Ronnie’s Training Day #10 (Praha - Eagle Fitness)


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ronnie’s Training Day #10 (Praha - Eagle Fitness)  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Ronnie’s Training Day #10 (Praha - Eagle Fitness)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bara


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 5:39 pm    Předmět: Ronnie’s Training Day #10 (Praha - Eagle Fitness) Odpovědět s citátem

Seznam účastníků zde:
https://forum.ronnie.cz/ronnie-s-training-day-10-praha-eagle-fitness-t31568-15.html

Termín:
sobota, 26. ledna 2013

Přihlášky:
formou soukromých zpráv (PM) Barovi

Jak bylo slíbeno, je tady první RW trénink v roce 2013.Dnes jsem navšívil nové sportovní centrum EAGLEFITNESS v Hloubětíně a s majitelem jsme domluvili možnost udělat naše tréninkové dostaveníčko zde.Myslím, že pro všechny zúčastněné to bude opravdový svátek, protože potom co jsem tam dnes absolvoval lehčí trénink jsem jako Alenka v říši za zrcadlem.Nic podobného jsem dlouho neviděl, jestli vůbec.Přidám pár fotek z telefonu aby si každý mohl alespoň zběžně udělat náhled, ale opravdu vám ručím za to, že tohle je nářez po všech stránkách.Samozřejmě včas doplním termín konání a určitě pozvu i nějakou osobnost z naší BB scény


Paní utírající průběžně vše co používáte je super služba a Mono Rack asi nadchne všechny silové nadšence.


Life Fitness jsou fantastické stroje


Legpress pro dva:-)Každá noha zvlášť nebo spojeně.


Háj strojů a činek


Přednaložené SZ tyče,jen si vybrat.


BP klec kompletně nastavitelná


BP lavice profi s podavačem činky


Jen nevím jestli nemají málo jednoruček


Watson je něco jako Aston Martin mezi stroji


A stejně jako Aston Martin i tady je logo toho kdo za stroj ručí:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
madball


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luxus. Celkem by mě zajímalo, kolik lidí, co si stěžuje na cenu, si myslí, že stojí jenom vybavení na první fotce.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemám tušení a radši jsem se neptal, protože to bude raketa ukrutná.Ty ceny za vstupy permice jsou tam naprosto libové.Cena na Prahu běžná a kvalita z jiné galaxie.Jsem rád,že jsou tady ještě nadšenci srdcaři,co do toho jdou takhle.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
madball


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Budu střílet hodně od boku, ale tipoval bych za klec s monoliftem a pódiem, Ivanko kotoučema a osou rozmezí tak 100000-150000. Ale jak říkám, je to střelba hodně od boku. Si tak říkám, jestli se tohle může vůbec vyplatit.

edit: tak jsem koukl na stránky a cena základu monoracku bez pódia je 5500$ a Ivanko kotouče na ofi stránkách je za 20kg něco přes 200$, ale já ten nástřel ceny radši schálně víc podhodnotil, protože první odhad na 250000,- jsem si radši ani nepřiznával :)
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).


Naposledy upravil madball dne ne leden 06, 2013 7:44 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to bude mnohem víc,ale to je fuk.Hlavně,že takové hračky jsou Hodně sportovců to posune dál.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
madball


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak záleží na tom. Co jsem projížděl různý značky různých racků s pódiama, tak nejdražší bylo asi za 10000 dolarů. Zaleží, co všechno k tomu je za vychtávky atd. + při výbavy posilovny bude určitě nějaká rozumná sleva. Ale to je jedno.

Přesně tak, hlavní je, že je tady něco takovýho a doufám, že to nevzdá a že podobná výbava v posilovnách bude přibývat.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zatraceni prazaci se maji . Btw kolik stoji mesicni permice a jaka nejtezsi jednorucka tam je?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
zatraceni prazaci se maji . Btw kolik stoji mesicni permice a jaka nejtezsi jednorucka tam je?

permanentka na měsíc 999kč a JČ myslím 100kg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
CIZO


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, Baro, naplanuj to nejdriv za 6 tydnu, v tom stavu co jsem ted do verejnyho fitka nejdu
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cizo já byl dnes cvičit po měsíci a jsem troska
Ta permice tam je 999 a jinak tam jsou i jiné slevy,takže se samo jde dostat ještě níž.Jednoručky fakt jdou postupně až na sto kg a i ta je celkem kompaktní a tudíž použitelná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara napsal:
Cizo já byl dnes cvičit po měsíci a jsem troska


Já ho dnes viděl a potvrzuji...

(...a nechte to vůči mě, buďte tak hodní, bez komentáře... )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bara


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Bara napsal:
Cizo já byl dnes cvičit po měsíci a jsem troska


Já ho dnes viděl a potvrzuji...

(...a nechte to vůči mě, buďte tak hodní, bez komentáře... )

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Diana


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pouštějí tam i vorvaně? Jestli ano, tak bych šla.
Cizopasník ať nekecá, že se nechce ukazovat na veřejnosti. Co to jeho "pimprlové divadlo" ve fastfoodu na I.P.Pavlova dne 2.1.? Ale slíbil, že už to nikdy neudělá a já mu věřím!
_________________
Já jsem Zelenková, Hujerova sestra. – Já jsem Hujerová. – Manželka? – Ne, manželka jsem já. – Já jsem švagrová. – Já jsem bratranec. – Hujerová, manželka. – Ale manželka… – Já jsem z prvního manželství.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Jo, Baro, naplanuj to nejdriv za 6 tydnu, v tom stavu co jsem ted do verejnyho fitka nejdu


Tak já Ti udělám radost a stavil bych se taky. Věř mi, že vedle mě momentálně už hrozně nikdo vypadat nebude... jo to jsou ty pos*raný superinfekce aneb nikdy nekončící kašel.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám v současné době taky nějakou verzi chřipky,ale to je holt počasím.Začnu už psát seznam a budu rád když se zájemci budou hlásit včas ať to nehoníme na poslední chvíli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ronnie’s Training Day #10 (Praha - Eagle Fitness) Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: