Váš somatotyp


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Váš somatotyp  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Váš somatotyp
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jaký jste somatotyp?
EKTOMORF
31%
 31%  [ 44 ]
MEZOMORF
28%
 28%  [ 39 ]
ENDOMORF
40%
 40%  [ 56 ]
Celkem hlasů : 139

Autor Zpráva
smetak


PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevim
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oakus


PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 12:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

smetak:lol image (avatar, podpis)
kdyz chci tak nabiram pomerne rychle ale ne moc kvalitne, ale jinak dokazu nekolik mesicu trvrde cvicit a nenabrat ani kg (a jist 5x denne samozrejme)
jinak ruce mam od prirody dost hubeny, ale nohy mam zas pomerne silny... takze fakt nevim jako... proste od kazdyho neco mi prijde
_________________
No to mi povídej. Tam je víc elektriky, než byl nápor na celostátní síť v reklamní pauze při finále zápasu žen v pudinkovým krému!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amores


PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 2:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím ... určitě nejsem endomorf, ale zas jak to můžu posoudit, když jsem donedávna jedl 1-3 denně a většinou co dům dal, nebo uvařili rodiče ?

Takže jsem měl 60kg / 177cm když jsem necvičil a 65kg když jsem cvičil dlouho a poctivě.

Teď bydlím sám, tzn si i vařím a zatím přibírám celkem slušně - 4kg za 6 týdnů. Takže mám zas skoro těch 65 a pak to snad půjde nahoru pořád dobře.

Určitě bych ale neměnil postavu ... pas mám, že bych se mohl rovnat i kdejaké modelce a vcelku široká ramena (když vezmu v potaz váhu a další okolnosti)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 2:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Soudit somatotyp pred telesnou dospelosti je blbost :o)

Nez sem zacal cvicit (v 18) tak sem mel sakra rychlej metabolismus a celkove sem byl hubenej (185/66kg - pavoukovity ruce, ramena zadny ale na brise presto spicek) a vubec sem nemoh pribrat. Ted (21 let a 186/84kg) mi sice ruce a lytka porad moc nerostou, zato zbytek (hlavne hrudnik) roste uplne po vsem a pri stejnym mnozstvim jidla a skoro stejne rychlym traveni jako pred 2-3 lety mi najednou nedela problem pribrat 4kg za mesic a to bohuzel i dost v loji :o) Tak co teda sem ? :o)
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetrSikora


PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 11:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi mezomorf,jsem sice vysoký (188) ale hrubých kostí,svalovina se mi nabírá vpohodě s jemným množstvím podkožního tuku,což nerad vidím:-) ale což;-)
každopádně když se uvidím během svičení před zrcadlem,tak se sám sobě libím :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Martas


PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ektomorf
186/73
_________________
Můj tréninkový web:
http://treninkac.webnode.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mezomorf 187/81
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mutamorf:)
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tučnák a slaninožrout
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thunderh4wk


PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja som chuck norris... taku moznost v ankete nemate...
_________________
190 cm, 116 kg, 150 kg raw benchpress, 210 kg raw deadlift.. Čoskoro 18 rokov...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smrtk@


PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem asi tak trochu ekto a trochu endo. Jak je to možný? 180cm/88kg hmotu nenabírám, žeru jak kyselina, pokud naberu tak tuk (samozřejmě hlavně kolem pupína). Skladba a množství stravy snad celkem v pohodě. Trénink přiměřenej (=4x v týdnu a do propocenýho trika). Tak jak je to možný? Kde je hmota? A proč jen sádlo? Takže svaly - ekto. Sádlo - endo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

smrtk@ napsal:
Já jsem asi tak trochu ekto a trochu endo. Jak je to možný? 180cm/88kg hmotu nenabírám, žeru jak kyselina, pokud naberu tak tuk (samozřejmě hlavně kolem pupína). Skladba a množství stravy snad celkem v pohodě. Trénink přiměřenej (=4x v týdnu a do propocenýho trika). Tak jak je to možný? Kde je hmota? A proč jen sádlo? Takže svaly - ekto. Sádlo - endo.
urcite by se nasla zpousta chyb jak v strave , tak treningu , kdybys to sem napsal


Naposledy upravil Sacharidacek dne pá září 04, 2009 10:01 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dexterjoleefuck


PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

smrtk@ napsal:
Já jsem asi tak trochu ekto a trochu endo. Jak je to možný? 180cm/88kg hmotu nenabírám, žeru jak kyselina, pokud naberu tak tuk (samozřejmě hlavně kolem pupína). Skladba a množství stravy snad celkem v pohodě . Trénink přiměřenej (=4x v týdnu a do propocenýho trika). Tak jak je to možný? Kde je hmota? A proč jen sádlo? Takže svaly - ekto. Sádlo - endo.

Asi ta skladba a mnozstvi OK nebude
_________________
!!! RESPECT ALL, FEAR NONE !!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smrtk@


PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No kdybych to flákal tak neřeknu. Ale např. pečivo jen celozrný. Maso jen bílý (kuřecí prsa a ryby), přílohy jen rýže nebo těstoviny ..... žádný rychlý cukry, NIC smaženýho, žádný živočišný tuky .... a dokonce jsem zrušil už i škopky a pořád se to nelepší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

smrtk@ napsal:
No kdybych to flákal tak neřeknu. Ale např. pečivo jen celozrný. Maso jen bílý (kuřecí prsa a ryby), přílohy jen rýže nebo těstoviny ..... žádný rychlý cukry, NIC smaženýho, žádný živočišný tuky .... a dokonce jsem zrušil už i škopky a pořád se to nelepší.
jak zadny zivocisny tuky?V mase je asi co a ve vajickach?Proste si zaloz log , pis sem stravu a trening a uvidis kolik pripominek budem psat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Váš somatotyp Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: