Rando a jeho svět


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rando a jeho svět  Úvodní stránka -> Na smazání... -> Rando a jeho svět
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2021 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, Rando je nemocnej.... ale to, jak tu vsechny stiral, jak on nepotrebuje platit za svoji holku, ze neni takovej chudak jak my tady ostatni... ze ho holky prosej, aby s nima travil cas.... po tom vsem? :) ne neprijde mi to trapny a klidne si do toho uchylaka s chuti kopnu znova :)

Je to podobnej kus vocase jako tenkrat ten IT maniak co chlastal ty monstery.... taky takova macho kreatura ....
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2021 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja nevim ja sem ten jeho topik tady nesledoval, narazil sem a vsiml si ho az v diskuzich na hlavni strance Ronnie, ne na foru. Teda an foru jen co se tyce tusim Paul Dillett nebo Dennis Wolf fotografii tusim, ale vubec nevim ze mel nejaky svuj topik a v te dobe kdy ho mel sem o nem nic nevedel
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2021 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Každej ať si dělá co chce, ale přeci jen ... že je někdo pošuk, což se tady už mnohokrát nezvratně ukázalo, mi přijde jako blbý důvod se chovat tak trochu, a možná trochu dost, jako svině.

Jinak k tomu bydlení s maminkou.
Na něj sere pes a ať spí třeba pod mostem, v jeho věku by měl být schopen se o sebe postarat. A když ne a není opravdu invalidní, tak holt může/měl by začít víc makat.

Ale vy jste si fakt tady všichni jistí, že by bez něj ten nájem dala ona? A pokud ne, tak co? Rando si má bydlet sám, bo jinak není chlap, a ona má svištět na ubytovnu? A nebo správnej chlap má utáhnout svůj nájem a ještě půlku nájmu rodičů? Kolik z vás to dělá? Bo já ne a i když bych to asi dal, tak by ten rozpočet byl dost nafest.

Jen na okraj, kdysi jsem potkal borce co dělal v NYC v jedné renomované investiční bance, ok žádný top manager, ale pozice a prachy furt slušné a ... bydlel v 30+ u rodičů ... v N Jersey a jezdil do háku víc jak hodinu. Bo nájmy jsou v NYC kapitola sama pro sebe. Taky to byl chudák a měl jsem se mu vysmívat?
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2021 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando sam.psal, ze jeho mati vydelava vic nez on a ze ji na najem nic nedava, protože ona nechce a je rada, kdyz si (Rando) spoří...

Ale souhlasím, do mrtvol se nekope!
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2021 11:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to mi nějak uniklo, každý jeho post, který jsem nepřečetl, je výhra.

Nicméně i tak si myslím, že čistě za to, že je někdo chudej a holt ne úplně schopnej, není ok z něj dělat vola. Myslím, že jiných důvodů ... a podstatně lepších ... je v tomto případě dost a netřeba přidávat zrovna tohle.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2021 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale pokud vim tak to je ten co casto meni prezdivky ne? :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rando a jeho svět Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: