Vánoce


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vánoce  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Vánoce
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blikk


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2014 6:10 pm    Předmět: Vánoce Odpovědět s citátem

Vánoce se blíží a řada z vás určitě má nějaké dobré tipy na nějaké recepty na cukroví a další vánoční jídla třeba v trochu "zdravějším" duchu . Sice se nic nemá přehánět a určitě trochu zhřešit neuškodí, přesto bych rád nějakou inspiraci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2014 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to resim tak, ze doma nic takoveho vubec nedelame, a je vyreseno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evan


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2014 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a já to buď jím v plný palbě a nebo vůbec. Kompromis v podobě těch hovadin z vloček a kokosu... to mě neuspokojí. Když cukroví, tak pořádně a když bych z nějakýho důvodu nemohl (Olympie atd...), tak budu žrát prostě tu suchou rejži s masem i na Vánoce

Je to jednou do roka ty Vánoce... vypni, lehni k pohádkám, nalij si vaječňák a měj to v p***
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zacatecnik Anthony


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2014 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sladke nejim v podstate vubec takze cukrovi jde mimo me a na Vanoce se nacpu salatu,rizku,klobas atd..k prasknuti a druhy den jedu zase normalni rezim a vubec nic nehrotim :)
_________________
Život je prilis kratky na to,abychom zvedaly male vahy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2014 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

evan napsal:

Je to jednou do roka ty Vánoce... vypni, lehni k pohádkám, nalij si vaječňák a měj to v p***


Prave, ze to mam kazdej mesic nekolikrat, takze k tomu nebudu este pridavat nejaky vanocni extra zrani
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evan


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2014 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
evan napsal:

Je to jednou do roka ty Vánoce... vypni, lehni k pohádkám, nalij si vaječňák a měj to v p***


Prave, ze to mam kazdej mesic nekolikrat, takze k tomu nebudu este pridavat nejaky vanocni extra zrani

:-D nebavíme se o jídle jako takovým, ale o Vánocích že jsou jednou za rok a hold k nim to chtě nechtě patří to obžerství.
Mimochodem taky jsem jen člověk, nemysli si že jím sladký jen jednou za rok na Vánoce... ještě k tomu když rodiče vlastní cukrárnu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evan


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2014 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale Vánoce jsou ultimátní výmluva na prasení jen tak mimochodem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2014 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přesně :D ja myslela, že budu aktivní a začnu vytvářet nějaký ultra fitness cukroví, ale to mě přešlo velmi rychle :D na vosí hnízda od babičky a linecký fakt nic nema :D když už se držíme v určitejch mezích po celej rok tak prasárny na Vánoce shořej jak nic :) :D jen si dopřej ;)
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2014 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fitness cukroví? .. zalej si vločky a neotravuj! ... místo perníku si kousni do avokáda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evan


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2014 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Však je to krásný ne přibrat si těch 5-10kg loje přes Vánoce Jak se hodně lidí přes rok drží v nějakým striktnějším režimu, tak nedokáže přes Vánoce jíst jen tak trošku, prostě to totálně prasí dokud to jde než mu je blbě Ale zase po svátkách to je během 14dní pryč, takže o co jde...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2014 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobry je zacit mesic pred Vanocema poradne makat, trochu se omezit v jidle, cimz nejake to kilo ztratis a kdyz to pres Vanoce priberes, tak to ani tak vadit nebude a nikdo to nepozna a nebude te tizit myslenka, ze pak musis hubnout to, co jsi pribral , protoze vlastne priberes na svoji normalni vahu :))) . To si rikam kazdy rok, jen jsem to jeste nikdy neuvedl do praxe. Bohuzel jsem ted ve fazi, kdyz uz se mi fakt moc pribirat nechce, coz mi v tomho obdobi moc do karet nehraje. Nastesti doma budu jen 1 den, kdy sice vim, ze to brutalne naprasim jako kazdej rok, dva dny pak z toho budu oteklej, ale zase alespon bude sila v posilovne :D
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2014 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a nebo si sezen zanet dasne
nepokouses skoro nic
muzes byt prevazne na piskotech v mlece a tvarohu s mlekem
krasne te to vyseka a jako bonus mas, ze nebudes zrat cukrovi
letos to zkousim prvnim rokem
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2014 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sladký nežeru takže tohle vůbec neřeším a na nějaký přecpávání kravinami taky moc nejsem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tsunami


PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 12:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud má někdo zájem o "zdravější cukroví" tak mám nějaké recepty na stránce v podpisu a další ještě přibudou :) :) mě teda chutnají více, přeslazený cukroví nemusím, ale mě spíš baví péct to cukroví než jíst, takže Zlobr1 to s radostí spořádá a domů to povezu na ochutnání rodičům a babičkám :)
_________________
Běda muži, kterému žena vládne.
Moje stránka o zdravém vaření: https://www.facebook.com/TsunamiVari
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

On je to trochu paradox, ale ve skutečnosti vlastně většina toho, co se na vánoce jí a peče, obsahuje věci, který jsou naprosto v pohodě do zdravé diety, jde totiž hlavně o kvalitu a nahrazení těch málo co ne.
Příklady toho co se hojně používá a je naprosto v pohodě: ořechy, vajíčka, kokos, mandle, sušené ovoce, tvaroh, kakao atd. atd.
V podstatě co se cukroví týče, pokud někdo chce péct trochu zdravěji, cukr lze nahradit nějakým alternativním sladidlem (a trocha cukru taky nezabije...), mouku lze nahradit celozrnnou nebo třeba pomletýma vločkama a nebo kdo na to má finance může klidně místo mouky dávat kombinaci s proteinem. Co se másla týče, do těsta většinou se ho nedává tolik, nejvíc se ho dává do krémů a tam lze použít buď třeba tvarohový krém nebo krém z másla arašídového.
Jak jsem psal, jde hlavně o výběr surovin, třeba taková čokoláda... samozřejmě že ten levný blivajs, který vlastně ani není čokoládou a dává se na řadu zákusků... tam moc o zdravé stravě mluvit nejde, ale stačí použít kvalitní hořkou čokoládu a neni problém.
Tohle by se nakonec dalo říct i o jídle. Klidně si může dát člověk kapra, je to vlastně to nejdietnější maso, jen ho nesmí obalit v dvojnásobně tlusté vrstvě strouhanky a osmažit na přepálenym tuku... stačí použít kvalitní olej a třeba nějakou jinou úpravu. Bramborový salát se pak taky dá udělat zdravě, jsou to vlastně jen brambory, zelenina a vajíčko. Někdo majonézu nedává vůbec ale když se nad tim zamyslíte, majonéza vlastně taky neni sice dietní ale ve své základní podstatě se dá považovat za naprosto ok - jsou to totiž jen vajíčka a olej. Problém je, že kvůli trvanlivosti a ceně se do kupované majonézy dává levný druh oleje, různý Ečka atd. Když si ale udělám domácí, jen z vajec a kvalitního oleje, neni tam vlastně vůbec nic špatnýho - jak říkám dietní to samozřejmě neni, ale je rozdíl mezi dietním a zdravým a tady proti takovéto majonéze v omezeném množství nelze nic namýtnout.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vánoce Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: