Prezident Slovenska: Gašparovič nebo Radičová?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prezident Slovenska: Gašparovič  nebo Radičová?  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Prezident Slovenska: Gašparovič nebo Radičová?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Koho jste (byste) volili prezidentem SR?
Jsem z ČR, volil(a) bych Ivana Gašparoviče
14%
 14%  [ 6 ]
Jsem z ČR, volil(a) bych Ivetu Radičovou
30%
 30%  [ 13 ]
Jsem ze SR, volil(a) bych Ivana Gašparoviče
28%
 28%  [ 12 ]
Jsem ze SR, volil(a) bych Ivetu Radičovou
26%
 26%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
Iron Lung Power


PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg, si ešte nevidel Plhákovú keď tu básniš o Martinákovej :-)
_________________
"Já zprávy neposlouchám. Já zprávy tvořím."
Ole Einar Bjoerndalen
http://en.wikipedia.org/wiki/Ole_Einar_Bjorndalen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomasjuve


PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 9:45 pm    Předmět: a Odpovědět s citátem

martinakova - pocas kampane ma sklamala napriklad trapna reakcia na radicovej bilboard ktory hovori ze prezident musi mat odvahu martinakovej len odvaha nestaci. vo vystupeniach neustale opakovala aky ma byt prezident nezavisli a ako sa sustredi na mladu generaciu , ma inteligenty slovnik ale casto sa nevyjadruje vobec k veci .

miklosko- ja myslim ze aj nekonzervativny volic moze ocenit jeho prinos v boji proti komunizmu a tiez zasadovost schopnost povedat presne svoj nazor a nezaobalovat ho takym sposobom aby prilakal co najviac volicov.

pravica- ano prezident nema realne pravomoci pri presadzovani ficovych zakonov pravo veta nestaci pri ficovych poslusnych oveckach , ale rok pred parlamentnymi volbami by to bol signal k tomu ze sance pravice nie su uplne nulove
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jakuzza


PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

radicova to snad nie, jej odbornost nema co spolocne s uradom prezidenta, gasparovic je tiez profesor vysokej skoly, prezident je reprezentativna funkcia, ona sa na nu hodi snad najmenej, tiez mi na nej prekazaju tie afekty a jebnuty usmev + jej terajsi partner ci dokonca manzel? clen paralympijskeho timu a ako sa prezentoval na verejnosti, ako agresor a ozran a to je na voziku

na radicovej mi vadi najviac peticia proti osamostatneniu slovenska v 89, a teraz sa tlaci za prezidenta? a jej oslovenie madarov na juhu slovenska dvojjazycnymi billboardami...

neoslovil ma ani jeden kandidat, preto som ani na prve kolo nakoniec nesiel...
_________________
[url=http://forum.ironmuscle.sk/][img:0a71a68e96]http://img388.imageshack.us/img388/245/wwwironmuscleskqy2.jpg[/img:0a71a68e96][/url]
[url=http://fitexpres.sk/fitprofil/index.php?obsah=profil_user&identif=1205148558]FitProfil[/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Iron Lung Power napsal:
ygg, si ešte nevidel Plhákovú keď tu básniš o Martinákovej :-)


No, my v Čechách nemáme laťku moc vysoko .... a není divu, po Parkanový, Stehlíkový nebo Wolfový
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne sa paci martinakova viac ako Plhakova, Plhakova nie je moj typ, nehovoriac o tom, ze svojho casu na otazku kolko clen. statov ma EU odpovedala 5 a hned sa opravila, ze 50, to vsetko na kameru v case, ked bola poslankynou...


Ferko vybavuje dobre zahranicne vztahy s Vatikanom...

_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A pokracujeme v kontextovych momentkach, Iveta si skrabka hnidy a Miki si overuje, ci je naozaj uzkoprsy...





Ivka sa netaji tym, ze jej vzorom je Obama...uz sa zacinaju jeden na druheho podobat...




Nie je lahke spooenut si, kde clovek byva, aj ked byva v prezidentskom palaci...




Zuzana by uspela aj na facebooku




Medzi politickami modelka, medzi modelkami,,,politicka?

_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 12:08 am    Předmět: Re: a Odpovědět s citátem

tomasjuve napsal:

miklosko - ja myslim ze aj nekonzervativny volic moze ocenit jeho prinos v boji proti komunizmu a tiez zasadovost schopnost povedat presne svoj nazor a nezaobalovat ho takym sposobom aby prilakal co najviac volicov.


Ja ocenujem jeho prinos k stupidite v parlamente...je spolupredkladatelom jedneho z najabsurdnejsich legislativnych materialov, ake tu za dlhe roky boli. Miklosko a dalsi experti typu Palko a Bauer navrhuju novelu ustavy, ktora by pocet volicskych hlasov odvodzovala od poctu deti
Myslim, ze je pre Slovensko len dobre, ze sa prezidentom nestal (aj ked ten zvysok v druhom kole je na zaplakanie).

Ak by si chcel niekto pozriet ten stupidny material:

http://www.rokovania.sk/appl/material.nsf/0/853665281ED0D407C125758300406992?OpenDocument

Ferko, Ferko, kam ty na tie blbiny chodis....
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAKAč


PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 6:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to by u nás za chvíľu vládli cigáni, i keď jeden prednedávnom už bol premiér
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomasjuve


PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 10:41 am    Předmět: Re: a Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
tomasjuve napsal:

miklosko - ja myslim ze aj nekonzervativny volic moze ocenit jeho prinos v boji proti komunizmu a tiez zasadovost schopnost povedat presne svoj nazor a nezaobalovat ho takym sposobom aby prilakal co najviac volicov.


Ja ocenujem jeho prinos k stupidite v parlamente...je spolupredkladatelom jedneho z najabsurdnejsich legislativnych materialov, ake tu za dlhe roky boli. Miklosko a dalsi experti typu Palko a Bauer navrhuju novelu ustavy, ktora by pocet volicskych hlasov odvodzovala od poctu deti
Myslim, ze je pre Slovensko len dobre, ze sa prezidentom nestal (aj ked ten zvysok v druhom kole je na zaplakanie).

Ak by si chcel niekto pozriet ten stupidny material:

http://www.rokovania.sk/appl/material.nsf/0/853665281ED0D407C125758300406992?OpenDocument

Ferko, Ferko, kam ty na tie blbiny chodis....


k agende mikloska a jemu podobnych urcite patri podpora viacdetnych rodin (s cim suhlasim) ale aj podla mna je tento zakon velmi zly aj ako kakac avizoval prilis velku moc by sme dali do ruk romom, stacilo aby vznikla romska strana schopna zmobilizovat sukmenovcov a katastrofa by bola na svete.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bodybuilder4


PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Radičova je sprostá Krava , dúfam že ju nezvolia!
_________________
,,To be the best, you´ve got to train to beat the best,,
Johnie Jackson
..Never by Afraid to say what you feel,,

Hläška roka 2009: ,, vodu ohrievajú ľadom,, - kamoš Feri
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
AHOLA


PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 11:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.topky.sk/cl/566/433319/Gasparovic-zvitazil

Podla ocakavani to ma v kapse asi Gaspi.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron Lung Power


PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bodybuilder4 napsal:
Radičova je sprostá Krava , dúfam že ju nezvolia!

Inak sa cítiš dobre? Pozri si videá na sme.sk o kampani, trochu sa zorientuj v histórii SR a ČSFR (návod- od roku 1989), trochu sa zorientuj v Gašparovičovom súčasnom funkčnom období a potom niečo napíš.
_________________
"Já zprávy neposlouchám. Já zprávy tvořím."
Ole Einar Bjoerndalen
http://en.wikipedia.org/wiki/Ole_Einar_Bjorndalen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jakuzza


PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neviem preco na neho hned utocis, vyjadril svoj nazor...to ze sa tebe nepaci ze je prezident gasparovic je tvoj problem a nic s tym neurobis, ako vidis ludia co volili si zvolili a nevadi im kto tam je...

to mas ako keby som ti ja napisal pozri sa na radicovej tituly kolko ich ma, rovnako ako aj ini politici, to boli tak tazko prenasledovani a tak sa im zle zilo v komunizme, ked vsetko vystudovali? alebo preco sa radicova trepala do cela slovenska ked bola proti samostatnemu statu? za posledne roky sa slovensko niekam dostalo (a je jedno ktora to bola vlada) aj bez nej, teraz ked je ,,relativne,, dobre a slovesko je tam kde je, to by uz prezident chcel byt kazdy, vtedy po roku 89 mala nieco urobit...kritizovat vie kazdy, ale aby nieco aj spravil to uz je vela

dohadovat sa kto je lepsi je fakt o nicom, lebo ani jeden z kandidatov nebol ten pravy, a nedaj boze sa hadat kvoli politike a na takomto fore je smiesne
_________________
[url=http://forum.ironmuscle.sk/][img:0a71a68e96]http://img388.imageshack.us/img388/245/wwwironmuscleskqy2.jpg[/img:0a71a68e96][/url]
[url=http://fitexpres.sk/fitprofil/index.php?obsah=profil_user&identif=1205148558]FitProfil[/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bodybuilder4


PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aj tak si stojim za svojim, Radičová je .... a trepe hovadiny, ktoré sú nesplnitelné, a je falošná a mne uplne nesympatická. Iron Lung POwer , však povedz , že je to tvoja mama.
_________________
,,To be the best, you´ve got to train to beat the best,,
Johnie Jackson
..Never by Afraid to say what you feel,,

Hläška roka 2009: ,, vodu ohrievajú ľadom,, - kamoš Feri
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petey


PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Naozaj ti vyhovuje Gaspi Googlovic Alzheimer s kriminalnou minulostou,za ktoru sa ani nejaky mafiansky boss nemusi hanbit?Nehovorim,ze Radicova je vyhra,ale toto je naozaj extrem.
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prezident Slovenska: Gašparovič  nebo Radičová? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: