Smile04 - silová příprava na strongy, mám svůj cíl


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 59, 60, 61  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Smile04 - silová příprava na strongy, mám svůj cíl  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Smile04 - silová příprava na strongy, mám svůj cíl
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

co je lepší pro někoho kdo začíná cvičit a má v normálu tuk i pomer vyska vaha?objemovka nebo rys??dumejte nad tim.
objemovka
80%
 80%  [ 112 ]
rysovacka
19%
 19%  [ 27 ]
Celkem hlasů : 139

Autor Zpráva
madball


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
minulý týden po odjetí těžkých jednoruček na prsa došel kámoš a zahráli jsme si pěknou hru, že jsme si navzájem nakládali činky...no moc pěkné on skončil někde na sériích s 220 na mrtvolu a já končil poslední tři sérky na military pres 80*15 (na krev) 90*10 (únava) a 100*3 (né ta svine mi priložila) (pri 100kg jsem uz musel pouzivat nohy)


Nemáš vysírat, ale šlo ti to pěkně. :D
Doufám, že si budeš vést log pravidelně, určitě tady bude pár lidí zajímat, ale udělej něco s tou úpravou prosím, ať se to dá pohodlně číst.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj taky doufam, ze si tu povedes log. Sice me vzdycky sralo, kdyz jsi benchoval a ja nemohl jet poradne mrtvoly, protoze kvuli tobe nebylo skoro zadne zavazi , ale na druhou stranu jsem mel pred tvym cvicenim celkem respekt, takze jsem radeji drzel hubu
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 5:28 pm    Předmět: SOBOTA Odpovědět s citátem

SOBOTA- ODPOČINKOVÝ DEN - po pátečním tréninku nohou

stejne sem nevydrzel doma

zahřívačka 10min orbitrek

thrusters- 30x56kg čas 2:10 (od 23 opakování jsem prodýchával) (pak smrt)
trhy- 10x56kg , šlo to blbě tak sem trhy zavrhl
push press-86x10, 116x4 koleno se ozvalo, ukončil sem radši
shyby podhmatem 10xja, 6,6,6xja+20kg
vznosy 30 kousků visel sem na hákoch, šetřím předloktí
3 serie tricák kladka 45 kg op12,15,25 na dopumpování
3serie scotovka bicák 25kg na dopumpování 20,20,20 opak

tadidadida...musel sem utyct pritelkyne me cekala :)

po treninku klasicky davidoffka a dva banany...tedka do sebe soukam ryzu suchou s prsama- blééééé
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Nemáš vysírat, ale šlo ti to pěkně. :D
Doufám, že si budeš vést log pravidelně, určitě tady bude pár lidí zajímat, ale udělej něco s tou úpravou prosím, ať se to dá pohodlně číst.


já přece vůbec nevysíral, jenom sem říkal at nejezdíš dětský váhy a naložíš si trošku :D:D

log si asi vést budu je to docela sranda i kdyz driv mi to tak nikdy neprislo ale nebavi me vypisovat kraviny :D tak to beru ručně stručně ;)

uprava no tak to jasný ale to prvotni bylo moc moc pismenek a me uz se ten den nic nechtelo byl sem po praci a jeste sem delal stranky x hodin kodu :D to už je pak člověk rad že je rad. :D

pokusim se polepšit :P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Jj taky doufam, ze si tu povedes log. Sice me vzdycky sralo, kdyz jsi benchoval a ja nemohl jet poradne mrtvoly, protoze kvuli tobe nebylo skoro zadne zavazi , ale na druhou stranu jsem mel pred tvym cvicenim celkem respekt, takze jsem radeji drzel hubu



njn měli by se v bluegymu chytit za nos a nakoupit pořádný osy a kotůče :D...no ale brzo se bude blýskat na lepší časy doufám .

šak jestli se zadaří tak brzo nakupime asi 3tuny železa plus několik klecí, bench s jištěním,nářadí strongman, atd atd :) :P ale zatim je to tajny :D

jinak já se jenom tvářím blbě, jsem klidas :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 7:44 pm    Předmět: neděle Odpovědět s citátem

odpočine...spánek...relax po včerejšim caribicu s přitelkyní..
..sem dead...jenom ležím a přežírám se... :) regenerace...silné svalové bolesti : (...normální stav :D království za tralgit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Draper


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile04 napsal:


jinak já se jenom tvářím blbě, jsem klidas :D


Vsak to je v BG v naprostym poradku, alespon si tam vybudujes respekt a bude se ti v klidu cvicit, aniz by te nekdo otravoval, zvlast pokud to cviceni beres vazne a nechodis tam pumpovat bicepsy a vykecavat. Posledni dobou jsem byl uz celkem v pohode az na vyjmky, ale drive jsem se permanentne tvaril jak ruskej najemnej zabijak, co vsechny vrazdil jen pohledem a beda jak nekdo neco chtel Pak uz se vetsina lidi naucila me neotravovat, nic se neptat a pekne v klidku jsem si cvicil. To byl ale asi roid rage z BCAAcek nebo z ceho , pak jak jsem vysadil, tak jsem byl zase milej a hodnej kluk (az na vyjmky)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 5:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Vsak to je v BG v naprostym poradku, alespon si tam vybudujes respekt a bude se ti v klidu cvicit, aniz by te nekdo otravoval, zvlast pokud to cviceni beres vazne a nechodis tam pumpovat bicepsy a vykecavat. Posledni dobou jsem byl uz celkem v pohode az na vyjmky, ale drive jsem se permanentne tvaril jak ruskej najemnej zabijak, co vsechny vrazdil jen pohledem a beda jak nekdo neco chtel Pak uz se vetsina lidi naucila me neotravovat, nic se neptat a pekne v klidku jsem si cvicil. To byl ale asi roid rage z BCAAcek nebo z ceho , pak jak jsem vysadil, tak jsem byl zase milej a hodnej kluk (az na vyjmky)


mno jak rikam me to az zase tak nesere i kdyz je pravdä ze sluchatka a blbej vyraz (kterej mam kdyz se soustredim na cviceni) ode me odrazujou lidi no...mozna je to skoda nekdy ale spis to asi fakt vetsinou setri cas a pomer vykecavani/cvičení to drží na uzdě :D taky je dobrý něčumět pořád do kardio sekce na kundy jak to dělá muj malej ondra :D. ale asi to spíš celkově živí to že nejsem normální což mě trochu sere já sem prece úplnej lidumil :D pokud zrovna necekam frontu na skrinku xD to me primo bubla kreva z uší syčí pára :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 8:34 am    Předmět: Pondělí Odpovědět s citátem

PONDĚLÍ

spanek cca 4 hodiny, vstavačka v 5, od rana se krmím docela stejne jako vcera pže citim že to tělo to potřebuje :)

řekl sem si že to chce par autentickych fotek,pže bez fotek je to tu taky prazdny :D tak sem nějaky zkusim nahazat :D

FOTÉNEČKY .)

takže aktualně :D


jak vypadá břicho někoho kdo rád jezdí nadhozy :)


starší foto při 100kg



trochu mín starší :P


170 bench press done :)


tuhle fotku mam i v profilu ale proste miluju jak se na ni tvařim :D (PS je stara)


jedna sprostá nakonec :D z minulyho tydne po dřepoch sem nějak ty svý kuřecí nožky nemohl poznat :D


tak doufám, že ste dobře pohonili kluci až budu doma tak asi nahraju aktual fotky :D tu je nemám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
madball


PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když furt vysíráš, že 20ky v BG nejsou 20ky, tak jenom k tomu 170kg BP. Draper převažoval 15ky a jediný, který snad měly 15kg byly ty tmavý, což je jen jeden pár v BG, takže to určitě není 170kg. A bůh ví, cos tam měl za osu.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:
Když furt vysíráš, že 20ky v BG nejsou 20ky, tak jenom k tomu 170kg BP. Draper převažoval 15ky a jediný, který snad měly 15kg byly ty tmavý, což je jen jeden pár v BG, takže to určitě není 170kg. A bůh ví, cos tam měl za osu.


JO dvacítky jsou sotva 18ctky kámo :D a přesně proto mám naložených 170kg z 15tek ;) protoze ty sem vázil a ty jsou dost presny ;)...jinak osu sem v te dobe neresil ale tedka uz si beru zásadně tu LIGO osu takže ta je kalibrovaná i zarážky použivam ty 2,5kg :) takže těch 116 na push press apod už je naprosto korektní :) :P mimochodem 25tky váží skoro 26kg zase pro změnu :D ta osa kterou tam mám asi 20kg mít nebude ale sere pes :D velkej rozdil to nebude...:P

jj ja važil skoro šecko v bluečku :D a ty 15tky to bylo docela presné to bylo 14,6-14,8 dost dobré
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
madball


PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to jseš první, kdo říká, že 15ky maj 15kg.

edit: to by chtělo pořádnou digitální váhu a ne to tam vážit na té staré "doktorské".
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:
Tak to jseš první, kdo říká, že 15ky maj 15kg.

edit: to by chtělo pořádnou digitální váhu a ne to tam vážit na té staré "doktorské".


sem to editnul...psal sem ze jsou dost přesný :D a né že maj přesně 15 :D to nemají to já vím ;) šak to je orientačních 170 nikde se tím nechvástám :D kámoši z Přerova mě pořád vysírají že zvedám hovno v BG :D a tedka stejne tolik nezdevám :D ...tento tyden se musim drzet na lehkym treinku abych se zotavil ale moc me to enjde to dodrzovat :D zvlášt když mi "nějáký" vysírač naloží 100kg na military press xDDDD

tak ta váha alespon co sem se na ní vážil já docela odpovídala skutečnosti, a vščichni víme že ty kotůče jsou prostě napíííp :D takže není třeba vážit nepřesný kotouče na přesný váze...ono to není taková prdel jako já sem tedka koukal jaký kotůče koupit a jako na běžný cvičení kupovat kalibrovaný to je děsný vahazování peněz do teho bych fakt nešel jako majitel...na normální cvičbu kupim prostě nějaky šmejdy vocelový (a osy tvrdý do 700kg) a na vzpirani a crossfáč budou pogumovaný vzpěřačská aby se s nima dalo hazet (10kg ma stejnej prumer jako 25) (ty jsou drahy jako ta kurva;o), ale zase stačí osy levnější do 250kg )

alespon takový je plán :D ... ale já se stejne nejvíc těším na betonový koule :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
madball


PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem hledal nějaký rozumný ceny. Nejlepší, co jsem u nás na netu našel byla pogumovaná OLY 20ka za 1392 a OLY osu Jordan do 750kg za 6690.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:
Taky jsem hledal nějaký rozumný ceny. Nejlepší, co jsem u nás na netu našel byla pogumovaná OLY 20ka za 1392 a OLY osu Jordan do 750kg za 6690.


no vzhledem k tomu že co sem tak čet tak na vzpírání jsou pro osu vlastně halvní dva předpoklady a to pružnost a to aby se mohly koncce co nejlíp protáčet (hlavně kvůli trhům) takže ideal je s ložiskama a tu za 1400 nekoupíš...min. cena tak 5k kotouče sem ti posilal no :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Smile04 - silová příprava na strongy, mám svůj cíl Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 59, 60, 61  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: