PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
HALI32


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Byl mi doporučen protein od firmy Smart Labs. Jak to chutná?

Já mám zkušenost se Scitec, ty jsou teda výborné, kromě med-vanilka...to chutná jak návnada pro ryby :D a Elite Whey od Dymatize vanilka a to teda nic moc :) i když ta cena je lákavá.
_________________
I love Nintendo... :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadd


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

HALI32 napsal:
Byl mi doporučen protein od firmy Smart Labs. Jak to chutná?



Nejlepší proteiny
natrhu co se chuti, rozpustnosti atd týče jsem s ní velmi spokojen. Zkus a uvidíš
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No mám Smart Labs Tasty malinu a je výbornej. Lepší jak Matrix, ale horší jak Champion. Ta chut není zase tak úžasná, ale říkám chutově bych ho dal jako 2. nej protein.
Co se týče rozpustnosti tak naprosto super, bez výhrad. Cena je taky bezkonkurenční i jednání daného eshopu...
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondlaske92


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

co si myslíte o SMARTLABS ? čtu na to jen samou chválu,nevím jestli to mám koupit nebo vybrat jinde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ondlaske92 napsal:
co si myslíte o SMARTLABS ? čtu na to jen samou chválu,nevím jestli to mám koupit nebo vybrat jinde

To si snad děláš prdel ne?
Se mrkni pár příspěvků nad sebe...
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondlaske92


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BUFU napsal:
ondlaske92 napsal:
co si myslíte o SMARTLABS ? čtu na to jen samou chválu,nevím jestli to mám koupit nebo vybrat jinde

To si snad děláš prdel ne?
Se mrkni pár příspěvků nad sebe...

ajo sorry ae tak třeba ještě někdo napíše
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Serj


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ondlaske92 napsal:
BUFU napsal:
ondlaske92 napsal:
co si myslíte o SMARTLABS ? čtu na to jen samou chválu,nevím jestli to mám koupit nebo vybrat jinde

To si snad děláš prdel ne?
Se mrkni pár příspěvků nad sebe...

ajo sorry ae tak třeba ještě někdo napíše
co jěště chceš napsat? Že je to super bomba protein po kterém se ti objem svalu zvětší o 200-400% a budeš mít nadlidskou sílu při sledování svého oblíbeného serialu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondlaske92


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Serj napsal:
ondlaske92 napsal:
BUFU napsal:
ondlaske92 napsal:
co si myslíte o SMARTLABS ? čtu na to jen samou chválu,nevím jestli to mám koupit nebo vybrat jinde

To si snad děláš prdel ne?
Se mrkni pár příspěvků nad sebe...

ajo sorry ae tak třeba ještě někdo napíše
co jěště chceš napsat? Že je to super bomba protein po kterém se ti objem svalu zvětší o 200-400% a budeš mít nadlidskou sílu při sledování svého oblíbeného serialu?

třeba i tak ;)... stačilo by ikdyby ještě někdo napsal svoje poznatky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
C51


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HALI32 napsal:
Byl mi doporučen protein od firmy Smart Labs. Jak to chutná?

Já mám zkušenost se Scitec, ty jsou teda výborné, kromě med-vanilka...to chutná jak návnada pro ryby :D a Elite Whey od Dymatize vanilka a to teda nic moc :) i když ta cena je lákavá.


Se Scitecem to nemuzes srovnavat, jejich 100 % Whey Protein Professional je chutove jeden z nejlepe hodnocenych proteinu vubec. Na druhou stranu vsechno je lepsi nez Elite Whey od Dymatize, i produkty teto male firmy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem čokoládovej Scitec a hnus. Když jsem si koupil SmartLabs, měl jsem co dělat, abych ten zbytek nevyblil do hajzlu. Vůbec se to nedá srovnat.
Láduju se paralelně jak Whey CFM tak Tasty a je to bomba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
C51


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
Měl jsem čokoládovej Scitec a hnus. Když jsem si koupil SmartLabs, měl jsem co dělat, abych ten zbytek nevyblil do hajzlu. Vůbec se to nedá srovnat.
Láduju se paralelně jak Whey CFM tak Tasty a je to bomba.


Mozna tobe jako jednomu cloveku z XYZBZ nesednul, ale pokud by se udelala anketa o chutove nejlepsi proteinovy produkt treba i cele historie tohoto oboru, vsadim kecky na to, ze v TOP 5 Scitec bude.

Pro doplneni, s firmou Scitec nemam nic spolecneho, coz se o mnoha jinych lidech tady, kteri doporucuji produkty jinych firem - treba zmineneho Smart Labsu - a pak za to berou provize, neda rict.

Ta placena propaganda, ktera tady panuje, se mi hnusi.


Naposledy upravil C51 dne ne červenec 12, 2009 3:58 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supporter
(ban)


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

C51 napsal:
Octopuss napsal:
Měl jsem čokoládovej Scitec a hnus. Když jsem si koupil SmartLabs, měl jsem co dělat, abych ten zbytek nevyblil do hajzlu. Vůbec se to nedá srovnat.
Láduju se paralelně jak Whey CFM tak Tasty a je to bomba.


Mozna tobe jako jednomu cloveku z XYZBZ nesednul, ale pokud by se udelala anketa o chutove nejlepsi proteinovy produkt treba i cele historie tohoto oboru, vsadim kecky na to, ze v TOP 5 Scitec bude.

Pro doplneni, s firmou Scitec nemam nic spolecneho, coz se o mnoha jinych lidech tady, kteri doporucuji produkty jinych firem - treba zmineneho Smart Labsu - a pak za to berou provize, neda rict.

Ta placena propaganda, ktera tady panuje, se mi hnusi.


Sakra asi si řeknu u Smartlabs o provizi Já je taky chválím a chválit budu, protože dělají dobrý věci ALE PROVIZI teda žádnou neberu a pochybuju, že někdo jo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

C51 napsal:
Octopuss napsal:
Měl jsem čokoládovej Scitec a hnus. Když jsem si koupil SmartLabs, měl jsem co dělat, abych ten zbytek nevyblil do hajzlu. Vůbec se to nedá srovnat.
Láduju se paralelně jak Whey CFM tak Tasty a je to bomba.


Mozna tobe jako jednomu cloveku z XYZBZ nesednul, ale pokud by se udelala anketa o chutove nejlepsi proteinovy produkt treba i cele historie tohoto oboru, vsadim kecky na to, ze v TOP 5 Scitec bude.

Pro doplneni, s firmou Scitec nemam nic spolecneho, coz se o mnoha jinych lidech tady, kteri doporucuji produkty jinych firem - treba zmineneho Smart Labsu - a pak za to berou provize, neda rict.

Ta placena propaganda, ktera tady panuje, se mi hnusi.


Pod to bych se podepsal.Měl jsem snad všecky proteiny
na trhu (krom championa)a můžu s klidným svědomím říct, že protein od scitecu je chutově to nejlepší co se dá koupit (příchut vanilka-borůvka nebo čoko-kokos)to je prostě paráda. A poprvé slyším na scitec kritiku co se chutě týče. Ted objednávám championa až můžu porovnávat kompletně:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
C51


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

C51 napsal:
Ta placena propaganda, ktera tady panuje, se mi hnusi.


Napsal jsme to trochu unahlene a ne kompletne.

Placena propaganda je jedna vec a pokud ji vidim v televizi, na hlavnich webech, v clancich na webu ci v novinach s oznacenim PR, vsechno to beru, respektuju a chapu.

Ale proste se mi nelibi klamani lidi v diskusnich forech, at uz tady nebo v jinych, kde jsou nastrcene figurky nekterymi vyrobci a ti potom skryte nebo i otevreneji propaguji dane produkty , avsak cilovy ctenar o tom , ze to maji v popisu prace ci v zajmu vlastniho zisku, nevi . A prave tohle klamani je to, co se mi hnusi.

Ze s tim nic nenadelam a ze to nikdo neprizna je jina vec.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

C51 napsal:
Ale proste se mi nelibi klamani lidi v diskusnich forech, at uz tady nebo v jinych, kde jsou nastrcene figurky nekterymi vyrobci a ti potom skryte nebo i otevreneji propaguji dane produkty , avsak cilovy ctenar o tom , ze to maji v popisu prace ci v zajmu vlastniho zisku, nevi . A prave tohle klamani je to, co se mi hnusi.


lol rofl apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: