UFC 121 : Lesnar vs. Velasques


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC 121 : Lesnar vs. Velasques  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC 121 : Lesnar vs. Velasques
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Cain vs Brock
Lesnar via sub
12%
 12%  [ 4 ]
Lesnar via KO
50%
 50%  [ 16 ]
Velasquez via sub
15%
 15%  [ 5 ]
Velasquez via KO
21%
 21%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 32

Autor Zpráva
c87


PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to co tam lesnar predvadzal za otocky ? tu bolo opet krasne vidiet ako je Brock bezmocny a posrany ked dostane par uderov do hlavy, mohlo to byt krasne KO keby Cain mu tam po kombe rukami pukol Highkick
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zápas se mi líbil, titul je ve správnách rukou a vypadá to, že by v nich mohl i delší čas vydžet. Brock to na nátlak Dany uspěchal, měl jít o titul až nějak za rok třeba s Gonzagou, tak jak to dělá Fedor. Serete mě všichni co nemáte respekt a posmíváte se mu
Jinak zajímavé video od 40s.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sorry ale tie jeho vykony su neni vhodne respektu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hammer_Fist


PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, pekne dostal...keby sa neodpalil hned na zaciatku mozno by to vyzeralo inak, resp keby zvladal udrzat tlak... kym mu dosiel dych tak tie vymeny relativne zvladal, ale tak, ako som pisal pri carwinovi, ked nema kondicku nemoze byt champ, skoda, mne bol vzdy sympaticky. snad sa pouci, mozno trosku zhodi a naberie kardio...Cain jednoznacne good job, len som tak oci otvaral a ta nefalsovana radost na konci, ked skoro sam neveril :D ... co vlastne sposobilo to Brockove mlynske kolo? ten nepodareny zdvyhak od Caina v clinchy? tiez som nechapal cim ho poslal posledny krat k zemi opat len take capnutie...ten chlap musi mat ruky zo zeleza...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

majesty: jeste se mas hodne co ucit

paradne Cain, brutalni sila, technika a fyza tak to ma byt u sampiona... ne jak zdechl Lesnar po par kolenech a takedownu..

Jinak moc peknej match byl Sanchez vs. Thiago..
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiMatteo


PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to sem necekal! ale vubec cain potlesk... jinak i pres to ze 4 z 5 fightu skoncilo na body, to byla hodne dobra karta a diego vs paulo to byl fight, zaslouzene fight of the night
_________________
http://www.mma.cz/ - novy web o mma, zamereny na ufc, strikeforce, komunitu a prehled ve svete bojovych umeni
http://www.youtube.com/watch?v=U030eKQp2Lc skromny, pracovity, nenamysleny, nejlepsi - pravy champion :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Fritol


PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

povedlo se hlavni zapas parada takle jednoznacny sem to teda necekal ale cain je fakt zvire tesim se na dalsi zapas s jds...jinak k dalsim zapasum ten slam sancheze a celkove ten zapas parda snad zase chyta druhej dech..tito se nechal vyskolit svym zakem no asi to neni tak lehky knockoutovat hluchy lidi jak si myslel....gonzagovy casy sou asi definitivne pryc neukazal vubec nic....madsen snad prvni koukatelnej zapas, yvel znova velky....no a shiels se moc nepredved dokonce sem myslel ze to daj kampmanoj vypadal podle me lip ale bylo to tesny skoda..no na gsp todle stacit zdaleka nebude
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie(CZ)


PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MalajskyTygr napsal:
Zápas se mi líbil, titul je ve správnách rukou a vypadá to, že by v nich mohl i delší čas vydžet. Brock to na nátlak Dany uspěchal, měl jít o titul až nějak za rok třeba s Gonzagou, tak jak to dělá Fedor. Serete mě všichni co nemáte respekt a posmíváte se mu
Jinak zajímavé video od 40s.


Hezké kdyby to řekl potom co by Brock vyhrál ,asi bych to bral jako starý wrestlingový show ,ale takhle to fakt vypadá že má "Undertaker" nějaký osobní problém s Bročkem :-) docela by mě zajímalo co to je.
_________________
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds, we shall fight in the fields and in the streets, we shall fight in the hills, we shall never surrender
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem to říkal, Cain je prostě zvíře.

Jsem zvědav, koho mu dají na první obhajobu. Moc bych chtěl vidět Caina s Dos Santosem. Dost mě překvapil taky Schaub, Gonzagu přejel, jako nic. Madsen Yvela taky pěkně zmastil.

Povedený event s krásnou tečkou, Velasquez je drtička. :-)


Naposledy upravil mirio dne ne říjen 24, 2010 5:39 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz tak premyslim nad tema bullshit amikovskyma spekulacema ohledne zapasu AO vs Lesnar. Tak je snad uz kazdymu jasny, ze by Lesnar umrel do par sekund.. Zajimavy by bylo Cain vs AO, ale to uz je zase dalsi spekulace, ale imho by odesel Reem jako vitez
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AO prostě do UFC musí. Já tak nějak tajně doufám, že vyhraje K-1 a odejde z té posrané Strikeforce jen proto, aby v UFC ukázal, že je špička. Zápas Velasquez vs. AO, lahůdka...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mirio, ale prvá obhojobu Caina je už daná, pojde s JDSantem, zaujímavý bude aj už potvrdený zápas Carwin vs Nelson + som fakt zvedavý koho dajú dalej Madsenovi, Schaubovi, Mirovi, Nogovi ale hlavne Brockovi, a ako sa k tejto prehre postaví.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, jo. Máš pravdu. Už jsem se díval a nechtělo se mi ten post editovat. To bude super zápas...

Brock teď dostane od doktorů stopku tak na půl roku, minimálně. S kým ale půjde potom, nemám ponětí, ale bude to určitě pecka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proc stopku ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
Proc stopku ?


Ochranna doba po k.o. byva standardne min. 6 mesiacov...


Inak zasa sa potvrdilo, ze Brock ma tvrdu gebulu, dostal riadne supy, ale nevyplo ho to ani na okamih...Taktiez nastup mal neskutocny, vidno, ze sa dobre uci nove veci, flying knee som necakal od neho. Ale Cain ho zarezal
a to je dobre
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC 121 : Lesnar vs. Velasques Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: