UFC 130: Rampage vs. Hamill *spoil*


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC 130: Rampage vs. Hamill *spoil*  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC 130: Rampage vs. Hamill *spoil*
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Rampage -Vs- Hamill
Rampage
63%
 63%  [ 7 ]
Hamill
36%
 36%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
e: btw mirio prosimte promaz to, to je zas diskuze... ale muj prvni ''flejmovej'' post tam nech prosimte
Nechám to tady celé a budu doufat, že vám vše dojde, že tyhle hádky jsou sice na místě, ale je třeba v nich dodržovat určitou "kulturu".

Příště už to ale budu mazat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Douglas napsal:
Rampage se me libil, nechapu ty americany za to jejich buceni, co by v tom fightu jetse chteli, dobre Ko, ale i tak to bylo ze strany Rampage super podivana. Tdd, kolena do tela, lokty, naskocene pumelice, dirty boxing, super prehled a pohyb v boxy, kontra kombinace, dokonce jednou zkusil blokovat low-kick... Hamil vubec nevedel co s tim, ale jsem rad ze to ustal do decission. Trochu jim obema dosel gas, mozna byl Rampage pasivnejsi kvuli te ruce, ale i tak nevim, jestli by to ustal s Jonesem uz jen fyzicky.

Jinak me teda nic dalsiho nezaujalo.
Já teprve před chvíli dokoukal celý event, takže jsem sem nelezl (což byla možná chyba, když na to tak koukám), ale mně se líbil i Mir. Výhru jsem tipoval, takovou dominanci ale určitě ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC 130: Rampage vs. Hamill *spoil* Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: