Smrt při benchpressu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Smrt při benchpressu  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Smrt při benchpressu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wescoast


PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Někteří si tady asi neuvědomují, že ten kluk byl na závodech a tam se nepoužívá dopomoc. Viděl jsem takovéhle vyklouznutí už párkrát a vždy to týpek rozchodil a měl tam i více kilo. Jistilo ho špatně, o tom žádná. Já sám jsem už na pár soutěžích jistil a vždy v poho. Dá se to stihnout, neposledy v Pze na ME jsem jistil Oto Selina a měl tam 400kg a taky to šlo.

Není možné že ten týpek neumřel, jen se tomu přidala šťáva???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
wescoast


PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
http://i.imgur.com/ZRdNT.jpg

tady se mi povedl screen v ten okamžik kdy se mu to zápěstí podlomilo, jsem si celkem jistý, že používal palec pro úchop, ale prostě se mu podlomilo zápěstí. Z toho zpomaleného záběru to jde celkem poznat.


Na závodech se bezpalcový ani nesmí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Gohan


PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si myslím a doufám, že každý tady si uvědomuje že to jen a závodech a dopomoc se tam nesmí. To ale neznamená že když má jistit tak se bude stourat v nose. Podle mě to jasně pohnojili ti dva podržbanáni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se mi zdálo že tam palce měl, ale to mu už bohužel život nevrátí. Je to obrovská sportovní a lidská tragédie. Nemá proto ani moc smysl řešit palce, nebo proč si nakládal tolik, či debatovat jestli by ho nakladači zachránili, kdyby dávali lépe dopomoc - párkrát jsem byl u podobné situace divákem, a vím že je to takový fofr že ani nestihnete mrknout a činka je na hrudníku. Jediné co by mu pomohlo by byla lavice se zarážkami, jenže tu bohužel asi každý nemá. Zaved bych to jako povinnost všude, např. na závodech IPF už nepamatuju že by poslední roky někde nebyla...
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wescoast napsal:


Není možné že ten týpek neumřel, jen se tomu přidala šťáva???


taky me to napadlo, kdyz jsem videl ze se pak normalne posadil. Myslim ze pri popisovanych zranenich by se ani sam nezved.... Na googlu je vic odkazu na tohle, ale nic oficialniho.
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 11:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
když je někdo idiot a používá bezpalcovej úchop...


Tohle neni palcema. Videl jsem podobny pad cinky uz nekolikrat na zavodech v liftu (v IPF se bezpalcovy uchop pouzivat nesmi). Kupodivu se ale nikdy nikomu nic nestalo a dokonce ti kluci vzdy zavod dokoncili (prestoze to vzdy vypadalo silene).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 5:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja myslim ze neumrel.. sice to vypada hrozne ale treba takovy Malanichev mel skoro stejny pad a bylo tam snad 280 a stejne se mu nic nestalo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://redhotrussia.com/powerlifting-fatal-accident/

On August 25th a young sportsman was submitted to the trauma center of Rostov-on-Don city hospital.

34-year-old powerlifter Igor Golushkin competed in the weight category up to 90 kg, when he tried to press 185 kg. This was Igor’s first serious competition.

According to eyewitness, the sportsman used unsafe (banned) technique called “open grip” [ed: possibly related to the position of thumb while holding the bar]. Already during the training session he had the weight of 160 kg slipping from his hands, but then spotters managed to hold the bar.

During the competition, however, the spotters did not succeed to catch the bar in time. Everything happened very quickly. With the torn diaphragm and broken ribs the sportsman was brought to hospital.

The injury appeared to be fatal. Igor died in hospital from heart concussion.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ChickenEater


PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

musela to bejt nejaka nestastna souhra,.. zase tak moc tam nemel..
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nebuzardar


PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 9:18 am    Předmět: spotters Odpovědět s citátem

neviete niekto ako sa vlastne "skolia" taki spotteri ci podla coho sa vyberaju? lebo mi pripada dost nerealne chytit vletku napr. 300 kg...aj ked mozno len mne to tak pripada...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukin99


PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

myslím že kdyby ti podavači měli pod činkou aspon ruce (neříkám že by se jí dotýkali) tak to dopadne mnohem lépe, ptž by tu činku aspon zbrzdili, podle mě jednoznačná chyba podavačů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ani to video nechci vidět, úplně mi stačila fotka. Taky si myslím, že to je chyba podavačů, měli tam mít ruce, na té fotce je vidět, jak od činky odskakují pryč, místo aby pomáhali. Tři sta kilo by samozřejmě nechytili, ale tohle bylo 185. Mimochodem, zažil jsem jednou něco podobného naživo, klukovi to spadlo při benči na krk, sto kilo. Už mu nikdo nepomohl, odvezli ho havrani.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nebuzardar


PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 10:20 am    Předmět: ... Odpovědět s citátem

no tak ked je ten bench tak nenormalne nebezpecny, serme na neho a podme drepovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 10:23 am    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

nebuzardar napsal:
no tak ked je ten bench tak nenormalne nebezpecny, serme na neho a podme drepovat


postnem video kde si derek poundstone utrhol sval pri drepe?
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 10:28 am    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

Petey napsal:
nebuzardar napsal:
no tak ked je ten bench tak nenormalne nebezpecny, serme na neho a podme drepovat


postnem video kde si derek poundstone utrhol sval pri drepe?


Ale asi to přežil
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Smrt při benchpressu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: