Soutěžte se Survivalem - PreWorkout Fusion Fair Power®



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Soutěžte se Survivalem - PreWorkout Fusion Fair Power®  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Soutěžte se Survivalem - PreWorkout Fusion Fair Power®
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2018 10:17 am    Předmět: Soutěžte se Survivalem - PreWorkout Fusion Fair Power® Odpovědět s citátem

SOUTĚŽ UKONČENA

Zdravím členy diskuzního fóra. Už je to nějaký ten pátek, co jsme soutěžili o Survival produkty zde na fóru, takže je na čase to změnit. :-)

Tentokrát se bude jednat o vzorky nového předtréninkového „nakopávače“ a NO stimulantu PreWorkout Fusion Fair Power®. Za celý Survival přiznám, že jsme měli trochu strach z toho, jak se bude 400g balení prodávat, když vzorky měly následovat až později (u těchto produktů si lidé často chtějí nejdříve vyzkoušet, jestli je to pro ně to pravé ořechové). Nicméně i přes dočasnou počáteční absenci vzorků nám spadla brada z aktuální prodejnosti, kdy jsme po krátké chvíli museli začít vyrábět druhou šarži velkých balení, což se nám u žádného z dosavadních produktů takhle rychle nestalo. Nicméně kdo je stále na vážkách, zda by tento produkt byl pro něj, může si nyní zasoutěžit o vzorky této dlouho očekávané novinky. A co je potřeba k tomu, abyste ukořistili vzorek nového PreWorkout Fusion Fair Power®?



Odpovědět na otázky:
1) „Jaká aminokyselina může blokovat účinky produktu?“ (Po ukončení soutěže se dozvíte také důvod a proč se nemusí jednat pouze o tento produkt.)
2) „Co Vás z hlediska receptury (obsažených látek) nejvíce na produktu zaujalo a proč?“

Pozn.: budu řešit správnost odpovědi zejména u první otázky, druhou otázku berte spíše jako zpětnou vazbu pro nás (Survival). Nápovědy hledejte v odkazech ve výše uvedeném textu.

Prvních 20 správně odpovídajících bude odměněno vzorkem PreWorkout Fusion Fair Power®.

ODPOVĚDI MI ZASÍLEJTE PŘÍMO DO SOKROUMÉ ZPRÁVY, DĚKUJI. PŘEJI BYSTRÉ OKO.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley


Naposledy upravil eSko dne po červen 11, 2018 8:51 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2018 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě tu nějaké ty vzorky jsou pro pár posledních odpovídajících. :-)
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2018 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzorky byly dnes odeslány, můžete je očekávat začátkem následujícího týdne.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2018 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prvně bych chtěl poděkovat za zaslané vzorky. A teď něco k produktu.

Co se týká chuti, tak pomerančová chuť byla takovy průměr. Nic, co bych si přes den jen tak popojíl, ale zároveň nic, z čeho by se mi kroutily prsty na nohou. Pro mě taková klasická chuť nakopávače. Jen mi přišlo, že je v tom snad pálivá paprička, protože mě lehce pálily rty a i vnitřek pusy.

Jelikož nakopávače moc nepoužívám, tak jsem se trochu bál, aby to se mnou nešvihlo, ale bylo to v pořádku. Po cca 20ti minutách po požití se projevilo klasické brnění ve tváři a jelikož jsem jel zrovna autem, tak mě začaly i dost svědit a brnět záda .

Jelikož necvičím klasicky v posilovně, ale chodím na crossfit, tak nemůžu posoudit nějaký nárůst síly atd. Jen jsem si všiml většího napumpování a co se týče výdržem tak tam jsem si všiml také změny. Víc jsem se soustředil na WOD a jel ho více naplno než obvykle.
Ovšem po cvičení to se mnou málem švihlo z důvodu nízkého tlaku a chvilku trvalo, než jsem se dal do kupy. Ale to mohlo být i tím větším nasazením a určitě i tím, že nakopávače nepoužívám. Každopádně u další dávky to už bylo lepší.

Za mě to hodnotím kladně a zvážím, jestli nepořídím klasické balení.


Naposledy upravil cocman dne po červenec 16, 2018 11:56 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kujin


PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2018 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych chtěl poděkovat za vzorečky, potěšily :)

Chuť byla za mě vyloženě skvělá, chutnalo.

Bohužel po té smršti reklam jsem od výrobku očekával více. Před prvním vzorečkem jsem dodržovat váš postup, aby fungoval co nejlíp. Zafungoval tak, že mi z něj bylo spíš blbě. Kombinace energie, síly, pocitu únavu a malátnosti. Nic moc příjemného.

Na druhý pokus už jsem nedbal pokynů a prostě jsem si ho dal normálně před tréninkem a nic ostatního sem neřešil (přidal sem k němu kreatin) a šel jsem cvičit. Cvičilo se dobře, byla větší síla a vytrvalost, pumpu sem větší nezažil. Pociten a činností bych to přirovnal k tomu nejlevnějšímu mypre od myproteinu.

Těšil jsem se na něj. ale raději zůstanu u dvojitého pressa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2018 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za vzorky, za mě chuť a rozpustnost OK.
Jinak ohledně účinku - na mě obecně nakopávače/kafe/kofein zas tak velký efekt nemají, takže efekt spíš takový lehký "good feel" v rámci efektu RedBullu. Nic z čeho by se mi ohnul sandál :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Soutěžte se Survivalem - PreWorkout Fusion Fair Power®
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: