Proměna k nepoznání



 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Proměna k nepoznání  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Proměna k nepoznání
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 6:54 am    Předmět: Proměna k nepoznání Odpovědět s citátem

Dobrý den, chtěl bych se s vámi podělit o to, co jsem zažil v poslední době.

Bude to asi rok, co jsem se stal členem jedné party. Tu tvoří především chlapy plný postavy. Jejich zálibou byly soutěže v pojídání čehokoli. Nejprve jsem patřil mezi tiché pozorovatele, ale později jsem se stal jejich účastníkem. Pořádali se třikrát do týdne. Vždy se vybrala potravina a jedla se na čas. Jenomže to byly většinou ty nezdravé. Nechtěl jsem zůstávat pozadu, tak jsem se na to připravoval, dokonce jsem jedl i desetkrát denně. Nebo každou hodinu ve dni. Před půl rokem jsem změnil způsob oblékání - nosil jsem volnější oděv - větší triko, kalhoty na gumu apod. Zařezával se mi totiž pásek do těla a už jsem ho nedopnul.

Dva dny zpátky jsem si dělal pořádek v oblečení a díval se, co jsem dostal a nosil před rokem. Pokoušel jsem se nasoukat do trička o dvě konfekční velikosti, které jsem nosil dřív. Bohužel se mi to nepodařilo a spodek břicha mi z něj čouhal ven. Když jsem zkoušel kalhoty, které mi byly vždy volné, tak ty jsem teď nedopnul. Oblek, který mi vždy padl, teď také nedopnu.

Za rok jsem na své rosolovité tělo přidal úctyhodných 25 kilo (180 cm, z 85 na 110). Ostatní už takoví byli a teď vypadám jako oni. Někteří to ale spíše mají z pití piva. Bylo to zajímavé pozorovat, že jsem rostl a rostl, jedl a jedl. Jsem třeba neměl problém sníst na oběd celý houskový knedlík nebo na svačinu pět rohlíků s oblohou. Navíc jsem kancelářská krysa, která toho pohybu nikdy moc neměla, takže nabírání šlo samo.

Kamarádi z vysoké se divili, když jsme se viděli na srazu o Vánocích. Vůbec mě nemohli poznat. Na občance mám taky štíhlejší obličej a vypadám úplně jinak než na ní.

Myslíte si, že je čas na změnu?
nahoru
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 7:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemyslím si. Ještě to vykrm více...ať je z tebe nejlepší jedlík v partě. Jedině tak si získáš jejich obdiv a uznání.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Nemyslím si. Ještě to vykrm více...ať je z tebe nejlepší jedlík v partě. Jedině tak si získáš jejich obdiv a uznání.


tak tak, musis pridat este aspon dalsich 25kg, inak to zranie nemalo zmysel

ale pokus o trolling dobry, aspon originalny
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud te prece jen poznali, tak se promena nepovedla, si nejslabsi a dostanes padaka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

K obědu jen jednu nohavicu knedle? To je slabý, to tady z nás dá každej druhej v objemu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohavica knedle, to je mazec, to slysim poprve a asi si budu muset koupit knedlik, abych tohle mohl pouzit
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Su Brňák ne? ještě nohavica štrůdlu se u nás používá..."zcháloval sem na chuť celó nohavicu štrůdlu"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud tě v Proměně k nepoznání nakonec spolužáci poznali, snědla bych pro jistotu i je..
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 1:15 pm    Předmět: Re: Proměna k nepoznání Odpovědět s citátem

Koukám, že jsi za poslední dva měsíce přibral 20 kilo a dokonce jsi se zmenšil o 5 cm na výšku. Jestli ty náhodou tak trochu nekecáš, co? tak si v tom udělej pořádek a až budeš vědět kolik měříš, vážíš a co vlastně chceš, tak se ozvi. Téma zamykám.

PetrZol napsal:
po listopad 02, 2015 18:33

Ahoj, borci, chtěl bych se vás zeptat na váš názor. Je mi 21, měřím 185 cm a přes 90 kg. Do posilovny jsem chodil dva a půl roku. Teď jsem kvůli práci nemohl přes půl roku tam chodit a ted se to na mě podepsalo. Svaly mi celkem zmizeli (ne, že bych před tím měl nějaký extra - byl tam aspon náznak) a z menší pneumatiky na břiše se stala dvojnásobná.

Celý život se trápím s tím, že kdykoli vejdu do nějakého kolektivu, patřím mezi ty, na kterých je vidět, že by se sebou měli něco dělat. Když si jen vzpomenu na převlékání v šatně, bylo pro mě teror. Každý si na mě ukazoval, že takový špeky nikdy neviděl. Jednou mi dokonce vzali tričko, abych musel projít kolem holek a těm se to taky nelíbilo. Když bylo plavání, byl jsem rovněž terčem posměchu. Nikdy jsem nepatřil mezi Keny (od barbie), ale spíše o určitou verzi Shreka. Když jsem byl poprvé v posilovně, tak to celkem šlo, ale postupem času jsem si všímal, že ostatní z party dělali obrovský pokroky a já stagnoval. To mě taky pěkně dostalo. Rád bych vypadal alespoň nějak, abych byl se sebou aspon trochu spkojený a aby si mě holky všimly. Jak mám asi zapůsobit, když vedle mě stojí pohlední kluci.

Ted jsem se celý dny válel a každej den žral něco sladkýho. Jsem z toho docela smutnej, se celkem bojím vážit a podívat do zrcadla.

Co byste mi poradili, že bych měl udělat, když nemám čas chodit do posilovny a chtěl bych na sobě zapracovat? Nemám jakékoli vybavení (nejsou na to peníze) a luxus času.

Díky za názory.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Proměna k nepoznání
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: