Sweet kiss from Izrael


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sweet kiss from Izrael  Úvodní stránka -> Ostatní -> Sweet kiss from Izrael
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Na koho ste strane ?
Israel
56%
 56%  [ 32 ]
Libanon
43%
 43%  [ 25 ]
Celkem hlasů : 57

Autor Zpráva
Ronnald


PříspěvekZaslal: ne červenec 23, 2006 6:24 pm    Předmět: to koukám Odpovědět s citátem

to koukám, kolik je tady odborníků na mezinárodní politiku a dějiny 20. století, to mě jako učitele dějepisu těší, jen nevím, kde berete všechny ty informace o konspirativních teoriích ve světě, někteří z vás mi připadají jako Karel Gott, který kdysi někde řekl, že on ví, jak to ve skutečnosti všechno je, asi jsem jedinej, kdo tady zbyl a žije z informací v médiích a literatuře, můžete mi napsat, kde ty informace o skutečném pozadí všeho berete? abych taky konečně prohlédl a mohl pak společně s vámi pracovat na svrhnutí toho všeho falešnýho ksindlu, který nás tahá za nos,
asi budu za blbce, myslete si co chcete, ale některé příspěvky jsou fakt zajímavý, rád bych to trošku probádal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fedor


PříspěvekZaslal: ne červenec 23, 2006 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak este raz... pytam sa na MOTIV preco by si bush sam zrusil WTC.. a nehocijaky motiv ale na taky kery stoji zatotok:
- dozivotny trest smrti z lyncovanim busha a jeho kupanov ktory sa natom spolupodielali
- kompletne znicenie mena jusa vo svete, take ze sa proti nim spoji europa+arabi+kim cong il
- priame/nepriame dosledky ako dolar, ekonomika, atd..

a za druhe.. kolko ludi myslite ze treba na takuto akciu.. bus sam? bus z dvoma kamaradmi? alebo stovky ludi? a teraz mi ukazte toho blbca, co by sa spoliehal nato, ze ani jeden stych ludi co vedia ze to neni celkom tak uplne pravda, bude dokonca zivota drzat hubu a nikdy nikdo na to nepride.. no to by teda musel byt totalny genius.

inymi slovami, neverim ze BUS JE TAK SPROSTY.

povecte mi komu zvas by toto stalo za co.. za 100 miliard? to sa oplati za trest smrti ked som prezident a mozem si kradnut potichu a vklude? naco kurva by to kdo robil.. to nechapem..
_________________
navrch slušňáček uvnitř prasáček
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fedor


PříspěvekZaslal: ne červenec 23, 2006 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a kdo sa chce hrat ze je mudry staci opisovat tuto stranku:
http://en.wikipedia.org/wiki/9/11_conspiracy_theories
_________________
navrch slušňáček uvnitř prasáček
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnald


PříspěvekZaslal: ne červenec 23, 2006 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fedor napsal:

a za druhe.. kolko ludi myslite ze treba na takuto akciu.. bus sam? bus z dvoma kamaradmi? alebo stovky ludi? a teraz mi ukazte toho blbca, co by sa spoliehal nato, ze ani jeden stych ludi co vedia ze to neni celkom tak uplne pravda, bude dokonca zivota drzat hubu a nikdy nikdo na to nepride.. no to by teda musel byt totalny genius.


přesně tak, dřív nebo pozdějc se všechno provalí, souhlasím s tebou, viz Nixon a Watergate
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iggix


PříspěvekZaslal: ne červenec 23, 2006 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fedor napsal:
tak este raz... pytam sa na MOTIV preco by si bush sam zrusil WTC.. a nehocijaky motiv ale na taky kery stoji zatotok:
- dozivotny trest smrti z lyncovanim busha a jeho kupanov ktory sa natom spolupodielali
- kompletne znicenie mena jusa vo svete, take ze sa proti nim spoji europa+arabi+kim cong il
- priame/nepriame dosledky ako dolar, ekonomika, atd..

a za druhe.. kolko ludi myslite ze treba na takuto akciu.. bus sam? bus z dvoma kamaradmi? alebo stovky ludi? a teraz mi ukazte toho blbca, co by sa spoliehal nato, ze ani jeden stych ludi co vedia ze to neni celkom tak uplne pravda, bude dokonca zivota drzat hubu a nikdy nikdo na to nepride.. no to by teda musel byt totalny genius.

inymi slovami, neverim ze BUS JE TAK SPROSTY.

povecte mi komu zvas by toto stalo za co.. za 100 miliard? to sa oplati za trest smrti ked som prezident a mozem si kradnut potichu a vklude? naco kurva by to kdo robil.. to nechapem..


ako si uz povedal busch je sprosty daj si do google "bush iq"
_________________
No Brain No Gain !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zarkáví


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 3:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska sem se koukal na zpravy a pride mi ze tim co Izrael v Libanonu dela si moc dalsich priznivcu v arabskych zemi neziska.Taky to tam povidal jeden libanonec "driv bylo pro Hizbalach 40az50procent lidi ted je pro nej 100procent".

Taky nechapu proc Izrael neposle do Libanonu treba mosad ,aby privedl par chlavnich clenu Hisbalahu.Kdyz dokazali dostat valecny clocince z JIzni Ameriky tak by to mohly z LIbanonu dokazat taky ne.

Jinak podle miho nazoru nikdo nezacne valku jen tak zdobry vule nebo ,ze mu jde o lidsky prava.Ale vzdy to je pro penize, i kdyz casto s vyhledem na nekolik desetileti viz treba Irak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
great


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ten trodas je riadny trodas. citujem z fora:

citace:
...a nejvyssi zaznamenana teplota pri pozarku v byla hodne pod POLOVICNI teplotou, kdy se vubec ZACNE SNIZOVAT pevnost konstrkucni ocele. Navic 10 pater nema na stabilitu 110-ti patrove budovy zadny vliv. Rozhavena konstrukce? Z ceho? Silny kour znamena silne podvizeveny ohen, jenz ma malou teplotu. To by vysvetlovalo, proc nejvyssi teplota byla cca. 600C. Ocel zacina ztracet svou pevnost pri cca. 1600C a tavi se kolem 2400C. To je ten dovod, proc se ocel NEDA vyrobit ani ve vysoke peci plne superkvalitniho uhli, ale musi se pouzit elektricke konvektory, ktere vyrobi dostatecnou (at 3000C) teplotu.
A slysel jsi nekdy o tom, ze ocel ma i dobrou teplotni vodivost? A tak tluste kusy oceli zvlaste? Chce se tim rici, ze pri spouste pozaru byla namerena najvyssi teplota ocelovych nosniku v budovach - 360C...! Ocel proste odvadi teplo a lokalni pozar nemuze zpusobit zadne vetsi zahrati konstrukce, nebot ohriva ne izolovany kus oceli, ale CELOU vnitrni konstrukci (znovu viz pic), takze se nosniky efektivne navzajem chladi a odvadeji teplo z horkeho mista do cele budovy.


komik hodny videa od R9 :), odporucam mu exkurziu trebars do trinca a s jeho teoriou tavenia a vyroby ocele ho vysmeju uz na vratnici.

Oceľ je zliatina železa a s uhlíkom a legovacích prvkov (Mangán, Chróm, Volfrám, kremík a iné). Kde obsah uhlíka je menší ako je jeho maximálna rozpustnosť v austenite, čo je 2,06%. Železo s obsahom uhlíka väčším ako 2,06% sa nazýva liatina. Uhlík sa v oceli nachádza vo forme austenitu, cementitu, perlitu, ledeburitu alebo martenzitu.

a este :

Tepluvzdornosť (Žiarupevnosť)

Hlavne v motoroch a turbínach sa môže materiál dobre rozžeraviť a obyčajná oceľ stráca pri veľkom teple (už pri 300 °C) vlastnosti, hlavne tvrdosť a pevnosť. Chladenie síce pomáha ale aj tak. Dobrá legúra nato je
nikel
volfrám
chróm
molybdén
vanád

Obyčajne predpísaná pracovná teplota pre také ocele je od 300 °C do 550 °C. Ocele nad 550 °C sú už vysokoteplotné ocele. Nad 800 °C je už väčšina ocelí nepoužitelná. V laboratórnych podmienkach sa dá vyrobiť ocel čo pri 1000 °C mala ešte cca 500 N/mm-2, ale vyrába sa extrémne ťažko (na viacero výrobných krokov a po tvrdom vymustrovaní).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[HEAVY]W.e.i.g.h.t. napsal:
Myslim si, ze moje nazory nepotrebuji podlozit fakty, protoze to co rikam ja, je natolik pravdive, ze zadna fakta tu nema cenu ukazovat.
myslím, že s takovýmto člověkem je škoda času diskutovat
_________________
Nerad se vytahuju, a proto skrývám svaly pod vrstvou tuku

Edit: Vyrýsoval jsem a vidím, že tam nikdy žádné svaly nebyly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[HEAVY]W.e.i.g.h.t. napsal:
Internet je jedine misto na svete, ktere se neda jako celek nejak ovladat ci kontrolovat.
a taky je to místo, kde většinou nikdo za nic neručí, takže si tam může napsat kdo chce co chce jen tak od boku, jako třeba v této diskuzi.
_________________
Nerad se vytahuju, a proto skrývám svaly pod vrstvou tuku

Edit: Vyrýsoval jsem a vidím, že tam nikdy žádné svaly nebyly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
serpent


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondřej napsal:
[HEAVY]W.e.i.g.h.t. napsal:
Internet je jedine misto na svete, ktere se neda jako celek nejak ovladat ci kontrolovat.
a taky je to místo, kde většinou nikdo za nic neručí, takže si tam může napsat kdo chce co chce jen tak od boku, jako třeba v této diskuzi.


no by si sa divil ako v niektorych krajinach ten internet kontrolovany je
_________________
... c'est de la longue route ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ThE_HooLiGaN


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

serpent napsal:
Ondřej napsal:
[HEAVY]W.e.i.g.h.t. napsal:
Internet je jedine misto na svete, ktere se neda jako celek nejak ovladat ci kontrolovat.
a taky je to místo, kde většinou nikdo za nic neručí, takže si tam může napsat kdo chce co chce jen tak od boku, jako třeba v této diskuzi.


no by si sa divil ako v niektorych krajinach ten internet kontrolovany je

Jo treba v Cine bys rozhodne nenapsal co chces!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
[HEAVY]W.e.i.g.h.t.


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondřej napsal:
[HEAVY]W.e.i.g.h.t. napsal:
Myslim si, ze moje nazory nepotrebuji podlozit fakty, protoze to co rikam ja, je natolik pravdive, ze zadna fakta tu nema cenu ukazovat.
myslím, že s takovýmto člověkem je škoda času diskutovat

Asi mas pravdu, proc nemas vlastni fotku na avataru?
Ty ses ten slusnej clovicek, co na verejnosti urcite neotevre ani hubu, ale na internetu rves az moc! At vime s kym mame tu cest!
Tak dobre, radsi ji dame zpatky do galerie!
_________________
"Everyone wants to be a bodybuilder, but no one wants to lift the heavy-*** weights." - Ronnie Coleman


Naposledy upravil [HEAVY]W.e.i.g.h.t. dne út červenec 25, 2006 4:01 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[HEAVY]W.e.i.g.h.t. napsal:

Asi mas pravdu, proc nemas vlastni fotku na avataru?
Na Avataru vlastní fotku mám. Fotka, co jsi vytáhl z galerie, kde také měla zůstat (!), je cca 3 roky stará, když jsem začínal cvičit. Koukám, že jsem se trochu změnil , tedy alespoň co se obličeje týče, u té postavy to zas tak slavné není
_________________
Nerad se vytahuju, a proto skrývám svaly pod vrstvou tuku

Edit: Vyrýsoval jsem a vidím, že tam nikdy žádné svaly nebyly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[HEAVY]W.e.i.g.h.t. napsal:
Tak dobre, radsi ji dame zpatky do galerie!
já si myslím, nerad bych tady děsil záběrama typu "hladovějící děti z Afriky"

ještě by lidi založili zbírku "zachraňte Ondřeje" na kterou by posílali nepotřebné suplementy
_________________
Nerad se vytahuju, a proto skrývám svaly pod vrstvou tuku

Edit: Vyrýsoval jsem a vidím, že tam nikdy žádné svaly nebyly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale abych se vrátil k tématu:

Co se médií okolo války v Iráku týče, tak o tom byl nedávno v televizi zajímavý dokument. Závěr byl takový, že média byla velmi šikovně zmanipulovaná ve prospěch válečné politiky USA.

Na druhou stranu i druhá strana, která je za každou cenu proti USA, si ráda vymýšlí a vytváří senzacechtivé teorie ala "Človek nikdy nepřistál na měsíci".
_________________
Nerad se vytahuju, a proto skrývám svaly pod vrstvou tuku

Edit: Vyrýsoval jsem a vidím, že tam nikdy žádné svaly nebyly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sweet kiss from Izrael Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: