PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 471, 472, 473 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
Prdka27


PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mate nekdo uz nejaky zkusenosti s Essential Pure CFM 80 od PROM-IN?? Proc ma 6,6g tuku/100g? Ne ze by mi to nejak vadilo, jen me to zajima. Ostatni proteiny ve stejne kategorii maji mene tuku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nEcro


PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prdka27 napsal:
Mate nekdo uz nejaky zkusenosti s Essential Pure CFM 80 od PROM-IN?? Proc ma 6,6g tuku/100g? Ne ze by mi to nejak vadilo, jen me to zajima. Ostatni proteiny ve stejne kategorii maji mene tuku.


podle slozeni je to skoro stejne jako WPC80 akorat mensi baleni...
_________________
BP 165 l DL 300 l SQ 240 l RAW
BP 180 l DL 300 l SQ ??? l EQ
195cm/126kg 21let
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 3:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na ten prom-in jsem psal recenzi v tomto vlákně nedávno a stejně tak plno dalších, těžko bys našel jiný o kterém se tu psalo víc, tak zalistuj zpátky a uvidíš.
Jinak s těma 6g tuku nevim co se ti nelíbí, to maji skoro všechny, koukal sem namátkou třeba na Nutrend Whey core, ten má kolem 5.8-6.4 podle příchuti. A i kdyby... vypiješ 30g, to máš nějaký 2g tuku..... si vem třeba maso, to má jednou tolik, po druhé tolik, čili gram sem gram tam to bych vůbec neřešil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CharlesWood


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 10:15 am    Předmět: hh Odpovědět s citátem

Ahoj Milan Obořil ve svém logu používal supplementy značky FITCO která je původem z ČR koukal jsem na jejich sortiment a tento protein podle složení nevypadá zle, měl ho někdo?je to sice jenom 1,8kg ale zase příchutí mají docela dost:borůvka, čokoláda, jahoda, lískový oříšek, vanilka, mocca

Charakteristika
-jedinečná koktejlová chuť
-vysoká biologická hodnota
-vyvážené spektrum aminokyselin a bílkovinných mikrofrakcí
-obohaceno vitamíny (25% denní dávky)
-slazeno Sucralozou

Americká patentovaná formule

První a jediný výrobek na světě, který obsahuje celé spektrum Omega 3 - 6 - 9 - 12, EPA + DHA v každé dávce!

Záruka kvality

K výrobě syrovátkového proteinu je jako základní surovina používáno mléko z chovu mléčného irského skotu. Zvířata jsou chována technologií volného ustájení, která je považována za nejpřirozenější způsob chovu zvířat. Výsledkem je produkce nejkvalitnější suroviny ze zdravých nestresovaných zvířat.

Takto získané mléko je zpracováváno nejmodernější technologií systému membránové filtrace, která nejšetrnějším způsobem eliminuje zcela tuk a laktózu a izoluje čistou bílkovinu se zachováním cenných primárních proteinových komponentů: Beta-lactoglobulin, Alfa-lactoglobulin, Sérum albumin, Immunoglobulin, Glycomacropeptid, Lactoferin. Tento unikátní výrobní proces, známý pod zkratkou CFM, je zárukou suroviny v nejvyšší možné čistotě, vstřebatelnosti a maximální nutriční využitelnosti.

Rozpustnost, vůně, chuť suroviny a ostatní požadované parametry řadí používanou surovinu k tomu nejlepšímu, co lze v oboru získat.

Fitco® 100% WHEY Protein je vaší jasnou a nejlepší volbou.
Nutriční hodnoty :

Průměrné výživové hodnoty ve 100 gr výrobku

Energetická hodnota 1 661 kJ/ 397 kcal
Bílkoviny 75 g
Bílkoviny v sušině 80 g
Sacharidy 7,1 g
Tuky 5,2 g
Z toho
Omega 3 .................................45,0 mg
Omega 6..................................15,0 mg
EPA .......................................... 3,0 mg
DHA...........................................2,5 mg

Vitamíny

( pokrývá 25% doporučené denní dávky )
Vitamín B 1............................0,7000 mg
Vitamín B 2............................0,8000 mg
Vitamín B 6 ...........................1,0000 mg
Vitamín B 12..........................0,0005 mg
Kyselina listová .....................0,1000 mg
Kyselina pantothenová ..........3,0000 mg
Niacin ...................................9,0000 mg
Vitamin E ..............................5,0000 mg
Vitamin C..............................3,0000 mg

100% Whey protein FITCO® obsahuje pouze syrovátkový lactalbumin , poskytující plné spektrum esenciálních a neesenciálních aminokyselin :

Aminokyselinový profil ve 100 g bílkovin
Alanine 5,00 gram Lysine* 9,60 gram
Arginine 2,10 gram Methionine* 2,20 gram
Aspartic Acid 11,00 gram Phenylalanine* 3,00 gram
Cysteine 2,20 gram Proline 5,50 gram
Glutamic Acid 18,10 gram Serine 4,60 gram
Glycine 1,40 gram Threonine* 6,70 gram
Histidine* 1,70 gram Tryptophan* 1.40 gram
Isoleucine* 6,40 gram Tyrosine 2.60 gram
Leucine* 10,60 gram Valine* 5,90 gram
* = Esenciální aminokyseliny

Složení : CFM Whey protein matrix ( koncentrát & isolát : obsahující mikrofrakce lactoglobulin , lactoferrin , lactalbumin , immunoglobulin ) , přírodně identická aromata ,
Omega formula ( Americký platný patent č. 6,368,65,81) , vitaminový matrix , sucraloza , acesulfam K , potravinářské barvivo

Koncentrace bílkovinných frakcí

frakce Bílkoviny v %
Beta Lactoglobulin 43 - 48 %
Alpha Lactalbumin 14 - 18 %
Bovine serum albumin 1 - 2 %
Immunoglubulin G 1 - 3 %
Lactoferrin < 1 %
Glycomakropeptidy 24 - 28 %
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitkin


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Posílám malé hodnocení chuti u proteinu Promil Essencial Pure 80 a Nutrend Whey Core 100:
Brusinka - dobrá příchuť velmi mi chutnala a krásně voněla :-)
Čokoláda - spíše to chutnalo jako nugát ale bylo to velmi dobré .
Banán - ten mě velmi mile překvapil jelikož ho moc nemusim ,byl krásně slaďoučkej .

U všech byla uplně perfektní rozpustnost behěm okamžiku ,vůbec to nepěnilo a nebylo to tak sladké jak tady mnozí psali a vždycky se to dá naředit ,já bych to snesl i ještě o něco sladší .Příchutě Essencial Pure jsou rozhodně nejlepší od Promilu co sem měl.

Od Nutrendu sem měl jen čokoládu a čoko-višeň .
Obě se rozpouštěli dobře a ani nepěnili ,chuťově určitě lepší pro mě čoko-višeň .
Nebylo to tak sladký jako u promilu ale chutnalo to.

PS:vše bylo s vodou ,mléko pro přípravu nepoužívám.
_________________
Já tělo šokuju tím, že nechám trénink nezměněný třeba rok. Tělo užuž očekává změnu a ono nic. Tím ho úplně vyšokuju :-) (daymoon)
"Klíčem ke štěstí je zvedat těžké věci nad hlavu!" - Jon Engum


A vo tom to je !
-Milan Pitkin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
P4hill


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To CharlesWood...mel jsem liskovej orisek a byla to mnamka vsechno v pohode a dokonce jsem zvazoval ze ho vezmu znova vubec se mi neprepil...tot moje osobní zkusenost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenda66


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte chci se zeptat asi žadné jiné hydro se cenově nevyrovná PHP Isogrow co ? Neznáte žádné jiné ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
L@dis


PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CharlesWood....chuťově u mě nejlepší protein co jsem měl (hlavně jahoda)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenda66 napsal:
Ahojte chci se zeptat asi žadné jiné hydro se cenově nevyrovná PHP Isogrow co ? Neznáte žádné jiné ?

Nekoukej jen na cenu, ale i na kvalitu. Přece jen ta cena/množství ti musí samo o osobě něco říct. Si radši tu stovku, dvě připlatím a koupím si produkt, kde vím (Extrifit, SL)
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No on ten rozdil mezi IsoGrow a hydrem od Extrifitu ci SL je cca 400 Kc na baleni (pri prepoctu na stejnou vahu), coz neni pro nekoho uplne zanedbatelne... A kvalitou (nejen) podle mych zkusenosti (stravitelnost, ...) na tom IsoGrow spatne neni, byt stupen hydrolyzy moc vysoky urcite nebude, ale zase je to hydrolyzovany izolat oproti napr. extrifitu, coz je hydrolyzovany koncentrat atd....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

duke.dukem napsal:
No on ten rozdil mezi IsoGrow a hydrem od Extrifitu ci SL je cca 400 Kc na baleni (pri prepoctu na stejnou vahu), coz neni pro nekoho uplne zanedbatelne... A kvalitou (nejen) podle mych zkusenosti (stravitelnost, ...) na tom IsoGrow spatne neni, byt stupen hydrolyzy moc vysoky urcite nebude, ale zase je to hydrolyzovany izolat oproti napr. extrifitu, coz je hydrolyzovany koncentrat atd....

A ty si myslíš že by se někdo dokázal dostat s hydrolyzovanym izolatem na takovou cenu, za kterou to nabízí PHP? Já osobně si myslím že těžko.
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spam napsal:
duke.dukem napsal:
No on ten rozdil mezi IsoGrow a hydrem od Extrifitu ci SL je cca 400 Kc na baleni (pri prepoctu na stejnou vahu), coz neni pro nekoho uplne zanedbatelne... A kvalitou (nejen) podle mych zkusenosti (stravitelnost, ...) na tom IsoGrow spatne neni, byt stupen hydrolyzy moc vysoky urcite nebude, ale zase je to hydrolyzovany izolat oproti napr. extrifitu, coz je hydrolyzovany koncentrat atd....

A ty si myslíš že by se někdo dokázal dostat s hydrolyzovanym izolatem na takovou cenu, za kterou to nabízí PHP? Já osobně si myslím že těžko.


Pokud nebudeme věřit informacím na obalu, tak pak nevim podle čeho budeme vybírat :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vybirejte podle ronnieho :-D ten má asi lepčí zdroje a ví víc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to zcela zretelne napsano ve slozeni vyrobku na kazde pixle vyrobku, narozdil od stupne hydrolyzy, ktery tam neuvadi (a tudiz to nebude asi nic moc, coz ale neni ani tech 12 u hydro instant). Dokud nebudu mit nejaky dukaz krom necich domnenek, ze to neni z wpi, tak nemam duvod tomu neverit (potazmo neverit vyhradnimu oficialnimu distributorovi, ktery to k nam dovazi a prodava jako hydrolyzovany wpi - jmenovat z jistych duvodu radeji nebudu )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenda66


PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co já tady četl tak si na PHP nikdo nestěžoval ba naopak všichni ho chválili no a cena je taky celkem přívětivá já bohužel nevydělávám jsem študák a musím vyžít z určitým rozpočtem jsem z toho nešťastný chci si koupit kvalitní a přitom ''levný'' protein, který bych mohl dávkovat ráno a po trenale.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 471, 472, 473 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: