astaldo


PříspěvekZaslal: st únor 09, 2005 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja bych toto tema zase vytahnul na svetlo bozi...

Chtel bych se dat na nejake boj.umeni (nebo sport - pro ty co to moc rozlisujou). Myslel jsem jako dodatek k posilce, kvuli lepsimu protazeni, rozhybani a kondici. Premyslel jsem treba o necem se zbranemi, ze bych to traba pouzil i v historickem sermu (ona se katana a evropske mece zas az tolik nelisi). Co rikate na akibudo nebo katori shinto ryu? Je to v praxi trochu pouzitelne nebo to je jen takove hrani si s drevenyma mecikama? Jak moc se v akibudu uci i ovladani zbrani? A naopak jak moc se uci ostatni chvaty v katori shinto ryu?
( Nemo se mam vykaslat na hovadinky a dat se radej na judo? )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bojové umění Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: