Rychlé sachry po treninku



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rychlé sachry po treninku  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Rychlé sachry po treninku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moth dont care


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2018 4:28 pm    Předmět: Rychlé sachry po treninku Odpovědět s citátem

V rychlosti, jsou nutné po tréninku rychlé sacharidy (malta,ovoce ...) nebo stačí dát si po tréninku protein a cca do hodiny potom pevné jídlo s komplexníma sacharidama ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2018 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud jsi kondiční cvičenec co cvičí 3-4 do týdne, sacharidy nejsou potřeba pokud to není extra maratón na 3 hodiny. Pokud máš všechny sacharidy během dne nejsou potřeba.
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2018 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Moth dont care


PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2018 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teď vážně nevím co , cvičím ob-den, 1,5 - 2 hodiny , jde mi klasicky o růst svalové hmoty, na druhou stranu nejedu bulking atd. ale snažím se o to jet čistě, hondě malý surplus a prostě nabírat čistě svaly bez tuku, ve volné dny dělám ještě cardio cca 30 minut.

Co pro mě teda výjde lépe , pouze protien nebo protein + např.30g rychlých cukrů ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2018 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moth dont care napsal:
Tak teď vážně nevím co , cvičím ob-den, 1,5 - 2 hodiny , jde mi klasicky o růst svalové hmoty, na druhou stranu nejedu bulking atd. ale snažím se o to jet čistě, hondě malý surplus a prostě nabírat čistě svaly bez tuku, ve volné dny dělám ještě cardio cca 30 minut.

Co pro mě teda výjde lépe , pouze protien nebo protein + např.30g rychlých cukrů ?

a zkusil sis ten clanek precist?
a jaky mascelkovy jidelnicek?
pokud stoji za houby, tak jedno jidlo z peti nebo i vice takovou roli hrat nebude
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moth dont care


PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2018 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Moth dont care napsal:
Tak teď vážně nevím co , cvičím ob-den, 1,5 - 2 hodiny , jde mi klasicky o růst svalové hmoty, na druhou stranu nejedu bulking atd. ale snažím se o to jet čistě, hondě malý surplus a prostě nabírat čistě svaly bez tuku, ve volné dny dělám ještě cardio cca 30 minut.

Co pro mě teda výjde lépe , pouze protien nebo protein + např.30g rychlých cukrů ?

a zkusil sis ten clanek precist?
a jaky mascelkovy jidelnicek?
pokud stoji za houby, tak jedno jidlo z peti nebo i vice takovou roli hrat nebude


Článek jsem četl, popsaný dobře pro objemové i rýsovací období, ale jak už jsem psal, jedu víceméně udržovačku co se týče kalorií, nehci nabrat tuk, jídelníček mám v pořádku, jenom čisté jídla , ptám se proto na potréninkový nápoj, zda pro člověka který buduje svaly na TDEE a nechce nabrat tuk je lepší po tréninku samotný protein, nebo s cukry
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2018 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli máš přes den dostatek sacharidů, tak tam už další po tréninku dávat nemusíš. Stačí třeba hydro a ani to není nutnost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rychlé sachry po treninku
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: