Vase knockouty


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vase knockouty  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Vase knockouty
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AHOLA


PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2012 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Neviem na akom Slovensku ty žiješ, prípadne v akej vrstve ľudí sa pohybuješ vzhľadom na tvoj prejav, ale sráč znamená sráč, s označením chalana to nemá nič spoločné heh, mohol si napísať sparing, chalan, týpek, borec atd., ale sráč je zjavné osočujúce označenie...


Hehe, tusim som, ze ten srac tu vyvola rozpaky
Na druhu stranu, ze to nevedia bratia Cesi je ok, ale ked to nepozna Slovak, to je zas smutne, snad pre teba Slovensko nekonci Tatrami To ja som vyhochodniar z Abova (Ke), dialektom sa u nas doma nikdy nerozpravalo,a le ci mi nadavaju, alebo nie, viem rozlisit ci na mna hovori niekto sarisky, rusinsky, trnavsky, ci zahoracky. Aj ked rozpravat viem iba "spisovne", ziadnym narecim. Aby sme nedopadli ako Rakursania, ked sa niekto z Viedne dostane k nareciu z Voralbergu, bez titulkov to neda viac ako ja

K teme - ozajstne k.o. som este nedostal, ale davnejsie som dostal nakladacku (vela boxerskych sparingov, vtedy som len zacinal....a schytal som, co sa dalo ) a po treningu som sa citil dost mimo, mal som mensie problemy s casovou suslednostou (nevedel som, co bolo skor a co neskor, nejak sa mi to plietlo).
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2012 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vidíš, aký si ty lingvista
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2012 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

srac je z madarciny,cize my z juhu to pozname tiez
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2012 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
drlift_ napsal:
e-witch napsal:
... mně stačilo sehnout se pro žampion pod elektrickým ohradníkem


to verim, takova elektricka rana do poprsi musi byt poradnej sok


a už jses někdy, jdouce z bigbítu lehce přiožrán, na ohradník z blízka vychcal? Taková rána přes pytla je taky vyloženě pro labužníky. Všem doporučuju.


Nastesti ne, ale dokazu si to zive predstavit, urcite bych se z toho soku pochcal .... takze.... vlastne by se v tomhle pripade vubec nic nestalo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2012 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
drlift_ napsal:
e-witch napsal:
... mně stačilo sehnout se pro žampion pod elektrickým ohradníkem


to verim, takova elektricka rana do poprsi musi byt poradnej sok


a už jses někdy, jdouce z bigbítu lehce přiožrán, na ohradník z blízka vychcal? Taková rána přes pytla je taky vyloženě pro labužníky. Všem doporučuju.


to si pak mel ptaka ohnivaka, ne ?

A abych nebyl OT, tak si pamatuju jak jsem jednou bezel pod takovejma tema susakama jak jsou na sidlistich a neuvedomil si jak jsou nizko... ani jsem nevedel jak, ale najednou jsem byl na zemi Asi to nebyla ani sekunda, ale proste ten pad jako kdyby nebyl, jednu chvili nahore a najednou dole :)
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ignasov


PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

slovo "šrac" je na vychode pouzivane absolutne normalne, je to pomenovania chlapca, muza... netraba sa nad tym absolutne rozplyvat, v blave to mozno nepoznaju, ale na druhej strane trnava a blava maju vyrazy ktore zas na zvysku slovenska nikto nepouziva....

je pravdou, ze ked som prisiel do blavy na skolu, a pouzil prvykrat slovo šrac, tak sa to nestretlo s pochopenim, lebo to ludia nepoznali
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... na Moravě, aspoň tady u nás v lese a okolí, se zas vyskytuje šroc - malý kluk, mn.č. šroci či šroce :) - děcka obecně
konec jazykovědného okénka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobre dohodnime sa prosim, ze chlapci z vychodu budu sraci a my ostatni budeme proste chlapi, chlapci... ku vseobecnej spokojnosti dufam.
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

poprve sem dostal knockout highkickem,kterej mi prilitl tusim na krk,asi za ucho a bylo to na jednom z mych prvnich treninku v thaiboxu od hodne zkusenejsiho borce,tehdy sem si myslel,ze sem sracka,ted to vnimam tak,ze je kreten on,protoze sem tehdy urcite pomalu neumel ani drzet kryt a musel videt,ze sem uplnej zacatecnik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BerserK87
(ban)


PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

g_dgrim napsal:
Dobre dohodnime sa prosim, ze chlapci z vychodu budu sraci a my ostatni budeme proste chlapi, chlapci... ku vseobecnej spokojnosti dufam.


+ madari na juhu. Mne sa to paci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vase knockouty Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: