Vadí vaší přítelkyni vaše cvičení?


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vadí vaší přítelkyni vaše cvičení?  Úvodní stránka -> Ostatní -> Vadí vaší přítelkyni vaše cvičení?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 11:14 am    Předmět: Vadí vaší přítelkyni vaše cvičení? Odpovědět s citátem

Čau, zajímalo by mě, co na to, že chodíte cvičit říká Vaše drahá polovička? Vadí jí to, nebo Vás v tom naopak podporuje?
Ptám se proto, že té mojí to vadilo dost a nakonec jsme se i kvuli tomu rozešli. Prostě nedokázala pochopit, že bez toho sportu nedokážu být a pořád vyčítala, že je to pro mě důležitější než ona. Vadilo jí třeba už i to, že jsem např. po práci nešel hned za ní, ale nejdřív do posilky a spolu jsme se viděly až večer. Nebo když jsme byly spolu běhat, tak ji neuvěřitelně nasralo, že jsem jí na chvilku odběhl, protože pro mě bylo prostě její tempo nedostačující.
Jak to máte vy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 11:19 am    Předmět: Re: Vadí vaší přítelkyni vaše cvičení? Odpovědět s citátem

Máča napsal:
Čau, zajímalo by mě, co na to, že chodíte cvičit říká Vaše drahá polovička? Vadí jí to, nebo Vás v tom naopak podporuje?
Ptám se proto, že té mojí to vadilo dost a nakonec jsme se i kvuli tomu rozešli. Prostě nedokázala pochopit, že bez toho sportu nedokážu být a pořád vyčítala, že je to pro mě důležitější než ona. Vadilo jí třeba už i to, že jsem např. po práci nešel hned za ní, ale nejdřív do posilky a spolu jsme se viděly až večer. Nebo když jsme byly spolu běhat, tak ji neuvěřitelně nasralo, že jsem jí na chvilku odběhl, protože pro mě bylo prostě její tempo nedostačující.
Jak to máte vy?


moje draha codi taky cvicit, takze absolutne bez problemu
uz jsem ji naucil davat dopomoc na benchi
drepuje, dela shyby/ s dopomoci) a vi jaky je rozdil mezi sacharidakem a proteinakem
ale u behani jsi ji utikat nemel
je tolik jinych zpusobu jak si to udelat tezsi, treba si predtim dat nekolik sprintu a je to
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak s tim běháním seš kokos, přece s ní nejdeš běhat kvůli nějaký extrémní zátěži ne? A problém je vždycky akorát kvůli času no.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
idoktor


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vybral jsem si takovou, která má pozitivní vztah ke sportu. A cvičit jsem jí naučil vč. pwl. cviků a teď chodí do posilovny víc jak já.
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Máča


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ono to s tím běháním nebylo tak žhavé zase . Ne že bych jí utekl 5 kiláků..Ona prostě už nemohla tak chvilku šla a já jsem si dal zhruba kilák tam a zpátky (a už byl oheň na střeše)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I kdyby jí to vadilo, tak by mě to nezajímalo
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevadí. A díky ní jsem začal cvičit core trénink, ke kterému jsem se sám nemohl pravidelně dokopat. Když už chtěla jít se mnou cvičit, tak s ní nebudu soutěžit kdo dá víc na bench.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izman


PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm bejvalka mela problemy s posilkou. Chtela po me abych prestal, i kdyz jsem prizpusobil vse tak bych s ni mohl byt - misto odpoledniho cviceni jsem vstaval uz v 5 a chodil rano, vikendy jsem na to prdel uplne a stejne ji to nestacilo.
Tak proste doslo k proneseni vety: "Bud ja nebo posilka!" No jaksi se precenila.
Posilka byla prednejsi. (je paradox ze jsem musel par tydnu na to, na 14 mesicu prestat s cvicenim :D)
Ted jsem spokojen, nynejsi pritelkyne je taky cvicici jedinec, i kdyz nechodime cvicit spolu : ( kvuli nestejne pracovni dobe.

Jinak pokud pritelkyni nejak nezanedbavas a jsi schopen udelat kompromisy, tak to pochopi pokud ne a bude mit porad problemy - zbav se ji (predpokldam ze spolu nejste nijak dlouho). Casem se na cviceni vyprdnes aby jsi mel klid, ale bude te to sr..... a pokud se ke cviceni nekdy vratis tak ze bude mrzet ztraceny cas : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já jsem s mojí poměrně krátce, ale poznala mě jako cvičícího, takže to prostě bere. Něco jiného ale je, když někdo se cvičením začíná - náhlá změna v denní rozvrhu a zpočátku až přehnané dodržování stravy (krabičkování kuřecích prsou na vodě) nemusí ve vztahu udělat dobře :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korny


PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S holkou, která má problém s tím, že ve svým volným čase sportuju bych nikdy nechodil...může chodit se mnou nebo nemusí, ale kecat si do toho nenechám. Moje přítelkyně, která je hodně tolerantní ve všem s tím nemá vůbec problém. Můj názor je ten, že tu pravou poznáš tak, že se nic nezmění - nejseš jen s ní, ale pořád si uděláš čas na cvičení, na fotbal, hokej, volejbal, pivo s kámošema a ona to tak bere. Navíc tím, že místo večerního fotbálku budeš brečet doma u ordinace si ji moc dlouho neudržíš

Jinak dřív hodně z mých vztahů končilo větou: Vyber si, buď fotbal (posilka) nebo já...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moje přítelkyně....takže není třeba nic dodávat

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martinn24


PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fitko a ženská to nejde dohromady...sexem se hubne a to si nemůžu momentálně v objemu dovolit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 7:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ženská, která nedokáže pochopit, že každej chlap má nějakýho koníčka je blbá slepice.
A zrovna posilovna je jeden z těch časově nejméně náročných.
Nebo to máš dělat takhle:
"Ženatí muži jdou na ryby. Po hodině je slyšet následující rozhovor:

muž říká: Vy si nedovedete představit, co jsem měl za potíže, abych mohl jet na ryby. Musel jsem manželce slíbit, že příští týden natřu celý barák.
se připojí: No a co?… Já musel slíbit, že udělám celý bazén, ale i se skleněnou střechou, aby na dámu nepršelo, když plave.
muž odpoví:Na co si stěžujete? Já musel slíbit, že namontuju celou novou kuchyni i se všemi elektrickými spotřebiči..
Jen 4. rybář podezřele mlčí, a tak se ho ptají PROČ, ty jsi nemusel nic slíbit?

Rybář chvíli mlčí a pak řekne: „Já jsem nařídil budík na půl šestou a když zazvonil, zeptal jsem se ženy ..ryby nebo sex? A ona jen zasyčela …“Vem si teplý prádlo!"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RANDO
Anonymní


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Život je otázkou priorít....
Ak niektorý muž nepochopí, že po začatí vzťahu sa jeho život mení, a treba poupraviť určité aktivity, tak je to jeho CHYBA .
Ak niekto cvičí splity a chodí do posilňovne 5 krát týždenne, je to JEHO CHYBA. Začni cvičiť FULLBODY, a bude ti stačiť 3 krát týždenne. Možno nepatrne stratíš váhu, ale máš koho ĽÚBIŤ.
Ak niekomu vadí že už nebude mať toľko času na kamarátov a pivo - JE TO JEHO VINA.
Priateľka by mala byť NA PRVOM MIESTE (čo sa týka vecí "zvonka", teda na prvom mieste spomedzi ľudí, s ktorými sa muž stretáva). To neznamená, že sa má vykašľať na kamarátov. Tým chcem povedať to, že priateľka je DOSTATOČNÝ PODNET NA ZMENU ŽIVOTA MUŽA (a jeho skvalitnenie v oblasti citovo-emocionálno-sexuálnej) na to, aby to ignoroval, a pre nejaké "šaškovanie kohúta na smetisku" nechcel už len z princípu zmeniť svoj spoločenský život, hoci len miernymi zmenami...
TEN, KTO SI NÁJDE PRIATEĽKU, ALE NA SVOJOM ŽIVOT NECHCE NIČ MENIŤ (a priateľka tým bude trpieť, lebo na ňu nebude mať muž dostatok času), ten si priateľku NEZASLÚŽI, ale zaslúži si prostitútku, ktorej nebude vadiť, že ju bude mať takmer (v tomto prípade vyslovene len) len na sex.
Týmto príspevkom dávam najavo, že by som sa nedivil nespokojnosti ženy, ak jej pracujúci priateľ chce chodiť do fitka 5-6 krát týždenne, a k tomu ešte v piatok večer na pánsku jazdu, a v sobotu zahrať si hokej či futbal. Potom už fakt zostáva čas len na leňošenie a sex... A TO JE MÁLO, ale niektorí muži si to proste neuvedomujú, a uprednostňujú mužskú spoločnosť preto, lebo sú to "sociálni homosexuáli" = žena na nehu a sex, voľný čas mimo nehy a sexu radšej s kamošmi...

Dôležitý poznatok, ktorý dodržiavam : Zbytočne sa nedávať dokopy so ženou, ktorá býva ďaleko... Ja mám priateľku z môjho sídliska, a ak sa s ňou rozídem, nájdem si ďalšiu z môjho sídliska... Zoberte si fakt... Máte dnes čas 1 hodinu a nemáte auto. Ak býva pár km od vás, tak tá 1 hodina sotva postačí na cestovanie tam a späť .... Ak býva na tom istom sídlisku, tak za 5 minút je ona u vás, alebo vy u nej, či ste spolu vonku na prechádzke v lese (ak máte les pri sídlisku ako ja...), alebo čokoľvek...
Ak ste nezadaní, bývate na sídlisku, resp. v nejakej mestskej časti, a máte tam aj posilňovňu KTORÚ NAVŠTEVUJETE, tak je to SUPER. Čo ostáva ku spokojnosti ? Nájsť si priateľku Z TEJ ISTEJ ČASTI, alebo aspoň veľmi blízko nej... Ten, kto má odvahu (po uvážení, že v tej časti sa nájdu pekné ženy - AKO VŠADE) si ju tam nájde, a bude sa radovať z toho, že si správnym výberom (konkrétne podľa miesta bydliska) zabezpečil ušetrenie hodiny času cestovaním, a tak hodina voľného času sa nerovná NULA minút s priateľkou, ale kľudne aj 50-55 minút...
KDE JE PROBLÉM ?...


Naposledy upravil RANDO dne po březen 19, 2012 8:14 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Rostislaw


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To jsou jeste takove ty detske vztahy bud ja nebo posilka. Az budete kluci vetsi a met dlouhodoby vztah nebo zenaty, tak bude partnerka jeste rada, ze se vas nachvilku zbavi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vadí vaší přítelkyni vaše cvičení? Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: