UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez II *spoil*


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez II *spoil*  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez II *spoil*
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kdo vyhraje zápas: Leben vs. Vemola ?
Leben
42%
 42%  [ 6 ]
Vemola
57%
 57%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 14

Autor Zpráva
drlift_


PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ursus. napsal:
ja byt overeem tak zhadzujem do 205ky


Nevim proc, ale jsem presvedcenej, ze Overeemovi bude Cain vyhovovat vic nez JDS.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tezko odhadovat, Reem bude po dlouhy pauze a rekl bych, ze bude i o dost opatrnejsi s AS (tim nerikam, ze nebude brat, ale.. :)
na druhou stranu ted trenuje s elitou v blackzilians, takze to by pro nej mohlo bejt zase velky plus nezaujate to vidim na 50/50

jinak Cain me fakt hodne prekvapil, JDS vubec nevedel co delat, nebo spis ani nemohl..
a za Duffeho sem rad:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reem má fight s Big footem, takže by měl menší pauzu, než Cain
nahoru
Luster


PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to samozrejme vim ale myslel sem celkove po tyhle pauze.. brzo uvidime, jak se projevi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cain perfektni prace,presne podle planu,drzet si ho na kratko,porad tlacit,zkouset takedowny ...zvladl to perfektne,sice to neukoncil pred limitem,ale to mi vubec nevadi vzhledem k tomu jakym stylem to podal ..JDS proste nezvlada tenhle konstantni tlak a je videt,ze ma mezery v cardiu a nechapu kde vzal black belt v bjj asi nejakej vtipek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
tak to samozrejme vim ale myslel sem celkove po tyhle pauze.. brzo uvidime, jak se projevi

Cain měl taky docela dlouhou pauzu. Ale u Big Foota se o Reema nebojím. Jako jasně, může se stát cokoliv, ale viděl bych tam větší hrozby.

Líbí se mi, jak byla HW hrozně mrtvá přes půl roku. JDS šel vlastně jen proti Mirovi a Reem byl mimo pěkně dlouho. Ale teď je to zas pěkně živý a je se na co těšit.
nahoru
Turakam


PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čo som mal možnosť vidieť nedávny rozhovor reemom, tak pochudol teda pekne , ja som veril, že cain aj finishne, ale stále radšej ostal nalepený, akoby sa do konca obával toho one shot knockoutu, bo keby šiel v druhom, treťom kole do viac kombinácií, tak verím, že by už to tko prišlo, JDS bol od polky prvéhokola nejako mimo, neviem, obdiv však zato, čo pokúpil, dosť mi to pripomínalo jeho zápas s carwinom, teraz sa karta obrátila, Cain ho proste zdemoloval.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michoo


PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dana na tiskove konferenci po zapase rikal, ze JDS mel snad od druheho kola zlomenou celist, tak mozna proto zbytek zapasu vypadal jak vypadal. Tim nechci snizovat Cainovy kvality, byl proste lepsi ve vsem a zaslouzene vyhral.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čelusť mal určite pošramocenú, znížené videnie z toho opuchu a pod., ale zlomená nie je, už sa o tom objavili správy od lekárov, čo to po prepli, ale nečudoval by som sa, keby mal načatú orbital bone...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mictian


PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 7:26 pm    Předmět: Reem Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
čo som mal možnosť vidieť nedávny rozhovor reemom, tak pochudol teda pekne , ja som veril, že cain aj finishne, ale stále radšej ostal nalepený, akoby sa do konca obával toho one shot knockoutu, bo keby šiel v druhom, treťom kole do viac kombinácií, tak verím, že by už to tko prišlo, JDS bol od polky prvéhokola nejako mimo, neviem, obdiv však zato, čo pokúpil, dosť mi to pripomínalo jeho zápas s carwinom, teraz sa karta obrátila, Cain ho proste zdemoloval.



AO má aktuálně 265... je možný, že to už nejsou z takové míry jenom svaly, ale váha je to pořád stejná.

Nechápu, co JDS na té zemi předváděl, absolutně se nehnul, oboje ruce na zemi, Cain na jeho zádech a mlátil ho do hlavy jak se mu chtělo... jen jsem čekal, kdy zastrčí hooky a uškrtí ho, ale to nevim z jakého důvodu Cain neudělal. Proč se JDS alespoň nepřetočil na záda a nevzal nohama Caina do guardu nebo něco? Bylo to fakt hrozný, sledovat jak dostává ty rány a jenom klečí. Čekal jsem stoppage každou chvíli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ursus.


PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 11:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

drlift_ napsal:
ursus. napsal:
ja byt overeem tak zhadzujem do 205ky


Nevim proc, ale jsem presvedcenej, ze Overeemovi bude Cain vyhovovat vic nez JDS.


lebo nevladal len drepovat naspat z guardu werdumovi 15minut, cain ho udusi vo vlastnej stave doslova, a jds ho sunda uppercutom naprahnutym az z parkoviska haly
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2012 12:09 am    Předmět: Re: Reem Odpovědět s citátem

Mictian napsal:
Turakam napsal:
čo som mal možnosť vidieť nedávny rozhovor reemom, tak pochudol teda pekne , ja som veril, že cain aj finishne, ale stále radšej ostal nalepený, akoby sa do konca obával toho one shot knockoutu, bo keby šiel v druhom, treťom kole do viac kombinácií, tak verím, že by už to tko prišlo, JDS bol od polky prvéhokola nejako mimo, neviem, obdiv však zato, čo pokúpil, dosť mi to pripomínalo jeho zápas s carwinom, teraz sa karta obrátila, Cain ho proste zdemoloval.



AO má aktuálně 265... je možný, že to už nejsou z takové míry jenom svaly, ale váha je to pořád stejná.

Nechápu, co JDS na té zemi předváděl, absolutně se nehnul, oboje ruce na zemi, Cain na jeho zádech a mlátil ho do hlavy jak se mu chtělo... jen jsem čekal, kdy zastrčí hooky a uškrtí ho, ale to nevim z jakého důvodu Cain neudělal. Proč se JDS alespoň nepřetočil na záda a nevzal nohama Caina do guardu nebo něco? Bylo to fakt hrozný, sledovat jak dostává ty rány a jenom klečí. Čekal jsem stoppage každou chvíli.


uz si bol niekedy tak nahuleny ? ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2012 12:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, kde to můžu zkouknout? To je normálně bludiště ten internet pojebanej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2012 12:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ursus. napsal:
drlift_ napsal:
ursus. napsal:
ja byt overeem tak zhadzujem do 205ky


Nevim proc, ale jsem presvedcenej, ze Overeemovi bude Cain vyhovovat vic nez JDS.


lebo nevladal len drepovat naspat z guardu werdumovi 15minut, cain ho udusi vo vlastnej stave doslova, a jds ho sunda uppercutom naprahnutym az z parkoviska haly


To si nemyslim. Overeem i na zemi neco umi a navic je podle mne silove nekde uplne jinde nez ostatni. Dost silne pochybuju, ze by si tam s nim nekdo pohazoval.

Ze boxovat umi dokazal uz v K1...

Prohrat samozrejme muze, ale nemyslim si, ze by to melo byt tak jednoznacne...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ursus.


PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2012 12:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

drlift_ napsal:
ursus. napsal:
drlift_ napsal:
ursus. napsal:
ja byt overeem tak zhadzujem do 205ky


Nevim proc, ale jsem presvedcenej, ze Overeemovi bude Cain vyhovovat vic nez JDS.


lebo nevladal len drepovat naspat z guardu werdumovi 15minut, cain ho udusi vo vlastnej stave doslova, a jds ho sunda uppercutom naprahnutym az z parkoviska haly


To si nemyslim. Overeem i na zemi neco umi a navic je podle mne silove nekde uplne jinde nez ostatni. Dost silne pochybuju, ze by si tam s nim nekdo pohazoval.

Ze boxovat umi dokazal uz v K1...

Prohrat samozrejme muze, ale nemyslim si, ze by to melo byt tak jednoznacne...


ale nie no ja len tak podpichujem ale tak K1 + velke rukavice + velke bicaky = dvojak protiatomovy, je to trochu ine
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez II *spoil* Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: