Synthol


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Synthol  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Synthol
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

uzivaju profi kulturisti (top 6 na olympii) synthol?
ano
70%
 70%  [ 50 ]
nie
29%
 29%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 71

Autor Zpráva
elite


PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 10:01 am    Předmět: Synthol Odpovědět s citátem

uz vselikde som cital ze mr.olympia je o synthole,zaujmal by ma nazor skusenejsich alebo najlepsie ak sa do toho niekto tu vyzna,naozaj si Coleman,Cutler,Ruhl....pichaju do svalov synthol? som si myslel ze to je predsa hlupost,AS musi stacit (okrem Valentina),ale vie niekdo ako to v skutocnosti je?da sa to nak poznat na ludoch jak Coleman atd? dik,mozno jebnuta otazka,ale bol by som vdacny keby som vedel ako to je.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 10:49 am    Předmět: ... Odpovědět s citátem

CO JÁ VÍM , TAK VALENTINO O SOBĚ NĚKDE PSAL, ŽE SYNTHOL NEPOUŽÍVÁM, ŽE DÁVÁ VELKÉ DÁVKY TESTOSTERONU, ALE KDO VÍ CO SI DO TÝ JEHLY NATAHUJE, VĚTŠINOU MU NA TO TOTIŽ NESVÍTÍM.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elite


PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

valentino je cely naky divny,ajtak mu tu ruku operovali a ma ju splasnutu,ale ten ma moc nezaujma,bo on neni zrovna kulturista ako si ja predstavujem. ale co vravite na Ruhla atd? skor by som povedal ze v sebe synthol nemaju,ale moc sa do toho nevyznam,preto sa pytam vas skusenejsich.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sešívaný


PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

elite napsal:
valentino je cely naky divny,ajtak mu tu ruku operovali a ma ju splasnutu,ale ten ma moc nezaujma,bo on neni zrovna kulturista ako si ja predstavujem. ale co vravite na Ruhla atd? skor by som povedal ze v sebe synthol nemaju,ale moc sa do toho nevyznam,preto sa pytam vas skusenejsich.


Valentino je kulturista???
_________________
NO MONEY, NO HONEY!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
pku


PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Milý Elite upřesnil bych pár věcí!!!Synthol nepoužívá top 6 ale top všichni!!!Zadruhé Valentino neni kulturista to jsi snad nemohl myslet vážně a za třetí bavil jsem se z nejmenovanými lidmi a když ti řeknu kolik Shyntolu má v sobě třeba takový Jarda Horváth tak by jsi se vtom byl schopen i utopit tak si jen představ co asi bere ta tvá top 6!!!
_________________
Buď budu velkej nebo mrtvej.Přežijou jen ti nejsilnější!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Miguelito


PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co ty na to Peto? Libi? Mne moc ne a musim rict, ze treba Jablonak v tomhle trendu asi nejede, soude podle prouzkovanych ramen, tricepsu a trapezu...
_________________
...ano,začal jsem fotit,začal jsem studovat,mluvit tady slušně...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrew


PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

konecne mi doslo co vytvari ten dojem "spadlych" svalu na bodybuilderech kteri to v sobe maji uz moc dlouho...clovek asi nemuze ten pohyb oleje nijak kontrolovat takze jednou...viz Sonbaty treba
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nassera obvinovali z toho ze to ma v sobe,hlavne v ramenach ... a on zapiral a zapiral,necekane.
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elite


PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ok,valentino neni kulturista,ale posiluje a ako mlady nevyzeral zle ale teraz..to sa asi vsetci zhodneme. on neni dolezity. stale neviem comu mam verit,niekto vravi ze maju v svaloch zarucene synthol,nekto zas ze ne,ze to je moc videt a tak... a kurva aj atlet Sarcev ho cpal od tricepsu... Horvath na to moc nevyzera,ale ja niesom opravneny sudit a ani nechecem ked o tom viem malo. oni asi nejsu taky uprimny ze by sa priznali,ajked Sarcev sa priznal. ked ma v sebe synthol Horvath tak by som tipol ze DorianY je jasny,ci sa mylim? a da sa to urcovat podla tych pruzkov? to si pichaju vsade?ved by im strasne zaostavali ostatne partie,nie?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elite


PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

este ma teraz napadla tak filozoficka sracka: ked si kulturisti pichaju do svalov olej,o com je potom KULTURISTIKA ? nak stracam idealy s ktorymi som zacal cvicit a myslel si o kulturistike...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hack


PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by spíš zajímalo jak je to s dopingovýma testama..Na to by přece měly přijít? Ne?
_________________
STOP AND SMELL THE AMMONIA!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hack napsal:
Mě by spíš zajímalo jak je to s dopingovýma testama..Na to by přece měly přijít? Ne?

Dopingovky u IFBB nejsou ..
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Black Dragon napsal:
Hack napsal:
Mě by spíš zajímalo jak je to s dopingovýma testama..Na to by přece měly přijít? Ne?

Dopingovky u IFBB nejsou ..

u profesionalu nejsou, u amateru jsou
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

elite napsal:
to si pichaju vsade?ved by im strasne zaostavali ostatne partie,nie?

prave ze si to rvou do tech zaostavajicich partii aby jim opticky nezaostavaly

(nevtahuje se na Ruhla, ten si to asi cpe uplne vsude )
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zacatecn1k napsal:
Black Dragon napsal:
Hack napsal:
Mě by spíš zajímalo jak je to s dopingovýma testama..Na to by přece měly přijít? Ne?

Dopingovky u IFBB nejsou ..

u profesionalu nejsou, u amateru jsou

to myslíš vážně? že bych byl tak mimo....
Mimochodem synthol dopingovkou asi nezjistíš, leda že by dělali svalovou biopsii
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Synthol Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: