SHÁNÍM SPONZORA NA ZÁVODY 2013


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SHÁNÍM SPONZORA NA ZÁVODY 2013  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> SHÁNÍM SPONZORA NA ZÁVODY 2013
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jakub.M


PříspěvekZaslal: ne září 16, 2012 9:36 pm    Předmět: SHÁNÍM SPONZORA NA ZÁVODY 2013 Odpovědět s citátem

Pro představení, jmenuju se Jakub Matuška, v květnu mi bylo 20 let, pocházim z Liberce, kde i trénuju, cvičení se věnuji 3 a půl roku a v nadcházejícím roku, 2013, se chystám začít svou závodní kariéru. Aktuální váha se pohybuje nad 112 kg, při výšce 189 cm, fotky dole jsou aktuální.

Jelikož jsem právě dostudoval střední školu, nyní začínám pracovat, jako osobní trenér v liberckém fitcentru, a s financema je to v tomto sportu těžké pokud máte velké ambice.

Konkrétně se chci připravit na MČ, MČR, a pokud to finance dovolí tak i evropu a svět. Ovšem jak je to s financema v tomto sportu každý ví, a tak mi nezbývá nic jiného než začít shánět někoho kdo mi v tom pomůže, ať finančně, nebo jakýmkoliv jiným způsobem, výměnou za propagaci, tréninková videa, exhibiční vystoupení pro firmy, či cokoliv jiného, dle domluvy.

Kdyby se někdo takový našel kdo by měl zájem pomoct mladému klukovy uskutečnit svůj sen a přiblížit se o kus blíž k životnímu cíly, byl bych mu neskutečně vděčný.

Také rovnou mohu nabídnout své služby osobního trenéra, pokud by někdo měl zájem, také by mi to pomohlo v přípravě na závody. Působím v Liberci.

Zasílám zde pár fotek aktuálních z exhibičního vystoupení v Tipspor Aréně a poté ze soukromého focení na Ještědu, více fotek najdete na facebooku http://www.facebook.com/matuska.jakub , případně v galerii.

Pro jakékoliv info mě kontaktujte na jakub.matuska@email.cz, případně do zpráv na facebooku, nebo zde, na ronnie.cz, děkuju

















_________________
"Pocit napumpovaných svalů považuji za lepší zážitek, než je sex se ženskou".. Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 6:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ak tu europu a svet vyhras,idealne niekolkokrat,potom si mozes zacat zhanat sponzorov ale ze by si z priemerneho prijmu tu pripravu nevykryl,to je blbost
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jakub.M


PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
ak tu europu a svet vyhras,idealne niekolkokrat,potom si mozes zacat zhanat sponzorov ale ze by si z priemerneho prijmu tu pripravu nevykryl,to je blbost


Není na co čekat, čím dřív si nějakou podporu najdu, tím dřív dosáhnu výsledků. A věř že to blbost není, mč mčr vykryju, ale Evropu a Svět už těžko, dokončil jsem střední školu, první měsícem pracuji a těch financí je málo na to abych se KVALITNĚ připravil
_________________
"Pocit napumpovaných svalů považuji za lepší zážitek, než je sex se ženskou".. Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nuz,ale takto to bohuzial nefunguje. Otazka je,ci mas co ponuknut sponzorovi. To zatial bez vysledkov nemas
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey má pravdu. Chtělo by to mít napřed nějaké úspěchy.Třeba vyhrát aspoň tu republiku ať potenciální sponzor vidí, že na to máš. Pokud vím tak problém sehnat sponzora měli i mnozí závodníci na světové úrovni natož pak ty. Ale tak na druhou stranu třeba budeš mít štěstí a někomu padneš do oka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jakub.M


PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi jasné že to nebude nic lehkého a vím jak to s těma sponzorama je, nicméně pár lidí mě už takhle vypomohlo, nezmámých lidí, a tak vím že to jde, za zkoušku nic nedám. Lepší zkusit, než sedět doma a mlčet ;)
_________________
"Pocit napumpovaných svalů považuji za lepší zážitek, než je sex se ženskou".. Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakub.M napsal:
Je mi jasné že to nebude nic lehkého a vím jak to s těma sponzorama je, nicméně pár lidí mě už takhle vypomohlo, nezmámých lidí, a tak vím že to jde, za zkoušku nic nedám . Lepší zkusit, než sedět doma a mlčet ;)

Hodně štěstí, sponzora mají lid s horší postavou, třeba u Aminostaru, takže bys určitě nejhorší Čech se sponzorem nebyl. Naopak myslím, že máš docela šance.
nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ked clovek hlada tak najde.treba len vytrvat v hladani a snad najdes.ale sanca je vzdy.
mam znameho, ktory zmenil fitko (sportova postava) a je ponuka sponzoringu.len musi ukazat ze chce,ma nato a dokaze obetovat volny cas na sutaz a pre fitko.
nahoru
Jakub.M


PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji, budu se snažit někoho najít, vím že tu ta šance je. A přidávám novou fotečku kterou mi dnes fotograf zaslal.

_________________
"Pocit napumpovaných svalů považuji za lepší zážitek, než je sex se ženskou".. Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Postava je moc pekna a na sponzora to urcite je... myslim ze rikat ze az vyhrajes MS a ME, idealne nekolikrat, tak si muzes shanet teprv pak sponzora, je teda hodne prehnane, a je to od lidi co tomu rozumi asi jako koza nakladaku
Aby se clovek kvalitne pripravil na MS tak to chce aspon ten pulmeloun, reknete mi kdo na to ma aby to platil cele z vlastni kapsy? Nikdo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RoscoeArbuckle


PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 11:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:

Aby se clovek kvalitne pripravil na MS tak to chce aspon ten pulmeloun


a na Mr.O pul miliardy ne ? Takove Cibula by mohl vypravet, kolik stoji priprava , pre pulmeloun
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 11:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

"pulmelon" stála Horváta olympia
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jakub.M


PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 11:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
"pulmelon" stála Horváta olympia

Ale měsíčně
_________________
"Pocit napumpovaných svalů považuji za lepší zážitek, než je sex se ženskou".. Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: út září 18, 2012 6:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepřeháníte to už trochu s těmi čísly? Vím, že Jaro říkal něco o půl milionu, ale měsíčně? To sypal plutonium a žral nějaký ultra bio hovězí ne?
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: út září 18, 2012 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

RoscoeArbuckle napsal:
Majesty napsal:

Aby se clovek kvalitne pripravil na MS tak to chce aspon ten pulmeloun


a na Mr.O pul miliardy ne ? Takove Cibula by mohl vypravet, kolik stoji priprava , pre pulmeloun

Hahahaha. Mam pravdu :) Kvalitni kulturisticka priprava muze rocne vyjit i vic nez pul milionu, kdyz si spocitas jidlo, suple, treninky, sypku (treba jen kvalitni rustak v rozumnem davkovani stoji tisic korun denne, pouzij kalkulacku jestli potrebujes )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SHÁNÍM SPONZORA NA ZÁVODY 2013 Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: