Prohormony


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prohormony  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Prohormony
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Study


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2018 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Richarde, jen by mě zajímalo, jak dlouho jsi předtím už cvičil a něco o tobě - věk, váha ?
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2018 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Blbost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reality


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2018 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Případů, kde se ukazuje, jak tyhle "zázračné a zdraví neškodné" prohormony lidem totálně zdraví zničily, bude jen přibývat. Nic není zadarmo a rychlé pokroky s prohormony už vůbec ne.

Richarde napiš o sobě víc, moc lidí, co o těhlech stinných stránkách promluví, není.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2018 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U té hydry je vyloženě uvedeno, že je dost toxická na játra... ale taky bych rád věděl víc o uživateli.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2018 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže si to shrneme...

Někdo, jehož předchozí zdravotní anamnézu neznáme, si koupí něco, čehož přesné složení nikdo nezná a to ho, možná, přeci jen jsme na internetu, skoro zabije. Kupovat si přes internet od nedůvěryhodného zdroje cokoliv a cpát to do sebe je ruská ruleta. V době internetu pak nechápu, proč člověk má potřebu takhle riskovat. O CDMA je spousta článků.

Jinak VICE magazine má někde na youtube dokument o gangách, které vyrábějí napodobeniny léků a výživových doplňků. Většinou jsou to afričani. Dělají to často v UK v garážích apod. za otřesných podmínek, bez ohledu na to, že tam míchají, co jim přijde pod ruku. Pak se to opatří etiketou a jede se. Protože jde o dost drahé zboží, pořád se to vyplatí přeprodávat dál.

Jinak hepatotoxicitu samozřejmě nikomu nepřeji...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2018 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Takže si to shrneme...

Někdo, jehož předchozí zdravotní anamnézu neznáme, si koupí něco, čehož přesné složení nikdo nezná a to ho, možná, přeci jen jsme na internetu, skoro zabije. Kupovat si přes internet od nedůvěryhodného zdroje cokoliv a cpát to do sebe je ruská ruleta. V době internetu pak nechápu, proč člověk má potřebu takhle riskovat. O CDMA je spousta článků.

Jinak VICE magazine má někde na youtube dokument o gangách, které vyrábějí napodobeniny léků a výživových doplňků. Většinou jsou to afričani. Dělají to často v UK v garážích apod. za otřesných podmínek, bez ohledu na to, že tam míchají, co jim přijde pod ruku. Pak se to opatří etiketou a jede se. Protože jde o dost drahé zboží, pořád se to vyplatí přeprodávat dál.

Jinak hepatotoxicitu samozřejmě nikomu nepřeji...


Nemluvě o fake AS. Slyšel jsem od kamarádky co studovala farmacii, že vzali do laborky nějaké AS z black marketu (co se dealovalo v nějakém místním fitku) a prý to byla hrozná s*ačka...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2018 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Logicky, asi nikto si kvoli predaju AS nebude robit medicinu a nezariadi labak za miliony, proste sa nakupi nejake hovno a to namiesaju niekde v garazi.
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GodlikeX


PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2018 9:20 am    Předmět: Re: Zkušenosti s prohormony Odpovědět s citátem

Richard 2222 napsal:
Zkušenosti s prohormony? Já mám úplně katastrofální po měsíci užívání jsem začal žloutnout a měl jsem vysoké jaterní testy. Okamžitě mi obvodní nasadila Essential forte, nepomohlo to. Po dalších třech týdnech jsem musel okamžitě do nemocnice na jednotku intenzivní péče. Vůbec nevěděli jestli mě zachrání. A nebo budu muset na transplantaci jater. Teď po půl roce jsem se z toho naštěstí dostal, ale musím držet jaterní dietu a játra mám už poškozeny. Musím ještě dodat, že jsem užíval přesně podle návodu. Dávku jsem vůbec nezvyšoval a dokonce bral po celou dobu užívání ostropestřec. DŮRAZNĚ VARUJU VŠECHNY PŘED PROHORMONY. Bral jsem výrobek E-Shred a Hydru. Kupoval jsem v obchodě Prohormony.sk


Aha, takze tohle je hroznej problem, ale to ze metka je taky toxicka jako prase nikdo neresi :D
Ve spouste as kur se pouzivani oraly, kterych spousta toxickych je. Jak moc je tvoje zkusenost objektivni? Jak moc s tim souvisely tvoje predispozice?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Richard 2222


PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2018 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čus, chlapi, fakt to nekupujte, nebo já byl úplně zdravý, pořád se léčím už půl roku a dalšího půl roku se léčit budu, jsem fakt rád, že žiju a že se z toho dostávám, a nemusel jsem na transplantaci jater. Tím děkuji Fakultní nemocnice v Ostravě. Přesně jsem bral Hydru a E-SHRED s obchodu prohormony.sk Kámoš jim psal či se mi stalo na Facebooku a zablokovali ho. Takže hrozní šmejdi!!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Richard 2222


PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2018 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvám se za chyby, píšu z mobilu a ta nápověda, mi to kazí. Jak říkám bral jsem podle návodu jednu kapsli ráno odpoledne a večer. Cvičil jsem pět let, takže sem se chtěl posunout dál a takto jsem dopadl. Nepiju a nekouřím, játra jsem měl úplně zdravé před prohormony.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Richard 2222


PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2018 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Předtím jsem bral jenom proteiny aminokyseliny, někdy kreatin, na poslední lékařské prohlídce asi cca půl roku než jsem začal brát prohormony jsem byl podle obvodní lékařky zdravý jak ryba. Játra , krevní obraz , atd . všechno v normě. Ve fakultní nemocnice mi řekli jak jsem letěl na Jednotce intenzivní péče, že takových jak jsem já jim začíná přibývat. Dám příklad. Bilirubin je žluté barvivo hodnota je max 18 jednotek. Já měl 770 jednotek!!!! Říkám jsem rád, že žiju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Richard 2222


PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2018 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, byl jsem hloupý naletěl jsem na rady z časopisu Muscle fitness, kde ty prohormony co jsem bral velmi doporučuji , že je to ověřené atd. A doporučuji slovenský obchod PROHORMONY.SK . Tak na ten bacha!!!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prohormony Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: