Udržovačka - kolik kcal ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Udržovačka - kolik kcal ?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Udržovačka - kolik kcal ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
malinovniik


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2018 12:27 pm    Předmět: Udržovačka - kolik kcal ? Odpovědět s citátem

Zdravím, vím že na to není pro každého stejný vzorec a každý to má jinak ,ale chtěl bych se optat, jestli od oka je možné nabírat svaly + do toho nenabírat, popř. jen trochu tuky. Měřím 192, vážím 80kg, jedu 170g bílkovin (2g na 1kg) , 250g sacharidů a 80g tuků (1g na 1kg). Cvičím ob-den, jinak chodívám cca 3x týdně na 15-20 min ven běhat. Myslíte že by to tak šlo, nebo něco ubrat/přidat ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2018 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Achjo, proč jste lidi tak "líní" si to vyzkoušet na sobě? Je to jak otázka na pana Lorence, jestli uvezeš kolečko cihel .... Sleduj si svou váhu a svůj jídelníček a podle toho buď přidávej nebo ubírej ne? ... to je to tak těžký, sledovat váhu, zrcadlo, výkony a jídlo? ... o tom to přeci vše je ne? ....

Já momentálně shazuju - chci se dostat na 80kg (momentálně tempem cca 1kg týdně) ... teď jsem na dnešních 82,9kg ... nic si nepočítám ,ale vím, že ke snídani si dám tvaroh s medem a ořechama, dopoledne jablko a zeleninu.. k obědu 160g rejže a k tomu nějakou bílkovinu (maso / šunka / sýr/) ... odpoledne zelenina... večeře žitnej chleba... vejce... kopec zeleniny ... na tomhle shazuju a zároveň nejdou svaly úplně do pryč a výkony si držím ... až budu na 80kg, vím, že přitlačím na tucích ... ale že bych počítal gramy makroživin, to ne :) ... jde to :) jen na to chce jít spíš selským rozumem a neptat se tady lidí na věci, na kteoru by potřebovali věšteckou kouli :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2018 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na druhou stranu Grimley, se ale konkrétně tobě tento postup zrovna moc nevyplácí. Na to jak dlouho cvičíš a jak si vedeš (vedl) log, vypadáš jako kdybys přišel do posilovny předevčírem.

Tím autorovi topiku neříkám, aby se nedržel hlavní myšlenky jakou Grimley nastínil (a už vůbec ne te blbosti o univerzálním vzorci, který jen tak nastavíš od samotného začátku) ale tady jde dobře vidět, že někdy má opravdu cenu zevrubně počítat, zapisovat, revidovat... protože takhle si střílet od boku na snídani nějaký tvaroh, med ořechy - to je pro lidi bez lepší genetiky cesta ke klasické, nikdy nekončící křivce, regres x progres a ve výsledku člověk zjistí, že po 3 letech v gymu vypadá jak když do něho vstoupil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2018 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
Na druhou stranu Grimley, se ale konkrétně tobě tento postup zrovna moc nevyplácí. Na to jak dlouho cvičíš a jak si vedeš (vedl) log, vypadáš jako kdybys přišel do posilovny předevčírem..


je to divne, ale souhlasim s obema
Grimley vazne vypada, jako by byl na zacatku, a to mel loni moznost udelat formu jako mel Frank Zane, ale nechtel, takze je to jenom o chteni
a za sebe, 80kilo na 190cm....to jsi sileny vychrtlik
pokud mas poradny trening, tak se sacharidu neboj, a pokud ti jde o nabirani, kasli na to behani a setri energii na regeneraci
pokud si budes hlidat zradlo, a nebudes cvicit, budes vysekanej vychrtlik
pokud si nebudes hlidat zradlo a nebudes cvicit, bude z tebe koule
pokud budes drit tak s dostatkem zradla bude nabirat, s nedostatkem tratit na vaze
to jestli naberes jenom svaly a nebo i tuky rozhoduje, co a jak moc do sebe budes cpat
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2018 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OT: nepopírám, že forma je nějaká respekt budící, úctyhodná, ale momentálně mám asi nejlepší formu, co jsem kdy v životě měl :) ... navíc u mě se střídá období, kdy hodně běhám a pak kdy jedu na sílu ... celkově mi tenhle způsob vyhovuje a to, že nikdy nebude žádnej beachboy už jsem se smířil :D ....

A co se týče loňska, tak jsem nelenil, myslím, že z prasoformy na 102kg, jsem udělal docela slušnou formu na 85kg :)



Každopádně jestli tady chce borec najít nějakej vzorec, výpočty a propočty... ať nalejzá... já tímhle ztratil docela dost let :))) good luck :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2018 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zmenu si udelal, ale za me mohla byt mnohem, mnohem lepsi
podle me ( a to je ta cast ve ktere s tebou souhlasim) jsi mel jidlo poresene dobre
ale flakal jsi ten trening
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2018 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak vzdycky to muze bejt lepsi :)) ale i horsi ... taky to bylo dost o vuli naopak nepribrat kazdopadne tak kralovsky se clovek jen tak nema :) ....
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
malinovniik


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2018 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok dík všem za rady, trochu ty sachry asi přidám na takových 300, přece jen nejsem takový že bych si řekl čokoláda jsou taky cukry tak si dám, ale 80% mám z komplexních sachrů a zbytek zelenina/ovoce , maximálně piškoty nebo tak něco, takže si myslím že z těch kvalitnějších sachrů to na tuk moc snad nebude :D

"pokud mas poradny trening, tak se sacharidu neboj, a pokud ti jde o nabirani, kasli na to behani a setri energii na regeneraci "

Jenže já bych rád jel styl kdy jedou nahoru svaly a ne tuk, prostě nejsem pro takové to jedu objem a pak to rýsnu :D Míval sem 90kg, tlustý (skinny fat) a žádný sval, pak jsem to zhubnul ale trvalo to hodně dlouho a nebylo to nic lehkého, takže teď se zaměřuju na ty svaly a fakt se hrozím toho že se tuk vrátí :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2018 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zarid, at ty kalorie telo opravdu potrebuje na svaly
Trenuj poradne
Tezky silovy trening pali vic kalorii nez hodiny kardia
To nekteri nechteji slyšet
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
malinovniik


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2018 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Tak zarid, at ty kalorie telo opravdu potrebuje na svaly
Trenuj poradne
Tezky silovy trening pali vic kalorii nez hodiny kardia
To nekteri nechteji slyšet


Přímo silový trénink nemám, ale mrtvoly, dřepy a bench cvičím normálně , co se cardia týče, nemám to jako někteří "jdu zaběhat, aspon zhubnu" chodím běhat spíš proto, že mě to baví a cítím se po tom běhání dobře + o něco zlepší fyzičku, o to pálení kalorií mi u toho ani tak nejde, ale cvičím si myslím celkem tvrdě, tak snad to do těch tuků nepůjde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2018 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A das sem posledni trening?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
malinovniik


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2018 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
A das sem posledni trening?


Jedu normál fullbody co je tady na ronnie u začátečníků
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Udržovačka - kolik kcal ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: