Venkovni posilovna


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Venkovni posilovna  Úvodní stránka -> Videa -> Venkovni posilovna
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tommm


PříspěvekZaslal: út srpen 03, 2010 9:29 am    Předmět: Venkovni posilovna Odpovědět s citátem

http://navratdoreality.cz/?p=view&id=5168
Taky se vam libi takovyhle venkovni posilky-hriste-prolejzacky pro velky kluky?Obcas vidavam ruzna videa,vetsinou odnekud z Ukrajiny,Ruska a,td kde nemaji na klasicke komercni posilovny a maji to tam takhle hardcorove a jednoduse vyresene (a hlavne krasne).A tak si rikam,proc treba nemame my v Cechach neco takoveho?ze to neni vydelecna zalezitost?samozrejme ze neni a to je asi jedinej a nejvetsi duvod,ale vzdyt by stacilo mit nejakeho sponzora ,ktery by si tuto investici jednoduse odecetl z dani,nebo par sikovnych lidi co by si to za cenu materyalu mohli udelat a v ramci nejakeho toho evropskeho fondu ziskat povoleni a misto pro realizaci nekde v mestske casti,nebo na nejakem nove vznikajicim sidlisti.Myslim ze je to namet k zamysleni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: út srpen 03, 2010 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jono, vsude jsou venkovni prolejezacky a hriste pro decka, ale pro nas starsi a stary nic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tofmik


PříspěvekZaslal: út srpen 03, 2010 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jen tak mimochodem co k tomu potřebuješ? pochopil bych kdyby jsi chtěl posilovnu venkovní (což je tuším v brně) ale takhle hrazdy a něco kde si vymyslíš cviky stačí se projít po měste a najít nějaké tyče kde se můžech chytnout atd. ne? tobě příjde, že na tom videu to je spešl postavená venkovní posilovna?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: út srpen 03, 2010 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Me spis fascinovalo tohle :
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 7:32 am    Předmět: Re: Venkovni posilovna Odpovědět s citátem

Tommm napsal:
http://navratdoreality.cz/?p=view&id=5168
Taky se vam libi takovyhle venkovni posilky-hriste-prolejzacky pro velky kluky?Obcas vidavam ruzna videa,vetsinou odnekud z Ukrajiny,Ruska a,td kde nemaji na klasicke komercni posilovny a maji to tam takhle hardcorove a jednoduse vyresene (a hlavne krasne).A tak si rikam,proc treba nemame my v Cechach neco takoveho?ze to neni vydelecna zalezitost?samozrejme ze neni a to je asi jedinej a nejvetsi duvod,ale vzdyt by stacilo mit nejakeho sponzora ,ktery by si tuto investici jednoduse odecetl z dani,nebo par sikovnych lidi co by si to za cenu materyalu mohli udelat a v ramci nejakeho toho evropskeho fondu ziskat povoleni a misto pro realizaci nekde v mestske casti,nebo na nejakem nove vznikajicim sidlisti.Myslim ze je to namet k zamysleni.


Obavam se, ze by to byly vyhozeny penize. Delat hriste pro 1-2 lidi je k nicemu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka44


PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
Me spis fascinovalo tohle :


moc pekne to tam maj zarizeny jenze kdyby to bylo u nas tak by nepomohli ani ty retezy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nasser


PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice není tak hardcore, ale venkovní fitko je v Brně http://www.big1fitness.cz/beach/
_________________
IMPOSSIBLE IS NOTHING
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
uzovka2


PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 4:05 am    Předmět: Další místa Odpovědět s citátem

Venkovní skoroposilovna se nachází od zimy taky v Uherském Hradišti mezi kinem Hvězda a sportovní halou. V Praze je pár tyčí ve Stromovce na dvou místech asi půl kiláku daleko od sebe, něco snad bylo v lesoparku v Chuchli a před mnoha lety i na kopci Ládví.
Víte někdo o něčem dalším?
_________________
Život je boj. - Ale já nechci bojovat, chci žít!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
pixla


PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zlínek-Hrazda bradla atd.. se nachází na stezce zdraví v lese směr maják
Kdyby tam někdo šel trénovat dejte vědět
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik


PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirka44 napsal:
Majesty napsal:
Me spis fascinovalo tohle :
youtube.com/watch?v=rYzwWjgfq_0


moc pekne to tam maj zarizeny jenze kdyby to bylo u nas tak by nepomohli ani ty retezy


jj presne..mensina by je natahala do sberu..o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
uzovka2


PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 11:52 am    Předmět: Další místa Odpovědět s citátem

Praha 12 - Modřanská rokle: hrazda, bradla, žebřiny, ale problém stejný jak ve Stromovce, protože to je na různých místech podle cesty.
Praha 6 - Za domem Kladenská 26: bradla, žebřiny, ručkovadlo, nízké tyče buď na zvýšení nohou při klikách nebo na zaseknutí při sedlehách a i na další věci, jako hrazda se dá použít buď ručkovadlo, nebo klepač, vše v těsném sousedství.
Písek - Stezka zdraví v Lese Amerika: hrazdy, kruhy, žebřiny, různá přeskakovadla a zbytky kladin - není na jednom místě.

Pište další, víte-li o něčem.
_________________
Život je boj. - Ale já nechci bojovat, chci žít!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Pilot


PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 9:00 pm    Předmět: Re: Venkovni posilovna Odpovědět s citátem

Tommm napsal:
http://navratdoreality.cz/?p=view&id=5168
Taky se vam libi takovyhle venkovni posilky-hriste-prolejzacky pro velky kluky?Obcas vidavam ruzna videa,vetsinou odnekud z Ukrajiny,Ruska a,td kde nemaji na klasicke komercni posilovny a maji to tam takhle hardcorove a jednoduse vyresene (a hlavne krasne).A tak si rikam,proc treba nemame my v Cechach neco takoveho?ze to neni vydelecna zalezitost?samozrejme ze neni a to je asi jedinej a nejvetsi duvod,ale vzdyt by stacilo mit nejakeho sponzora ,ktery by si tuto investici jednoduse odecetl z dani,nebo par sikovnych lidi co by si to za cenu materyalu mohli udelat a v ramci nejakeho toho evropskeho fondu ziskat povoleni a misto pro realizaci nekde v mestske casti,nebo na nejakem nove vznikajicim sidlisti.Myslim ze je to namet k zamysleni.
V tom druhým videu 05:30, to je dobrý nápad, vyzkouším to s holkama v posilce:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
uzovka2


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 10:18 pm    Předmět: Praha Odpovědět s citátem

A po návštěvě Prahy objevená další místa:
Sport Park Podolí - spíš nic než moc, je to dělaný hlavně pro starší generaci. Ale i tak to od radnice záslužný čin.
Vítkov - přímo u podjezdu pod hřebenovou hlavní cestou, cca 200 m východně od mauzolea: bradla, lavice na sedlehy, žebřiny. Hrazda chybí, ale místo ní se dá použít strom v blízosti.
_________________
Život je boj. - Ale já nechci bojovat, chci žít!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mIrA2002


PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 2:48 pm    Předmět: Re: Praha Odpovědět s citátem

V Ostravě-Porubě vyrostlo toto:
[url] http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/poruba_posilovna20110723.html [/url]
Jsou tam tyto vychytávky:






byl jsem vyzkoušet a dos mě to zklamalo. Moc se na tom cvičit nedá.
Podobné posilovny se u nás objevují čím dál častěji, hlavně dětská hřiště a akvaparky...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Posilovna ( hřiště ) pro seniory

http://www.denik.cz/z_domova/prahou-hybe-novy-trend-hriste-pro-seniory20100822.html

http://zapisnik.veseli-seniori.cz/tag/posilovna/

http://www.novinky.cz/zena/zdravi/204175-praha-otevrela-specialni-fitness-park-pro-seniory.html
_________________
Já jsem Zelenková, Hujerova sestra. – Já jsem Hujerová. – Manželka? – Ne, manželka jsem já. – Já jsem švagrová. – Já jsem bratranec. – Hujerová, manželka. – Ale manželka… – Já jsem z prvního manželství.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Venkovni posilovna Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: