Řítící se skála


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Řítící se skála  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Řítící se skála
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2015 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes kolo lehce 27 km, průměr 21 km/hod. Pohodka. Fitko opět nic - vypekl mě dětský den s kterým jsem nepočítal. Sbírám plusové body tím jak hlídám malou:o)

Do konce týdne bych rád tak 30-40 km najel a uzavřel někde kolem 120-130 km. Je to slabota, ale lepší než nic a nebolí mě tolik achilovka jako při běhu a karpály jako při klicích na bradlech. Každopádně je radost jezdit na kole, které funguje a dělá to co po něm člověk chce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2015 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Dnes kolo lehce 27 km, průměr 21 km/hod. Pohodka. Fitko opět nic - vypekl mě dětský den s kterým jsem nepočítal. Sbírám plusové body tím jak hlídám malou:o)

Do konce týdne bych rád tak 30-40 km najel a uzavřel někde kolem 120-130 km. Je to slabota, ale lepší než nic a nebolí mě tolik achilovka jako při běhu a karpály jako při klicích na bradlech. Každopádně je radost jezdit na kole, které funguje a dělá to co po něm člověk chce.


Ze bych neco takoveho zavedl doma ? Co je za 20 bodu ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2015 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ani se neptej:o)
Ty nesbíráš plusové body? :o)

Hodí se, když třeba přijedeš později než máš, nebo jdeš s kamarády do hospody a nevrátíš se v deset, ale ve tři ráno a tak. Prostě, když potřebuješ něco vyžehlit:o) Taky - žena je pak klidnější:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2015 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bike - 21 km, průměr 18 km/hod. Vedro k padnutí-voda ze mě tekla v proudech, takže v pohodovém tempu a i tek jsem ždímal dres, ponožky a vlastně všechno. Nesnáším vedro - pokud nejsem u moře na pláži s drinkem. Stejně tak jako by mělo sněžit mimo silnice, tak by mělo být vedro jen u vodních ploch - jinde je to zbytečné:o))))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2015 1:34 pm    Předmět: Jak zhubnout 15 kg tuku? Odpovědět s citátem

Zdravím,
potřebuji zhubnout cca. 15 kg tuku, poradí někdo? Necvičím, žeru převážně hodně tuku a sacharidů, trochu bílkovin, hodně pizzy, párky, salámy, rohlíky s juniorem, skoro žádná zelenina, hodně piva, kouřím. Děkuji za odpovědi...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2015 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...usekni si nohu a 15 kg máš dole v sekundě:o)

Proč mi to píšeš do logu?...už Ti začal předčasně víkend a s tím spojené radovánky?:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2015 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moje noha má takových poctivých 25 kg, to už bych byl zase moc hubenej..., říkám si, jestli se jít opít nebo si zasouložit s majitelkou bytu, říkala, že se dneska pomazlíme...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2015 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to nějak zkombinuj-však už víš co a jak. Zase ale sex jako aerobku-já Ti nevím:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2015 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes k 21 km na kole letos poprvé běh 3,5 km. Bolí mě celý člověk jak nejsem zvyklý na kolo a už vůbec ne na běh.

Prozatimní resume tohoto týdne:
kolo 108 km
běh 3,5 km

S kolem ale ještě nějaká ta desítka km naskočí-pokud nestrávíme celý víkend po návštěvách.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so červen 13, 2015 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes bike 21 km + Svijany a Plzeň:o)

Měl jsem v plánu zítra pohodové flákání v Beskydech u známých, ale kamarád navrhl, že bychom tam mohli zabajkovat-takže ač skoro nechodím jak mám namožené kvadricepsy a lýtka, tak zítra kolo na střechu a směr Bečvy. To zase bude ostuda s mojí kondicí v těch kopcích. To je jiné jak jezdit taky v Ostravě okolo komínu:o)

K dnešku za tento týden 130 km na kole.

Snažím se jíst slušně (až na to pivo, což ale v tom vedru je snad pochopitelné, že si nedám nanuka, no ne?:o)

Snídaně: jahody s mlékem
Oběd: pstruh na másle

do večera - jdeme na oslavu narozek jedné malé slečny, takže gril a pivo - skoro ideální kombinace:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xakrurychle


PříspěvekZaslal: so červen 13, 2015 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já mám na kole dycky pocit, že to rychleji ujdi pěšky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so červen 13, 2015 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak v Beskydech zcela jistě. Proto mám velmi lehké kolo, které se mi v kopcích lehce tlačí:o)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xakrurychle


PříspěvekZaslal: so červen 13, 2015 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já mám TREK 6500, rok 2010-11 myslím. Ale na takové to domácí žvákání...
Když jsem byl prcek, tak táta jezdil opravdu hodně, takže i já sem jezdíval, ale teď...ani náhodou.
Ač jsem z hor, lesních tras tu zas tolik není, a nějak mě to nebaví s tím horákem po silnici, ale na
silniční kolo nejsou úplně chechtáky no
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so červen 13, 2015 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem přemýšlel nad silničkou...asi jetou...ale tak maximálně do padesáti tisíc, ale zase takový jezdec nejsem, abych "uživil" obě kola a jak se znám, tak si něco pořídím a pak to někde leží, tj. teď musím něco pojezdit na MTB.

Líbilo by se mi toto: http://www.merida-bike.cz/prodej/SCULTURA-SL-TEAM--XL-59---2013---bazar , ale i jako jeté je to drahota.

...a taky je třeba pohnout s hypotékama a jinýma mnohem důležitějšíma záležitostma než je nějaký koníček provozovaný ještě na naprosto diletantské úrovni. :o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xakrurychle


PříspěvekZaslal: so červen 13, 2015 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ji kup, a já ji za dva roky koupím od tebe :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Řítící se skála Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: