Sraz Ronnie.cz 2017


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sraz Ronnie.cz 2017  Úvodní stránka -> Ostatní -> Sraz Ronnie.cz 2017
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

KDY uděláme sraz 2017?
21.1.2017
5%
 5%  [ 1 ]
28.1.2017
16%
 16%  [ 3 ]
4.2.2017
22%
 22%  [ 4 ]
11.2.2017
55%
 55%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 18

Autor Zpráva
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2017 5:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dámy a pánové,

zítra začínáme v 10:00 v Impakt fitness Vyškov. Nebo spíš od 10:00, protože jistě nepřijedou všichni načas a asi by to ani nešlo. Od 12:30 dále máme místo v restauraci Acapulco.

Věřím, že to bude příjemná akce a kdo přijede, užije si ji. Kdo nepřijede, ten ať zůstane doma.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2017 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
neboooj
zadne velke vahy
vlastne zadne vahy, jenom ty sam
a bude jenom deset, MAXIMALNE 15 minut
prisaham!
Jako ze se Pedro Gonzales jmenuju!!!
a kdyz to klapne, zkusim presvedcit jednu krasnou lifterku a jednu nadhernou vzperacku, aby se pridaly


vzperacka ma za 14 dni zavody, tak nebude delat blbosti
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ripperr


PříspěvekZaslal: so únor 11, 2017 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mrzi ma, ze som na zraz nedorazil. Nastali okolnosti, ktoré mi to neumoznili.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: so únor 11, 2017 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nakonec byly zenske v prevaze.
Fitko bylo docela fajn, maji tam hezkej koutek na blbnuti i na vzpirani. Jidlo taky dobre, kdo neprisel, muze litovat.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Judson


PříspěvekZaslal: so únor 11, 2017 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sraz byl super, fitko luxus, i kdyz jako domaci cvicenec nemuzu srovnavat, dobre jsem si makl, poznal nove lidi a nabraj i nejakou tu inspiraci.
Pak se slo do restaurace, to je pro me take docela svatek, s dvojitou prilohou ryze ten obed docela usel, (za dalsi 1h sem si dal doma rizek), pokecali jsme o vsem moznem a dobre se pobavily.
Bylo nas jen 7, z toho 4 holky a z toho 1 necvicici. Cekal jsem hojnejsi ucast.

Edit, WildOrchid me prohmatala ruku a rameno a poradila jak to protahovat, s tim zatracenym levym ramenam du k ortopedovy 27.2.


Naposledy upravil Judson dne so únor 11, 2017 8:37 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: so únor 11, 2017 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bylo to náhodou super fitko. Já cvičím furt doma ale tady byla dobrá xfit část a dokonce Airdyne. Já si zacvičil dobře a možná i díky Ustiňákovým dřepíkům :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2017 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobry den,
taky bych se s dovolenim vyjadril ke srazu.
Jako prvni me prekvapila ucast: tak malo lidi by si zatrenovalo i u Daymoona v obyvaku, je mi to dost lito, protoze si vybavuju srazy, kde nebylo kam si sednout, kdyz se diskutovalo, a tady jsem se malem bal.
Za druhe-Fitko: sice super, zacvici si vzperac, kulturista, gymnasta, crossfitak a buhvi kdo dalsi...je to pro maminy, co chteji zhubnout po porodu, stejne jako pro kulturisty co se pripravuji na profi soutez...na me sice az moc navonene a nalestene, ale zase tolik peknych holek pohromade uz jsem dlouho nevidel.
no a ted konecne k osazenstvu:
Nevim, jestli se da uplne hovorit o spolecnem treningu, protoze JUdson (na zivo je vazne obrovsky), daval na lehky bench vahy, ktere neodlepim od zeme a s jakou lehkosti delal tlaky s 80 kilama me bude jeste dlouho strasit, pritom je to mily clovek a porad se usmiva



WildOrchid naproti tomu vypada jako jemna kvetinka, ale jeji provedeni mrtvych tahu a drepu s metrakem bylo vic nez ukazkove


Koho pomluvit ted? Treba Daymoona: chci mu moc podekovat, ze mne pote, co se bez omluvy nedostavil vyzyvatel drepovaci challenge, nenechal rozcvicovat se samotneho, a dal si se mnou poctivych par serii drepu na zahrati a aniz cekal, nez me pusti krece, odkracel si jako nic na svoje serie trhu s jednoruckou a benchu

v zaveru jsme se pak sesli u shybu, ktere prokladal klikama na bradlech. Co bych vam povidal, sekal to tam jak Bata cvicky, myslel jsem, ze ho budu muset sestrelit


Krasna Sheila:
jsem sice velky kluk a vim, ze trojbojarky nevypadaji jako chlapi v suknich, ale tohle mi vazne vyrazilo dech, vypada jako Barbie a zveda jako terminator a pritom to vypada strasne sexy

(dokonce si se mnou dala i rozcvicku a myslim, ze na me intenzivne bude dneska i zitra myslet :D )

(poznamka pro fanousky, bonusova fotka Sheily ceka v mem logu na schvaleni )

Ja za sebe muzu rict, ze jsme byl velmi spokojeny s trening, ale hlavne s naslednym pokecem u jidla ve velmi prijemnem prostredi (opet velmi vysmaty Judson a modelka Sheila )


Zaverem jeste velke osobni podekovani WildOrchid, ze se venovala i mladezi a ucila zaklady vzpirani:



_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2017 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lidi je mi to líto, že sem nedorazil, ale doba je teď taková, že musím chodit soboty do práce.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2017 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byl to takový naturální sraz :-D

A všechny holky byly krásný, jak to má být.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2017 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co to bylo za fotak co to fotil ? Ten me pridal peknych par kg a oblicej tam mam jak kopacak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2017 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:

a co se tyce hlidani deti
KTB si prinesu s sebou, kliky muzu delat o stenu, co potrebuju na trening vic...a jeste muzu makusce prohrabat supliky se spodnim pradlem a ty nejlepsi kousky pak nafotit sem


Mno tebe tak pustit k mým šuplíkům.

Mrzí mě,že jsem chyběla. Příště napravím doufám i s malou slečnou. Drapera si přemluvte sami...Prý je na srazy moc malý.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2017 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson je mega!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: po květen 14, 2018 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neuvazuju, ze bych se nejak organizacne zapojil ) , ale kdyby "se" usporadal letosni sraz, rad bych se zucastnil (nez se me zase dojebou zada).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po květen 14, 2018 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Neuvazuju, ze bych se nejak organizacne zapojil ) , ale kdyby "se" usporadal letosni sraz, rad bych se zucastnil (nez se me zase dojebou zada).


jsem pro
kdo si se mnou da rozcvicku?

( a mozna by to slo udelat u Orchidky v jeji vzpirarne, sice nema stroje a kladky, ale os a kotoucu pro zajezd)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po květen 14, 2018 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdybyste brali i necvíčící čumily a kdyby to bylo v termínu, kdy bych mohl, přijel bych. :)
Ale tím se nehlásím jako organizátor. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sraz Ronnie.cz 2017 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: