Suplementy v dojčlandu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Suplementy v dojčlandu  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Suplementy v dojčlandu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roumec


PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2017 9:30 pm    Předmět: Suplementy v dojčlandu Odpovědět s citátem

Zdravím, nedávno jsem se přestěhoval k našim německým sousedům a teď, když došlo na nákup suplementů, jsem kapku zmaten. Branding tady je úplně jinačí, chtěl bych značku s dobrým poměrem cena výkon, nevíte někdo o něčem idealně i eshop případně kamenný obchod v Berlíně? Díky :)
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2017 9:47 pm    Předmět: Re: Suplementy v dojčlandu Odpovědět s citátem

Posíláme do Německa za 199 Kč, nevyplatí se to? A dojde to tam za 1-3 dny.

P.S.: Teď koukám, že máme v shopu ještě cenu 299 Kč... ale změníme v průběhu zítřka, změnili jsme dopravce a výrazně rozšíříme i země dodání.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Roumec


PříspěvekZaslal: čt srpen 10, 2017 9:33 pm    Předmět: Re: Suplementy v dojčlandu Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Posíláme do Německa za 199 Kč, nevyplatí se to? A dojde to tam za 1-3 dny.

P.S.: Teď koukám, že máme v shopu ještě cenu 299 Kč... ale změníme v průběhu zítřka, změnili jsme dopravce a výrazně rozšíříme i země dodání.


Super zpráva! Udělám větší nákup :)
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2017 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sice o mnoho později, než jsem doufal, ale zasílání do 28 zemí je spuštěno.

Informace o cenách a termínech dodání zde: https://obchod.ronnie.cz/pm-5-doprava

Předpokládám, že časem odstupňujeme ceny dopravy vůči ceně objednávky, aby např. nad 2000 Kč byla doprava levnější a třeba nad 4000 Kč zadarmo, ale to až spolu se spuštěním celého nového shopu.

Btw. a ještě milá drobnost, cenu zasílání na Slovensko jsme snížili na 99 Kč.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Suplementy v dojčlandu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: