Protein na noc nesmysl?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Protein na noc nesmysl?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Protein na noc nesmysl?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vilakus


PříspěvekZaslal: út červen 05, 2018 6:30 pm    Předmět: Protein na noc nesmysl? Odpovědět s citátem

Mám takový dilema...
Jsem v dietě, jídelníček mám ok spočítaný na celý den, chodím normálně do fitka + cardio, prostě vše ok.

V podstatě už řeším jen detaily jako například ten, že po tréninku si dám hydro protein, což je rychle stravitelný, po tréninku ok. Ale protein si dávám ještě i před spaním. Pokud nad tím teď ale přemýšlím, tak pít na noc hydro je přece nesmysl ne?
Na druhou stranu nějaké videa na YT zase řeší, že noční protein (kasein) je absolutní hovadina. Nebo vzít vícesložkový protein? Hmm fakt nevím, díky za radu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dominik01


PříspěvekZaslal: út červen 05, 2018 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na noc je hydro zbytečné.. tam jde o to postupné uvolňování aminokyselin do plazmy,které ti zaručí třeba ten micelární kasein, btw. jaká videa řeší, že je kasein na noc "hovadina" ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út červen 05, 2018 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pít na noc hydro není zrovna ideální. Je to sice lepší jak nic, ale určitě tam jsou lepší možností, právě jedna z těch (nej)lepších je micelární kasein.

Tady je takový stručný "průvodce" k proteinům, koukni na něj, třeba tam pro sebe něco najdeš:
Proteinové suplementy: jak si vybrat ten nejlepší?

Je to psáno trochu povrchně, ale je to cíl, aby si z toho pobral každý ten základ. Plus v tom je hromada odkazů na hlubší články.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Protein na noc nesmysl?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: