Video kucharka



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Video kucharka  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Video kucharka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
U.B0B


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 5:42 pm    Předmět: Video kucharka Odpovědět s citátem

doufam, ze to tu nekde neni. nenasel jsem.

(pro ty kteri nechteji ztracet cas zdlouhavym ctenim - preskocte az na konec tohoto postu)
chtel bych se trochu priucit vareni. prejit od vareni caje k necemu slozitejsimu. po netu sem koukal na kucharky a neco uz i ukuchtil. nejvic se mi ale libi varit dle nejakeho videa. v TV je toho asi dost, ale muj problem je ze na to nekoukam neb casto mi ti lide jsou nesympaticti a tak vlastne nevim jestli je jejich porad prinosny ci nikoliv.
obcas sem koukal na R.Kasparka na Barandove. na to se da koukat, ale ... ja potrebuju, abych na nasel nekde na netu (nebudu to v dnesni dobe nahravat z TV :)). tech videoreceptu tam ma v archivu nekolik desitek, ale jen u par poslednich ma napsane take suroviny. jinak to clovek musi zkouknout, napsat suroviny a .. proste neni to prehledne. potom tam ma i recepty s vypsanymi surovinami, ale zase bez videa ..: (

takze sem se konecne propracoval k dotazu
varite nekdo podle videoreceptu? muzete mi neco doporucit? zajima me hlavne priprava kureciho, hoveziho a veproveho masa + priloh, salatu..
dik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gurmán


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když nevařím podle své bujné fantazie, tak jedině podle videoreceptů !

Youtube kanály :

Laura Vitales (klasická jídla, jednoduché na přípravu a chutné) : http://www.youtube.com/user/LauraVitalesKitchen?feature=g-user-u
Lean Body Lifestyle (do diety + hromada proteinových receptů) : http://www.youtube.com/user/leanbodylifestyle
Food Wishes with Chef John (pro požitkáře a milovníky výborného jídla, NEDÍVAT V DIETĚ !! ) : http://www.youtube.com/user/foodwishes?feature=g-user-u
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
U.B0B


PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 12:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dik
zapomel sem dulezitou poznamku - pouze cesky
kua, uz me to votravuje. ze bych se cca po stopadesate, zacal ucit anglicky? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gurmán


PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No hele promiň, ale ingredience ti snad přeloží translator a na zbytek to nepotřebuješ, přece uvidíš, jak to tam vaří

To ale neznamená, že by ses nemohl neměl učit anglicky ! Jen do toho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luegner


PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2012 11:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tato videa jsou super ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Video kucharka
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: