prošlé suplementy?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - prošlé suplementy?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> prošlé suplementy?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Berete suplementy i když jste nemocní?
ano všechny
17%
 17%  [ 8 ]
ano jen některé
36%
 36%  [ 17 ]
ne
46%
 46%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 47

Autor Zpráva
Draper


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marzochi napsal:
Řekněte mi co se na dobře uskladněnym prášku může zkazit. Na expiračky se vubec nedivam. moje PR je 10let prošlej kreatin a fungoval jak žadnej jinej.


Presne tak. Ja se na ne nedivam ani u potravin s vyjmkou masa a salamu, ale pokud to nesmrdi, i kdyz je to trochu prosle, tak nevim, proc to nejist. Co se tyka mlecnych (syry, tvarohy, mleko atd...), tak pokud to neni spatne skladovano, tak to mnohdy vydrzi mnoho dni i tydnu po expiracce a vubec nic tomu neni. Prakticky nikdy se mne nestalo, ze bych neco prosleho vyhodil a pritom nekteri to vyhazuji uz den po expiracce, aniz by se na to vubec podivali.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
marzochi napsal:
Řekněte mi co se na dobře uskladněnym prášku může zkazit. Na expiračky se vubec nedivam. moje PR je 10let prošlej kreatin a fungoval jak žadnej jinej.


Presne tak. Ja se na ne nedivam ani u potravin s vyjmkou masa a salamu. Co se tyka mlecnych (syry, tvarohy, mleko atd...), tak pokud to neni spatne skladovano, tak to mnohdy vydrzi mnoho dni i tydnu po expiracce a vubec nic tomu neni. Prakticky nikdy se mne nestalo, ze bych neco prosleho vyhodil a pritom nekteri to vyhazuji uz den po expiracce, aniz by se na to vubec podivali.


Jj... u potravin je to minimální trvanlivost...
Moje mamina před lety pracovala jako inspektorka v jednom obchodním řetězci a tak jsem celé dětství prožila na prošlých jogurtech, sýrech a jiných pochutinách (v bývalém režimu těžko dostupných) a řekla bych, že jsem to přežila ve zdraví...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrovna ted zeru cottage, ktery ma min trvanlivost do 28.6 a neni na nem absolutne nic spatneho.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak ono se to nedá zobecňovat, často záleží na způsobu skladování, měl jsem proteinové tyčku a byla tvrdá jako cihla i před expiračkou.
Pokud se bavíme o tom normálním jídle, tak se tam můžou namnožit třeba nějaký neřády, který ani nevidíš, necítíš, ale obecně expiračky jsou o něco poddimenzované, aby zákazníci nemohli chodit do firmy - podívejte tohle se mi zkazilo i před expirací.
Ale viděl jsem !rok! prošlej hermelín a to by opravdu nechtěl nikdo jíst
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Zrovna ted zeru cottage, ktery ma min trvanlivost do 28.6 a neni na nem absolutne nic spatneho.

No nevim zrovna u mléčných výrobků bych se asi o víc jak týden bál, přeci jen tyhle věci normálně podléhají zkáze dost rychle, X týdnů to dneska vydrží jen díky tomu, že to mají umrtvené a říznuté třebas i nějakou tou chemií.

Ale dost často kupuju v supermarketu věci na kterých je třeba 30% nebo 50% sleva, protože to má expiraci ten den nebo druhý den, dá se takhle levně kupovat kvalitní jinak drahý jídlo :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nanobeast


PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no vidis za ja zrovna mel cottage ktery 5 dni po expiraci smrdel jak stary slipy...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nanobeast napsal:
no vidis za ja zrovna mel cottage ktery 5 dni po expiraci smrdel jak stary slipy...


Mne vali lednicka porad na max protoze ju mam porad totalne narvanou :) a opravdu jsem snad jeste nikdy nic nevyhodil a pritom to bylo dlouho po vyprseni min. doby trvanlivosti maximalne tak sunku
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - prošlé suplementy? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: