UFC 141: Lesnar vs. Overeem *spoil*


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC 141: Lesnar vs. Overeem *spoil*  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC 141: Lesnar vs. Overeem *spoil*
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Brock Lesnar vs. Alistair Overeem
Brock Lesnar
31%
 31%  [ 15 ]
Alistair Overeem
68%
 68%  [ 33 ]
Celkem hlasů : 48

Autor Zpráva
Douglas


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cmeni napsal:
jde vám tohle?

http://www.ufc.com/media/ufc-141-post-presser-overeem

jak jsem koukal na post tiskovku s diazem a kovbojem, tak Nate měl ten kukuč pěkně pomuchlanej narozdíl od Donalda

=> diazové mají páru jenom v hubě

Tak trashtalkeri to jsou, ale rozhodne i Nate ted dokazal, ze nema jen velkou hubu. Prober se, cece.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poklop789


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak takhle jednoduchy sem to pro Reema necekal. Opravdu nechapu, ze se Brock ani nesnazil o takedown. Takhle tam jenom stal a cekal na vyprask.
Jinak proti JDS to nebude lehky ale jak se tady psalo Alik je chytrej a bude se snazit vyuzit svych prednosti v klinci, nebo si ho muze hodit na zem a tam ho ubit. JDS je podle me moc jednostranej, takze urcite verim Alikovi.
Jediny kdo mu bude delat problemy by mohl byt Cain...
Alistair Overeem, the new UFC heavyweight champion 2012. Sakra uz bude mit tolik titulu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

magion napsal:
Frozz: jo lajk si nedokaze predstavit tu bolest.. jak te napali takovym kolenem, kopem na zradlo tak ti vymackne vsechen vzduch z plic a nemuzes se nadechnout a hned des k zemi.


Takhle jsem to právě nemyslel, já vím, že to musí pekelně bolet, o tom žádná.

Jinak díky za odpovědi.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
owar


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

easy as pie reema poprve opravdu proveri az jds, ale i s nim alikovi verim..
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Douglas napsal:
Cmeni napsal:
jde vám tohle?

http://www.ufc.com/media/ufc-141-post-presser-overeem

jak jsem koukal na post tiskovku s diazem a kovbojem, tak Nate měl ten kukuč pěkně pomuchlanej narozdíl od Donalda

=> diazové mají páru jenom v hubě

Tak trashtalkeri to jsou, ale rozhodne i Nate ted dokazal, ze nema jen velkou hubu. Prober se, cece.


Já to myslel tak, že nemá ko power, protože těch ran co dostal Donald bylo nepočítaně. Vůbec nechci snižovat jejich kvality, jsou to jednoznačně top strikeři.

PS: Nick dostane od Condita solidní nálož.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tí diazovci tam toho solia strašne moc + tá presnosť je perfektná, holt ale sú aj dosť otvorení, keď to tam Conditovi fakt pekne padne, može ho zastaviť, aj keď je to už nejaký ten piatok čo naposledy stál v klietke.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lesnar podle očekávání .... zůstal stát, dostal .... jen jsem čekal, možná i doufal, že se bude snažit dostat Alistara na zem. Skutečně snažit, a i za cenu, že nějakou chytí ... mi to celé přišlo jako taktika "vím že prohraju, ale ať nejsem moc dobitý".

S tím koncem kariéry tomu docela věřím a myslím, že to je rozumné. Alistar ho s přehledem rozbil, Cain to samé, Carwin ho řezal celé první kolo, a nebýt pro mě dodnes nepochopitelného výpadku fyzičky ve druhém kole, tak s ním prohrál taky. Já ho mám docela rád, je mi sympatický (například na rozdíl od Caina nebo JDS), ale na TOP 3 prostě nemá, a pochybuju, že by ho bavilo se plácat někde v průměru, to mu ve wrestlingu bude líp .
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To ho sprevádza celou kariérou, on ak cíti, že nemá na to byť na špici, tak končí (duplom už teraz, keď už má rodinu etc zabezpečenú čo sa týka fin. stránky), buď na vrchole alebo nikde, škoda ale, ono si to pýtalo fakt razantnejšie takedown attempty, vôbec stále mám pocit, že po ufc 100 a následnej chorobe to už proste nieje ten Brock ako predtým, zmenilo ho to.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám pocit, že nahoře se trochu zlepšil, ale zdaleka ne tak, aby to k něčemu opravdu bylo, a současně ztratil to, v čem byl fakt dobrej .. tj. wrestling (i když je pravda, že s Cainem to zkoušel a snažil se, ale Cain byl prostě lepší i v tom, a Carwin ho celé první kolo soustavně řezal).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
owar


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neda se mu uprit snaha, to vubec..v porovnani treba s pudzianowskim je ten jeho progres o nekolik trid vys, ale preci jen brock byl a je jen obrovsky hype..nehoraznej marketingovej tah pro ufc a nutno priznat, ze velmi uspesny..borci jako jds, cain nebo alik jsou uz naprosto nekde jinde..to uz nikdy nemuze dohnat, i kdyby se na hlavu postavil..jeho prace je ted myslim ukonce..propagace ufc uspesna, nakej ten dukat taky vydelal a muze jit zase o dum dal..nebo zpet...
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi z toho smutno. Ne z toho, že Brock prohrál, ale jak prohrál. Jedinej pořádnej, jedinej smysluplnej pokus... a už ten nástup svědčil o tom, že si nevěří - pohled, jak kdyby měl střevní chřipku a v šatně mu došel toaleťák... smutný. Prostě smutný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

owar napsal:
neda se mu uprit snaha, to vubec..v porovnani treba s pudzianowskim je ten jeho progres o nekolik trid vys, ale preci jen brock byl a je jen obrovsky hype..nehoraznej marketingovej tah pro ufc a nutno priznat, ze velmi uspesny..borci jako jds, cain nebo alik jsou uz naprosto nekde jinde..to uz nikdy nemuze dohnat, i kdyby se na hlavu postavil..jeho prace je ted myslim ukonce..propagace ufc uspesna, nakej ten dukat taky vydelal a muze jit zase o dum dal..nebo zpet...


presne tak, Brock bol hlavne marketingovy tah a Dana to dobre vedel, je velice popularny a vie spravit velku show ale ako bojovnik nebude na spicu nikdy stacit ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hammer_Fist


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, skoda, veril som mu, ale Alistair hol dal celkom suverenne, co sa da robit, som zvedavy jak to dopadne s JDS, kedze Reema vobec nemusim dufam, ze mu natrhne prdel...teraz to budu tri mesiace kecov reem fans aky je to poloboh, mame sa na co tesit...

a inac ten Brock sa fakt zmenil po tej chorobe, stratil tu svoju dravost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC 141: Lesnar vs. Overeem *spoil* Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: