Snídaně-bílkoviny + před treninkem



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Snídaně-bílkoviny + před treninkem  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Snídaně-bílkoviny + před treninkem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Melán


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 1:59 pm    Předmět: Snídaně-bílkoviny + před treninkem Odpovědět s citátem

Zdravím, potřebuju radu. Jde vlastně o 2 dotazy.

Jako první by mě zajímalo jak je to s bílkovinama u snídaně. Slyšel jsem že ráno je nejlepší vzít si protein, protože po noci potřebuje tělo nastartovat bílkovinama a protein je to nejlepší co si dát, jenže já ho nemám tolik, abych každé ráno pil protein, tak mě zajímá, jestli na snídani stačí klasicky černé pečivo třeba se šunkou/sýrem + vločky ?

Druhý dotaz je ohledně jídla před tréninkem. Chci se zeptat, kdy by mělo být poslední jídlo před tréninkem a jestli by to měli být spíš sachry nebo bílkoviny ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co je černý pečivo?

každopdáně jestli myslíš rohlík a dva plátky šunky, tak je to úplně k ničemu :) - nezhbuneš tím, ani díky tomu nenabereš (pokud se bavíme o snaze nabrat svaly)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Royi


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 3:04 pm    Předmět: Re: Snídaně-bílkoviny + před treninkem Odpovědět s citátem

Petr Melán napsal:
Zdravím, potřebuju radu. Jde vlastně o 2 dotazy.

Jako první by mě zajímalo jak je to s bílkovinama u snídaně. Slyšel jsem že ráno je nejlepší vzít si protein, protože po noci potřebuje tělo nastartovat bílkovinama a protein je to nejlepší co si dát, jenže já ho nemám tolik, abych každé ráno pil protein, tak mě zajímá, jestli na snídani stačí klasicky černé pečivo třeba se šunkou/sýrem + vločky ?

Druhý dotaz je ohledně jídla před tréninkem. Chci se zeptat, kdy by mělo být poslední jídlo před tréninkem a jestli by to měli být spíš sachry nebo bílkoviny ? Díky


K snídaní dej třeba vajíčka a žitný chleba nebo vajíčka a oves. vločky.
Já před tréninkem dávám trochu bílkovin + trochu sachrů (komplexních), ale každý by si měl najít to co mu vyhovuje nejvíc, takže to chce vyzkoušet.
_________________
"Train smart. Eat right. Sleep 10 hours day" - Jay Cutler
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vajca a k tomu banan, uz to tak tlacim par let
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
Vajca a k tomu banan, uz to tak tlacim par let

Pán je gurmán:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Co je černý pečivo?


Napríklad spálený chlieb, dukátové uhličky ... pardón, dukátové buchtičky... a podobne...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně si dávám do snídaně protein skoro každý den a ve finále to vyjde levněji, než abych pokaždé snídal vejce/šunku a žitné pečivo. To vejce přece jen taky nedáš jenom jedno, dvě, tři, že...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Snídaně-bílkoviny + před treninkem
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: