Udržení váhy /přibrání při boxu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Udržení váhy /přibrání při boxu  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Udržení váhy /přibrání při boxu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OukyDouky


PříspěvekZaslal: pá srpen 30, 2019 8:52 am    Předmět: Udržení váhy /přibrání při boxu Odpovědět s citátem

Ahoj, dělám 8x týdně box, posilovna / silovka 2x týdně. Tj. nějakých 10 tréningů. Nemám problém každé ráno běhat nebo jet do práce na kole docela daleko a večer to odtrénovat, ale stáhnul jsme to jenom na 10 jednotek právě kvůli udržení váhy.
Mám aktuálně nějakých 190 cm / 96 kg (relativně čerstvě sraženo ze 118kg)

Pro mne jako endomorfa věc nevídaná, ale prostě mám problém s takovou tréningovou dávkou mírně přibrat nebo si váhu udržet a lehce hubnu, nevadilo by se mi dostat na 106. A to mám pocit, že pořád žeru. Nečekám žádnou zázračnou radu, ale spíš zkušenosti, kde přidat, aktuálně to mám nějak takto:

Před každým tréningem si dávám banán a menší dávku nakopávače, před ranním tréningem si mixnu banán s proteinem, při tréningu piju mix nakopávače, glutaminu a maltodextrinu, po tréningu větší dávka maltodextrinu, protein a kreatin.

Do toho si samozřejmě dávám záležet na jídle každé 2 hodiny s komplexními sacharidy, kvalitními bílkovinami a dostatkem tuku. S důrazem na jídlo před i po tréningu s doporučenými časovými intervaly. :)

Mám tam prdnout prostě maso s rýží navíc denně nebo spíš maltu do proteinu? Už tak si tam dávám 2 větší odměrky. Zase se nechci moc vyprasit, ne že by mi na tom záleželo, ale po dietě....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá srpen 30, 2019 3:41 pm    Předmět: Re: Udržení váhy /přibrání při boxu Odpovědět s citátem

A jíš hodně po tréninku? Zaměřil bych se na jídlo po tréninku a nebál se to tam pořádně narvat...Jinak samozřejmě 10 tréninkových jednotek týdně je masakr a neni divu, že se ti hůře příbírá. Na druhou stranu pokud jsi endomorf, tak skulinu někde najdeš...
Taky jestli jíš každé 2 hodky, tak kloubouk dolu...můžeš zkusit co udělá jíst třeba každé 3-4 ale větší porce...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st září 11, 2019 9:31 am    Předmět: Re: Udržení váhy /přibrání při boxu Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
A jíš hodně po tréninku? Zaměřil bych se na jídlo po tréninku a nebál se to tam pořádně narvat...Jinak samozřejmě 10 tréninkových jednotek týdně je masakr a neni divu, že se ti hůře příbírá. Na druhou stranu pokud jsi endomorf, tak skulinu někde najdeš...
Taky jestli jíš každé 2 hodky, tak kloubouk dolu...můžeš zkusit co udělá jíst třeba každé 3-4 ale větší porce...


Ahoj, díky za reakci, já upřímně přemýšlel, jestli ti mám napsat rovnou do soukromých zpráv nebo to vypsat jako nové téma

Já při hubnutí trénoval normálně 2x denně, kde nebyla posilovna nebo box, tam jsem měl hodinu kola nebo intervalové běhání, ale kolo a běhání jsem odstranil právě kvůli tomu, že pak bych váhu už neudržel vůbec.

Reaguji později, ale dal jsem na tvůj tip ohledně jídla po tréningu a naplnil mrazák a lednici stářeným hovězím a přitáhnul z trhu velký pytel kvalitní rýže. :)

Zkusím ten tip se stáhnutím jídel na méně, ale větší porce, problém je, že mám furt hlad.

Možná je chyba v tom, že si jídlo relativně pořád hlídám a necpu se prostě sladkým a hranolkama a tak.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Udržení váhy /přibrání při boxu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: