Uplatky. Jaky nejzajimavejsi uplatek jste dostali?


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Uplatky. Jaky nejzajimavejsi uplatek jste dostali?  Úvodní stránka -> Ostatní -> Uplatky. Jaky nejzajimavejsi uplatek jste dostali?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vzali jste nekdy uplatek?
Ano
28%
 28%  [ 20 ]
Ne
71%
 71%  [ 49 ]
Celkem hlasů : 69

Autor Zpráva
Mathaus


PříspěvekZaslal: so březen 11, 2006 6:07 pm    Předmět: Uplatky. Jaky nejzajimavejsi uplatek jste dostali? Odpovědět s citátem

Myslim ze kazdy v zivote nejaky ten uplatek dostal. Tak me zajima, jaky uplatek vas kdy pobavil nebo zaskocil. Asi nejvice co me pobavilo, byla nabidka AS. A protoze par lidi tady na foru dela na dverich, tak vi co jsou mlade slecny ochotny nabidnout za vpusteni do klubu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Hack


PříspěvekZaslal: so březen 11, 2006 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Úplatky nebrat!! Nebo se z toho zblázníš...
_________________
STOP AND SMELL THE AMMONIA!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romor


PříspěvekZaslal: so březen 11, 2006 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ve škole sem za jednoho kluka kdysi napsal pisemku ze zemepisu, dal me za to uplatek 300kc s tim, ze i kdyz se to nahodou nepovede tak je to moje. Dostal sem (vlastne on dostal) za 3 , nastesti sem pak byl tyden nemocnej tak to z neho asi vyprchalo*a06* Pisemku za me psal samozrejme on, s tim, ze to bude nejspis za 5 ale napsal to na 3, takze blbec prisel o 3 kila a nemel z toho vubec nic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Broken


PříspěvekZaslal: so březen 11, 2006 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

otec mi vypravel,kdyz jeste hral fotbal,jak prijeli souperi,kteri potrebovali nutne vyhrat,aby se udrzeli v soutezi a tohle byl posledni zapas.takze privezli i becku a sele a nabidka byla jasna:)
samozrejme neuplatni fotbalisti nic takoveho neprijali a zaclo se hrat.
souper nejenom,ze vyhral,ale po zapase se jim posklebovali a k tomu si pochlastavali pivko a k nemu zakusovali maso:)
takze z toho vypliva,ze nekdy je mozna lepsi ten uplatek vzit
_________________
Kdyz jsem byl mlady,byl jsem namysleny.Ale ted uz nemam chybu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 10:13 am    Předmět: Re: Uplatky. Jaky nejzajimavejsi uplatek jste dostali? Odpovědět s citátem

Mathaus napsal:
Myslim ze kazdy v zivote nejaky ten uplatek dostal. Tak me zajima, jaky uplatek vas kdy pobavil nebo zaskocil. Asi nejvice co me pobavilo, byla nabidka AS. A protoze par lidi tady na foru dela na dverich, tak vi co jsou mlade slecny ochotny nabidnout za vpusteni do klubu.


oral od 15ti lete *a20*kam ten svet speje....
_________________
hraju rovinu at se deje co se deje.Nemusi se nekomu libit co rikam,ale nemuze rict ze si myslim neco jineho nez rikam,kdyz chlap ztrati cest,nema uz nic!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ian


PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 12:29 pm    Předmět: Re: Uplatky. Jaky nejzajimavejsi uplatek jste dostali? Odpovědět s citátem

Mike Tyson napsal:
Mathaus napsal:
Myslim ze kazdy v zivote nejaky ten uplatek dostal. Tak me zajima, jaky uplatek vas kdy pobavil nebo zaskocil. Asi nejvice co me pobavilo, byla nabidka AS. A protoze par lidi tady na foru dela na dverich, tak vi co jsou mlade slecny ochotny nabidnout za vpusteni do klubu.


oral od 15ti lete *a20*kam ten svet speje....


Už vím čím chci být
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrael


PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 12:30 pm    Předmět: Re: Uplatky. Jaky nejzajimavejsi uplatek jste dostali? Odpovědět s citátem

ian napsal:
Mike Tyson napsal:
Mathaus napsal:
Myslim ze kazdy v zivote nejaky ten uplatek dostal. Tak me zajima, jaky uplatek vas kdy pobavil nebo zaskocil. Asi nejvice co me pobavilo, byla nabidka AS. A protoze par lidi tady na foru dela na dverich, tak vi co jsou mlade slecny ochotny nabidnout za vpusteni do klubu.


oral od 15ti lete *a20*kam ten svet speje....


Už vím čím chci být


Ta 15 leta holka ? :-)))
_________________
There is no real life there is only AFK time
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Logan


PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tyrael : dobře boduješ
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 1:50 pm    Předmět: Re: Uplatky. Jaky nejzajimavejsi uplatek jste dostali? Odpovědět s citátem

Mike Tyson napsal:
Mathaus napsal:
Myslim ze kazdy v zivote nejaky ten uplatek dostal. Tak me zajima, jaky uplatek vas kdy pobavil nebo zaskocil. Asi nejvice co me pobavilo, byla nabidka AS. A protoze par lidi tady na foru dela na dverich, tak vi co jsou mlade slecny ochotny nabidnout za vpusteni do klubu.


oral od 15ti lete *a20*kam ten svet speje....


a uměla to vůbec ?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejsem tak lehce prodejnej....!!!! musela jeste chvli premlouvat ne vazne...jsem ji vyhodil.
_________________
hraju rovinu at se deje co se deje.Nemusi se nekomu libit co rikam,ale nemuze rict ze si myslim neco jineho nez rikam,kdyz chlap ztrati cest,nema uz nic!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
strabo
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, takze to byl "oral" jakoze te proste premlouvala a ty jsi ji pak stejne vyhodil :-) Takovych oralu mam plno :)
_________________
Možná jí někdo pamatujete, tu holku ze všech historek vo bezvadnym sexu v letadle a kouření pod volantem, tu holku která nikdy neměla dost, tu holku, která ale byla chytrá a měla peníze, auto, motorku, tu holku, která se už sakra dlouho nevokázala...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mathaus


PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak Mike to vyresil. ALe presne o necem takovem jsem mluvil. Jednou se mi stalo prisla nejaka holka, bylo ji 17 a kdyz jsem se ji zeptal na obcanku nebo co tak vytahla z kabelky vibrator a ptala se jestli ji nepomuzu. Jednou jsem dostal taky naidku na penize a kdyz jsem nechtel, tak jsem dostal nabidku na nerozbiti huby.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
ian


PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mike Tyson napsal:
nejsem tak lehce prodejnej....!!!! musela jeste chvli premlouvat ne vazne...jsem ji vyhodil.


A kdyby jí bylo řekněme třeba 17, měla obličej barbínky a postavu pěkně tvarovaný fitnessky...vyhodil bys jí taky?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

docela dobre rostenky chodi tam kde delam.....asi casto na disco nechodis vid?a jestli ano tak predstav si ze 1/3-1/2 holek se snazi omotat vyhazovace,mylsim ze "kolegove"mi to jen potvrdi.
_________________
hraju rovinu at se deje co se deje.Nemusi se nekomu libit co rikam,ale nemuze rict ze si myslim neco jineho nez rikam,kdyz chlap ztrati cest,nema uz nic!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
strabo
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A neni to pro to, aby mely volnasky? :-)
_________________
Možná jí někdo pamatujete, tu holku ze všech historek vo bezvadnym sexu v letadle a kouření pod volantem, tu holku která nikdy neměla dost, tu holku, která ale byla chytrá a měla peníze, auto, motorku, tu holku, která se už sakra dlouho nevokázala...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Uplatky. Jaky nejzajimavejsi uplatek jste dostali? Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: