Trening pri bolesti hrdla/nadche atd...


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trening pri bolesti hrdla/nadche atd...  Úvodní stránka -> Ostatní -> Trening pri bolesti hrdla/nadche atd...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Trenujete vas boli hrdlo/pri nadche?
ano
27%
 27%  [ 3 ]
nie
36%
 36%  [ 4 ]
ano ale menej intenzivne
36%
 36%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
headlong23


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 12:33 pm    Předmět: Trening pri bolesti hrdla/nadche atd... Odpovědět s citátem

Tak to je zas tu

Od zimy do seba vsetko lejem a hadzem rovno z chladnicky/mraznicky a je to ok ale raz za cas ako napriklad dnes rano sa zobudim a citim ze ma boli hrdlo. Znervoznuje ma to lebo ako sa poznam o 1-2 dni mi to prejde do nosa a nezbavim sa toho skor ako o nejakych 6-7dni
Prave teraz by som nechcel prestat s treningom ci uz aerobnym alebo anaerobnym

Nemate nejaku vlastnu metodu na zbavenie sa tejto pliagy co najefektivnejsie???
_________________
Fuck, shit, cock, ass, titties, boner, bitch, muff, pussy, cock, butthole, Barbra Streisand!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Diana


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Víš co se říká...léčená rýma trvá týden a neléčená 7 dní.
Každopádně při prvních pocitech bolesti v krku si začni stříkat Stopangin nebo ještě lépe Jox ( je sice hnusný jako bolavá noha, ale zabere ).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me se osvedcil tea tree oil - coz je olej z cajovniku, vysoce antisepticky a protibakterialni. Na bolest v krku se doporucuje 5 kapek do teple vody a kloktat 3-5x denne. Ten den vecer sem skoro nic necitil, nasledujici uz pohodka..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diana napsal:
Víš co se říká...léčená rýma trvá týden a neléčená 7 dní.
Každopádně při prvních pocitech bolesti v krku si začni stříkat Stopangin nebo ještě lépe Jox ( je sice hnusný jako bolavá noha, ale zabere ).


Ja myslel, ze takova babka korenarka jako ty, mu doporuci nejake bylinne caje a ne stopangin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za titul roku
Nicméně on chtěl poradit, co rychle zabere. Bylinky, to je běh na dlouhou trať. Každopádně takový čas z mateřídoušky a šalvěje ( babské ucho ) určitě pomůže i od kašle. Šalvějové kapky zředěné vodou bych doporučila na kloktání pro desinfekci ústní dutiny i hrdla. Naše babičky kloktaly slanou vodu.
Jinak JOX mám vyzkoušený jako bezkonkurenční zabiják bakterií v krku.

Někdo mi říkal, že dobrý je i roztok Tantum Verde.


Naposledy upravil Diana dne út srpen 19, 2008 1:19 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tantum nemá s bylinkami nic společného, je to chemický ale účinný dryák. Zabírá dobře.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jox je super ale to davam az ked uplne umieram

mne zabera obycajna slana voda (poriadne slana, tak 4-5 lyziciek do pohara) a poriadne vygrglovat kazde 2-3 hodiny. Ked to stihnes este v rannom stadiu choroby tak to zabere.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja nedam dopustit na propolis (ustni sprej s proplisem), pripadne k tomu jitrocelovej sirup.
Jen, ted me neajk chytla angina nejak rychle, tzn pres noc mi narostla mande pres pul krku.. lecila bych to stopanginem a propolisem, ale kamarad mi prinesl z lekarny nejakej bioparox, dala jsem to, druhej den uz jsem mohla jist tuhou stravu. Akorat jsem pak zjistila ze to je mistni antibiotikum, takze priste zustanu u stopanginu a proplisu. Kdo s antibiotikama nema tak nepratelsky vztah jak ja, at to klidne zkusi, pomaha to docela rychle.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
headlong23


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vratim sa z treningu a idem kloktat... dufam ze to zaberie...
asi sa zastavim aj pre jox len tak keby nieco
thanks to all

a ako ste na tom s treningom pri takejto otrave?
_________________
Fuck, shit, cock, ass, titties, boner, bitch, muff, pussy, cock, butthole, Barbra Streisand!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ygg


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bioparox rulezz .... je to sice ATB, ale lokální, a pokud si nemůžeš dovolit risknout rozjezd skutečné anginy, tak ideální volba, byť ta mimořádná účinnost má samozřejmě svá úskalí.

EDIT .... když jsem si ale přečetl ještě jednou pořádně tvůj úvodní post, tak tam bych se spíš držel kloktací soli, a dobrá prasárna, ač účinná, je kloktat rozpuštěným acylpirinem. Ten bioparox až když tohle nezabere a ani za den či dva se to nebude lepšit.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YUD


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo zkus CORSODYL na kloktání.
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cucání těchto pastilek mi také pomáhá :

HEXORALETTEN N 20 Pastilky rozp. v ústech
http://www.lekarna.cz/hexoraletten-n-20-pastilky-rozp-v-ustech/

Akorát ti to trochu změní pocity vnímání chuti, stejně jako u Bioparoxu například.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

headlong23 napsal:


a ako ste na tom s treningom pri takejto otrave?


v patek me zacalo bolet v krku a trenovat jsem sla, vetsinou s tim trenuju protoze se to vpohode doleci i tak, navic pri treninku bolest mizi ale kdyz se to zhorsilo tak, ze me zacaly bolet i svaly slachy a klouby, tak jsem to radsi vyspala pres vikend a dnes cvicit nesla. Radsi to dolecim v klidu za tyden nez abych tri tydny trenovala "jak to telo dovoli" a omdlivala u toho.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
headlong23


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to mas pravdu, hlavne sa treba riadit vlastnym pocitom.
_________________
Fuck, shit, cock, ass, titties, boner, bitch, muff, pussy, cock, butthole, Barbra Streisand!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Conan


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz me boli v krku tak Tantum Verde je jasna volba. Jox a podobne veci na bazi joodu mi moc nezabiraji. Dobre jsou i pastilky Septofort, ale to je spis na zanety v ustni dutine.
Obcas buva bolest v krku po ranu zpusobena tim ze v noci dycham misto ucpanym nosem pusou, pak je dobra vec pouzit pred spanim treba Muconasal nebo Otrivin.
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trening pri bolesti hrdla/nadche atd... Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: