SPORT PRAGUE 2005


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SPORT PRAGUE 2005  Úvodní stránka -> Soutěže -> SPORT PRAGUE 2005
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

zvladnem to nebo ne?
ano
82%
 82%  [ 29 ]
ne
17%
 17%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 35

Autor Zpráva
inzer


PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2005 6:12 pm    Předmět: SPORT PRAGUE 2005 Odpovědět s citátem

Tak jsem to dal konecne do kupy a 26.2. se pokusime v 10ti lidech trhnout ten rekord v benci.Pro nezasvecene se jedna o 1000 opakovani do 26ti minut.Bude tam 10 nejlepsich z republiky,takze kdo muzete prijdte a koukejte vytvorit divackou kulisu,jakou veletrh jeste nezazil.Musime se do ty guinessovky dostat!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pku


PříspěvekZaslal: so únor 12, 2005 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z jakou váhou ty osle???Myšlenky číst neumim!!!
_________________
Buď budu velkej nebo mrtvej.Přežijou jen ti nejsilnější!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Anonymní


PříspěvekZaslal: so únor 12, 2005 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pku napsal:
Z jakou váhou ty osle???Myšlenky číst neumim!!!

se stovkou, řešili to tady: https://forum.ronnie.cz/viewtopic.php?t=64&postdays=0&postorder=asc&start=40

jinak samozřejmě držím palce
nahoru
Kefan


PříspěvekZaslal: so únor 12, 2005 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dam ju 5 krat mozem sa pridat?
_________________
"Budúcnosť už nie je to, čo bývala"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
inzer


PříspěvekZaslal: so únor 12, 2005 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo by chtel delat nahradnika,musi dat za 8min 80op s metrakem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Velmen


PříspěvekZaslal: so únor 12, 2005 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to nedam ani hovno tak se mnou nepocitejte
_________________
Your penis will make more shadow than a tree.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Conan


PříspěvekZaslal: so únor 12, 2005 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A to jako sam???

Ja myslel ze to bude zvedat tech 10 lidi najednou
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: po únor 14, 2005 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

INZERE urcite vis o tom problemu s Havrdou. Vzhledem k tomu, ze to bude mit publicitu, tak se muze dost dobre stat, ze si nekdo bude stezovat a vsichni, kdo se toho budou ucastnit dostanou trest od disciplinarky (vcetne rozhodcich). To ze to je na nejake soukrome soutezi nikoho nezajima. Pokud ti nekdo rikal, ze na neoficialnich soutezich to neni problem, tak ti podal spatne informace. Vyptaval jsem se na to Miry.

Jinak verim, tomu ze to zvladnete. Sorry, ze jsem to vypustil, netusil jsem, ze to bude 14 dnu pred Cechama. Nechci se zkurvit, Cechy jsou pro mne prednejsi a navic bych vam s mym benchem moc nepomohl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bucci


PříspěvekZaslal: po únor 14, 2005 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jo....tak u toho musim bejt (jako divák samozřejmě), v kolik to bude hodin cca?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
inzer


PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DrLift napsal:
INZERE urcite vis o tom problemu s Havrdou. Vzhledem k tomu, ze to bude mit publicitu, tak se muze dost dobre stat, ze si nekdo bude stezovat a vsichni, kdo se toho budou ucastnit dostanou trest od disciplinarky (vcetne rozhodcich). To ze to je na nejake soukrome soutezi nikoho nezajima. Pokud ti nekdo rikal, ze na neoficialnich soutezich to neni problem, tak ti podal spatne informace. Vyptaval jsem se na to Miry.

Jinak verim, tomu ze to zvladnete. Sorry, ze jsem to vypustil, netusil jsem, ze to bude 14 dnu pred Cechama. Nechci se zkurvit, Cechy jsou pro mne prednejsi a navic bych vam s mym benchem moc nepomohl.
Jo,uz jsem s nim o tom mluvil.Sice nebyl moc nadsenej,ale co se da delat.Dnes jsme meli generalku a vypada to moooooc dobre.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hans Nuss


PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

inzer napsal:
Kdo by chtel delat nahradnika,musi dat za 8min 80op s metrakem.


Ahoj H.
Tady Honzík... 290kg Mrt.T (BBC) Svět je fakt malej... doufám že Sedmík přijde... nerad bych vám tam s tou mojí osumdesátkou udělal ostudu... Tak zas u Paulieho..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: út únor 22, 2005 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BTW: tak kdo se letos prijde vsechno podivat?

a pro nas neprazaky, jak se tam nejlip dostanu z Hlavniho nadrazi, please? jede tamtudy ta kyvadlova doprava?
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Design


PříspěvekZaslal: út únor 22, 2005 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja tam mozna budu.. zalezi jestli me tam protekcne pusti
No a dostanes se tam asi nejlepe z Vysocanske (B) busem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sešívaný


PříspěvekZaslal: st únor 23, 2005 12:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já v sobotu nemůžu, nebudu v Praze. Můžu jedině v pátek, mám volňáska, tak bych toho mohl využít. Jenže dopoledne mám školu a večer jedu pryč, takže se budu muset rozmyslet, jestli půjdu odpoledne na SportPrague nebo na trénink...asi zvítězí ten trénink
_________________
NO MONEY, NO HONEY!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
inzer


PříspěvekZaslal: st únor 23, 2005 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hans Nuss napsal:
inzer napsal:
Kdo by chtel delat nahradnika,musi dat za 8min 80op s metrakem.


Ahoj H.
Tady Honzík... 290kg Mrt.T (BBC) Svět je fakt malej... doufám že Sedmík přijde... nerad bych vám tam s tou mojí osumdesátkou udělal ostudu... Tak zas u Paulieho..
No nazdarek,koukej dorazit v tu sobotu,chci vas tam mit vsechny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SPORT PRAGUE 2005 Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: