Ranni cviceni - snidane a vyziva po cviceni


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ranni cviceni - snidane a vyziva po cviceni  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Ranni cviceni - snidane a vyziva po cviceni
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
uniQue


PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2016 9:39 pm    Předmět: Ranni cviceni - snidane a vyziva po cviceni Odpovědět s citátem

Zdravim, chtel bych se zeptat co davat po probuzeni kdyz cca 45minut po probuzeni jdu cvicit, aby bylo dostatek energie a byl trenink co nejefektivnejsi a nebylo mi z nej tezko...

diky za odpovedi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2016 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bielkoviny a/alebo tuky.

Najlepsie vajicka, alebo kludne aj maso. Ak nestihas tak postaci aj protein. Nedavaj cukry pred treningom.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2016 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz se jdu takhle hned do cca hodiny po snidani hejbat, tak v posledni dobe do sebe hodim pullitr neochucenyho kefiru (popr. ho obcas mixnu s trochou mrazenyho ovoce nebo s malym ochucenym reckym jogurtem). Co jsem prochazel fora na T-nation, da se namixovat i gainerem/proteinem.

A sachru pred treninkem bych se nutne nebal: https://www.t-nation.com/supplements/post-workout-nutrition-is-dead

Ale uvidis sam, treba ti bude vyhovovat neco jinyho, preci jenom kazdej travime jinak.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
uniQue


PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2016 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No dat pul litru kefiru tak se asi poseru :D ale diky za tipy, zkusim prvni jen protein, a pak bily jogurt s ovocem, je treba vyzkouset...

kazdopadne diky, kdyby se tu ozval jeste nekdo kdo ma zkusenosti s ranni cvicenim, budu rad.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 4:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Základní principy budou u všech lidí podobný, ale samozřejmě, že někomu něco bude vadit víc a někomu něco míň.

1. Vykašli se na rady typu tohle můžeš, tohle nemůžeš viz. Bereserk, protože je to nesmysl.
2. Nastuduj si, jak dlouho se jednotlivé potraviny tráví a jak jejich trávení ovlivňuje vzájemná kombinace.
3. Přizpůsob to aktuálnímu stavu před tréninkem (nemám hlad, dám menší porci nebo nic a naopak.)
4. Dokud si to nevyzkoušíš a nezískáš nějakou zkušenost, tak stejně nebudeš vědět, co je pro tebe nejlepší.
5. Jídlo těsně před trénikem, nemá na samotný trénink až takový vliv, jako celkově jídlo mezi tréninky, takže si z toho není zas až tak potřeba dělat hlavu.

Určitě je lepší varianta dát si před trénikem třeba jen obyčejný jabko (sacharidy) než hovězí steak, který bude v žaludku ležet mnohem déle.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
Bielkoviny a/alebo tuky.

Najlepsie vajicka, alebo kludne aj maso. Ak nestihas tak postaci aj protein. Nedavaj cukry pred treningom.


to mi přijde docela nevhodný, když chvilku po tom co to sní půjde trénovat... bude to trávit celej trénink

já osobně bych dal nějakou suplementaci (protein,bcaa,glutamin,
...) co se rychle natráví a přitom dodá ty bílkoviny a k tomu nějaký sachry (třeba ovoce)... maso/vajčka bych dal až po tréninku... ale třeba to někomu vyhovuje jinak, musíš si to najít sám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaatnarF


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 7:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak narvat maso k snídani je ta nej píčovina..Dej si protein, kus ovoce a nějaký ořechy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 7:56 am    Předmět: Re: Ranni cviceni - snidane a vyziva po cviceni Odpovědět s citátem

uniQue napsal:
Zdravim, chtel bych se zeptat co davat po probuzeni kdyz cca 45minut po probuzeni jdu cvicit, aby bylo dostatek energie a byl trenink co nejefektivnejsi a nebylo mi z nej tezko...

diky za odpovedi

Já osobně bych si nedával nic. Když si dám něco takhle brzy před tréninkem, mám často tu chuť v puse dvakrát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hrdak


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Maso k snídani píčovina určitě není.. také občas dávám :) záleží na každém, co mu vyhovuje...

http://www.bodybuilding.com/fun/good-morning-protein-the-meat-and-nuts-breakfast.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JogyNo


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hrdak napsal:
Maso k snídani píčovina určitě není.. také občas dávám :)

On to asi myslel do hodiny pred ranným tréningom... Inak tam nie je žiadny problém.

Moja skúsenosť: zaliať vločky (len približne 40g) trochou vriacej vody aby to v nej neplávalo, pridám pol odmerky proteinu, zalejem 3 - 4 dcl mlieka (alebo domáceho kefíru ak je hotový), mixnem ponorným mixérom a šup to tam. Za tým pošlem jedno espresso a do 40 min cvičím bez najmenších náznakov nejakých problémov a energie je dosť, keď sa riadne zohrejem, čo je po zobudení občas problém...
Funguje je mi to po nočných keď raňajkujem o 14 a aj pred poobednými, keď raňajkujem o 8...

A vždy po zobudení dávam pol litra teplej vody so šťavou z jedného citróna, mám subjektívny pocit, že ma to pekne naštartuje a robí mi to veeeľmi dobre
_________________
Soak your nuts!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz chodim cvicit rano, tak jdu cvicit nalacno. Vidam obcas kluky co stravu hroti, ze daji pred treninkem par lzic kokosaku, ty echt divny pak primo do kafe. Jaky to ma prinos ale netusim. Pro telo je dulezitejsi cos jedl uplynulych 24 hodin a ne cos prave posnidal, abys to pak nasledne uprosted treninku travil. Zrovna takove tezke drepy "na vaicka" jsou hodne velka vyzva. Po treninku tam poslu PTN, do hodiny klasicky obrovsky obed aneb anabolicka vrata do stodoly otevrena :)

PS: Takovy ty fitness hipsteri maji rceni, ze lvi lovi hladovi :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ráno max BCAA, jíst nemá moc smysl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Kdyz chodim cvicit rano, tak jdu cvicit nalacno. Vidam obcas kluky co stravu hroti, ze daji pred treninkem par lzic kokosaku, ty echt divny pak primo do kafe. Jaky to ma prinos ale netusim. Pro telo je dulezitejsi cos jedl uplynulych 24 hodin a ne cos prave posnidal, abys to pak nasledne uprosted treninku travil. Zrovna takove tezke drepy "na vaicka" jsou hodne velka vyzva. Po treninku tam poslu PTN, do hodiny klasicky obrovsky obed aneb anabolicka vrata do stodoly otevrena :)

PS: Takovy ty fitness hipsteri maji rceni, ze lvi lovi hladovi :)


Napísal si to perfektne.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2016 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

chodim rano dvakrat v tydnu..... Presne jak pise olejnas/czeblade.
(vstavam pred 6 a cvicim cca od 7.15). BCAA+voda+kafe (/kofein), neumim si predtavit neco jist.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TONIIIK


PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2016 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vstavam ve 4, trenink od 5ti.

nejvic mi sedi hned po probuzeni protein a pak kafe a trochu vloček s mlikem.
po treninku davam protein, nebo protein a banan a za cca hodku pak v praci normalni jidlo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ranni cviceni - snidane a vyziva po cviceni Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: