SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 104, 105, 106  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spazik


PříspěvekZaslal: út říjen 17, 2017 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
To už musí být docela zoufalství, když si tady "konkurenční" obchod založí dvě registrace a postupně si, tak trochu trapně a tak trochu průhledně, takhle tvoří reklamu. Možná je na čase podnikání zabalit, neumíte-li nic lepšího.

P.S.: Ban pro "oba", to je jasný. :)

P.S. 2: Naši pobočku ve Zlíně zvážím, slibuju.

A já myslel že tenhle typ linkbuildingu se přestal dělat tak před 5 lety...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: út říjen 17, 2017 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,

potreboval bych poradit jak se stimulovat před ranním tréninkem na lačno. Zkoušel jsem Yerbu mate, funguje, ale zároveň mě posle na Wc a mám průjem. Káva mi dělá +- to samé. N-acetyl Tyrosin nějak nepociťuji.

Diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2017 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
Zdravím,

potreboval bych poradit jak se stimulovat před ranním tréninkem na lačno. Zkoušel jsem Yerbu mate, funguje, ale zároveň mě posle na Wc a mám průjem. Káva mi dělá +- to samé. N-acetyl Tyrosin nějak nepociťuji.

Diky

To nechápu jak se můžeš pos*at po čaji nebo kafi... navíc ráno na lačno Tak zkus kofein nebo jiný nakopávač v tabletě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2017 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo pořádné kafe.... rozpustné "kafe" mě taky vždycky prohnalo. Předpokládám, že ti to dělá rozpustné...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2017 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Názor na m3/s PUMP od Czechvirusu? Dělá to něco? Nebo je to předražená šťáva?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2017 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ShDW napsal:
Názor na m3/s PUMP od Czechvirusu? Je to předražená šťáva !
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
myschovip


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2017 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, aky mate nazor na spalovac Lipo 6 Black Ultra Concentrate?
popripade poradite nejaky iny kvalitny spalovac? mal som Hydroxycut Hardcore Elite od Muscletechu, ktory nebol zly, potil som sa z neho jako prase :D ale fungoval dobre, chcem ale vyskusat nieco ine, radsej by som isiel do netermogenneho spalovaca ak je nieco kvalitne ale ak odporucite Lipo 6 Black Ultra ktory je termogenny, tak by som ho zobral
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheGhost


PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2018 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všichni, prosím o radu jaké složení by měl mít vlastní nakopávač. Jasně ideální je okopírovat někde z netu co funguje, ale mám problém že na mě nefunguje žádný ( ani mesomorf, atd.) Díky všem za rady.:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2018 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli ti nefunguje Mesomorph, tak pak uz ti zrejme nepomuze nic...
Otazka je, zdali jsi mel skutecny Mesomorph, nebo jen napodobeninu, kterych je plny internet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheGhost


PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2018 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Jestli ti nefunguje Mesomorph, tak pak uz ti zrejme nepomuze nic...
Otazka je, zdali jsi mel skutecny Mesomorph, nebo jen napodobeninu, kterych je plny internet.



Doufám že to byl to originál, kontroloval jsem i složení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2018 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim, bud mas neskutecnou intoleranci z dlouhodobeho pouzivani techto predtreninkacu a pomuze ti jedine minimalne 1-2 mesice nebrat nic, aby se telo vzpamatovalo, nebo je neberes min 3 hodiny po jidle, nebo jich neberes dostatecne mnozstvi ke sve vaze, nebo v neposledni rade jsi mel padelek bez DMAA, protoze to bys pocitil vzdycky, ver mi :))

Jinak pozor na to, FDA tlaci na producenty cim dal vic a vetsina producentu suplementu s DMAA je musela prestat vyrabet. Mesomorph uz se minimalne pul roku nevyrabi s DMAA (a ani s Agmatin Sulfatem), ale misto toho ted obsahuje nejaky alkaloid z houby Senegalia Berlandieri, ktery by mel mit podobny ucinek jako Efedrin. Co vim, tak koncem roku se doprodaval sklad a ted overene DMAA suplementy uz proste nejsou. Nikde. Coz me mrzi, protoze jsem si oblibil Dust Extreme od Blackstone Labs, ktery ma podobne slozeni, ale neni to takova vrazda jako Mesomorph, takze se da pouzivat casteji a dele, ale smula. Neni a nebude...

Tech par plechovek co nekde jeste meli skladem se vykoupilo a bud to lidi nabizi online za 2-4nasobky ceny, nebo si to sysli doma, jako ja :)

https://bodyshock.pro/Compare-Fake-Original-APS-Mesomorph-blog-eng-1515412128.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheGhost


PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2018 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě že nakopávače vůbec nepoužívám, ale občas se mi enchce cvičit tak jsme si pořídil toho mesomorfa a nakonec nic. Nakopávač dávkuju 4-5 hodin po posledním jídle. Mám 100kg to se mi nezdá hodně, možná bych mohl zkusit 2 odměrky.

A co bys mi teda poradil za nakopávač? Nebo na mě nic fungovat nebude? Teď jsem zkoušel asi od 5 českých značek nakopávače a vůbec nic, skoro jak kdybych si nic nedal krom trochu větší pumpy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2018 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud mas skutecneho Mesomorpha a ne polskou napodobeninu, tak dve odmerky by mely byt sakra znat, hlavne pokud cvicis tezke zakladni cviky, ale zvaz zdravotni rika a pocitej take s negativnimi ucinky, hlavne s horsi kvalitou spanku, protoze ti mozek proste v noci nevypne, ale pojede dal...

Jinak tenhle typek dela super recenze na pre workouty https://www.youtube.com/user/fitnessdealnews/videos
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheGhost


PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2018 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ok díky mrknu na to.:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MSG


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2019 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Panove, mel by nekdo tip na slusne fungujici spalovac / stimulant? Myslim neco aktualniho, ne ze to kdysi fungovalo (kdyz tam byval efedrin). Trochu ted vice jezdim na kole abych par kilo pred letem shodil a neco na podporu by se mj hodilo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thermogenic Fair Power ® | Survival
Účinná kombinace synefrinu, kofeinu, L-karnitinu a dalších látek do redukce hmotnosti.
399 Kč
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 104, 105, 106  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: