proteinové tyčinky,tvarohové koláčky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - proteinové tyčinky,tvarohové koláčky  Úvodní stránka -> Kuchařka -> proteinové tyčinky,tvarohové koláčky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DaveX


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
vypadá to dost dobře... jak se to jí? je potřeba to hodně zapít?


Pomlel jsem i vločky a prakticky jsem to nezapíjel. Jen pár doušků.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:
http://leanbodylifestyle.blogspot.com/2011/07/low-carb-high-protein-cinnamon-rolls.html

když se podíváš tak tady na tý stránce najdeš něco, co se ti "povede" 100%


vyzkoušel jsem, úžasný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moocha napsal:
Pavelito napsal:
http://leanbodylifestyle.blogspot.com/2011/07/low-carb-high-protein-cinnamon-rolls.html

když se podíváš tak tady na tý stránce najdeš něco, co se ti "povede" 100%


vyzkoušel jsem, úžasný


Taky me to celkem zaujalo a vubec to nevypada spatne.
Alespon nejakej uzitecnej post od Pavelita
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Moocha napsal:
Pavelito napsal:
http://leanbodylifestyle.blogspot.com/2011/07/low-carb-high-protein-cinnamon-rolls.html

když se podíváš tak tady na tý stránce najdeš něco, co se ti "povede" 100%


vyzkoušel jsem, úžasný


Taky me to celkem zaujalo a vubec to nevypada spatne.
Alespon nejakej uzitecnej post od Pavelita


ry máš rád ty sladký věci a tak třeba ten pudink z cottage a proteinu by tě mohl zajímat.. můžu doporučit, dělám si ho na noc k piškotám a fakt dobrej
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DaveX napsal:
Tak jsem zkusil udělat tu druhou proteinovou tyčinku.

Sice to trochu vypadá jak hovno, ale jíst se to dá. Dal jsem tam banánový WPC protein.


Může mi někdo poradit jak to udělat aby to mělo takový pevný tvar?
Teď jsem to zkoušel dělat takto:
v mixéru rozemlet 100g vloček, 20g ořechů, vysypat do misky, přidat 2 odměrky proteinu, promíchat a přidat trochu vody aby vznikla taková kašovitá hmota. Potom zamotat do alobalu a hodit do lednice. No a měl jsem z toho spíš takovou placku nebo co to bylo, ani to nešlo pořádně zamotat do toho alobalu.. Přitom si myslím, že vody jsem tam moc nedával, jenom tak, aby to trochu nasáklo a nebylo to suché.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
refresh


PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máča napsal:
...Může mi někdo poradit jak to udělat aby to mělo takový pevný tvar?
Teď jsem to zkoušel dělat takto:
v mixéru rozemlet 100g vloček, 20g ořechů, vysypat do misky, přidat 2 odměrky proteinu, promíchat a přidat trochu vody aby vznikla taková kašovitá hmota. Potom zamotat do alobalu a hodit do lednice. No a měl jsem z toho spíš takovou placku nebo co to bylo, ani to nešlo pořádně zamotat do toho alobalu.. Přitom si myslím, že vody jsem tam moc nedával, jenom tak, aby to trochu nasáklo a nebylo to suché.

Zkusil bych nastrouhat a vmíchat trochu piškot, mělo by to pomoct
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední dobou dělám Proteinové tyčinky na noc a jsou moc fajn, čistě jen různé druhy vloček (tzn. mleté, drzené, mouka, celé), protein, voda, umělé sladidlo a nechat přes noc v lednici

_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chutově zatím TOP "protein bars" co se mi povedly udělat, 100% doporučuju:
(

Doba přípravy: 15-20minut + vytvrdnutí několik hodin

SUCHÁ ČÁST:
- 2 odměrky vloček (ty větší, jedna má asi 30-40g)
- 2 odměrky proteinu (doporučuju nějaký sladší)
- 1/4 odměrky drcených oříšků (lísková jádra jsou OK)
- hrst (?) borůvek nakrájených na půlky (nebo něco jiného, může být i sušené ovoce)
- trochu skořice
- trochu drcených lněných semínek (doporučuju, zdroj omega 3 a solubilní vlákniny)

MOKRÁ ČÁST: (do druhé misky)
- 1 lžíce burákového másla (nechat rozpustit v mikrovlnce)
- 5 lžiček HAMI přesnídávka (dodá tomu šmrnc, http://www.hami.cz/obr/str/produkty-katalog/prod-prikrm-s-lesnim-ovocem.jpg)
- 4-5 lžiček kokosového mléka (400ml - cca 45kč, je fakt výborný a vydrží!)
- trochu 100% holand. kakaa (není podmínkou)

Pak smícháme obě části dohromady, mělo by z toho být hustá hmota. Tu pak vložíme do nějaké misky (do které můžem dát pečící papír, ať se to pak snáz vyndá). Pokuste se mít výšku hmoty jako já na obrázku.
Posypeme kokosem.
Dáme do ledničky vychladnout. Zhruba 3 hodinky, může být i víc.

Výhoda je, že se nemusí dělat v troubě, ale jíme je "syrové".
Já už jsem si udělal druhou várku, včera jsem měl první .

Bílkoviny máme z proteinu, kokos. mléka a burákového másla.
Zdravé tuky z oříšků, ln. semínek a bur. másla.
Sacharidy z vloček, másla, HAMI a trocha té fruktozy z ovoce.

ENJOY!

_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."


Naposledy upravil Frozz. dne ne červen 03, 2012 10:55 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za recept, někdy vyzkouším.

Jen si dovolím nesouhlasit s přiřazením kokos. mléka do zdravých tuků.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, opraveno ;o)
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
owar


PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 6:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Díky za recept, někdy vyzkouším.

Jen si dovolím nesouhlasit s přiřazením kokos. mléka do zdravých tuků.

no, ono je to dost diskutabilni a nejednoznacny..strucne receno, vedle spousty nutrientu a mikronutrientu v nem obsazenych a positivne pusobicich na lidske zdravi, mas asi na mysli hlavni lipidovou slozku kokosoveho mleka kyselinu laurovou..tak ona je to sice nasycena mastna kyselina, ale ta ma dost positivnich ucinku na lidske zdravi, narozdil od jinych nmk..nerku-li, ze je obsazena v celkem vysokym mnozstvi v materskem mlece, tak ma schopnost zvysovat HDL a podporovat spalovani tuku..problem nastava az tehdy, kdyz se tahle kyselina zabije ztuzovanim a vzniknou z toho vseho positivniho transmastny kyseliny..ja bych se rozhodne nebal kokosove mleko, pokud je v te prirodni forme, oznacit za zdrave, ba prave naopak..
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ona tam není nejen laurová, ale i myristová, kaprinová atd. Nesouhlasím s tím, že kys. laurová má pozitivní dopad na cholesterol, ona právě urychluje tvrobu LDL cholesterolu a zvyšuje ho tam, kde není žádoucí, proto mají aterosklerotici a dyslipedmici (např. při polygenní formě a familiární hyperchol.) kokosový a palmový olej striktně zakázany.
V mateřském mléce je samozřejmě v pohodě, kojenec potřebuje plno nasycených MK, oni to mají trošku jinak, ale u dospělích je to opravdu diskutabilní.
Každopádně je to jako s máslem, občasná konzumace rozhodně ničemu neuškodí. Tyto snadnějí stravitelné tuky jsou vhodné třeba v době kolem tréninku.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Víte co, dejte si tam klidně mandlové mléko (které vidím používat snad v každém videu), ale já ho nikde nemohl najít
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
owar


PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Tak ona tam není nejen laurová, ale i myristová, kaprinová atd. Nesouhlasím s tím, že kys. laurová má pozitivní dopad na cholesterol, ona právě urychluje tvrobu LDL cholesterolu a zvyšuje ho tam, kde není žádoucí, proto mají aterosklerotici a dyslipedmici (např. při polygenní formě a familiární hyperchol.) kokosový a palmový olej striktně zakázany.
V mateřském mléce je samozřejmě v pohodě, kojenec potřebuje plno nasycených MK, oni to mají trošku jinak, ale u dospělích je to opravdu diskutabilní.
Každopádně je to jako s máslem, občasná konzumace rozhodně ničemu neuškodí. Tyto snadnějí stravitelné tuky jsou vhodné třeba v době kolem tréninku.

to je prave dost velkej prezitek a nepravda..precti si o tom neco relevantniho..kokosove mleko zvysuje HDL a pomaha odbouravat tuk a snizovat krevni tlak..krom toho ma vysoky antisepticky a pro imunitni ucinky..ne vsechny nasyceny tuky jsou spatny, zvlast ty s kratkym a strednim retezcem, ktery kokosove mleko a olej obsahuje, spolecne s obsahem dalsich latek positivne ovlivnujich lidske zdravi..nesmis to brat tak kategoricky a hlavne nezapomen, ze se uci veci, ktery jsou stary nekolik desitek let a v hodne pripadech uz davno prekonany a vyvraceny..co se tyce tuku, tak bych se zameril hlavne na tmk a mnozstvi/pomer nmk ve strave..maslo neni zlo, naopak i kazdodenni rozumna konzumace je naprosto zdravi neskodna a prospiva..
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak info z roku 2006 se mi nezdá ještě jako přežitek. Nicméně máš na to nějaký názor, já mám svůj. Samozřejmě musíme si říct jednoznačný fakt (i když říkáš, že to nesmím tak kategorizovat), že kokosový tuk je v pokojové teplotě tuhý a častá konzumace tuhých tuků rozhodně neprospívá, takže bych ten kokosový tuk zas tak nevychvaloval. Ale jako nutriční terapeut bych si rozhodně nedovolil někomu s aterosklerózou nebo dyslipidémii říct, že kokosový tuk je zdraví prospěšný. Na tom se, myslím si, shodneme. Pro zdravého člověka proč ne, všeho s mírou.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - proteinové tyčinky,tvarohové koláčky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: