Trenér Ostrava



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trenér Ostrava  Úvodní stránka -> Trénink -> Trenér Ostrava
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Doorn


PříspěvekZaslal: pá květen 26, 2017 4:51 pm    Předmět: Trenér Ostrava Odpovědět s citátem

Ahoj,
začal jsem cvičit po nějaké době. Dřív jsem cvičil podle toho, co mi řekli větší kluci v posilovně, dnes už vím, že to byly často blbosti Chtěl bych zkusit nějakého trenéra. Ne někoho, kdo si udělal týdenní kurz, ale někoho kdo to studoval např. Chci aby se podíval na mé držení těla, zeptal se kde pracuju, co dělám a bral všechny tyhle věci v potaz, ne to, co je ve fitkách, že mi dá nějaký univerzální jídelníček a trenink. Kolik pak mám očekávat cenu za trenink, jídelníček a dohled?

Němáte kontakt na někoho dobrého z Ostravy a okolí?

Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: pá květen 26, 2017 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Defenders Gym - Sebastián Beneš nebo Marek Tyl - budeš mít dost individuální a kvalitní prístup a budou se o tebe starat více nez je treba za relativně malé peníze. Marek pravidelně jezdí na školení a kurzy, dělá opravdu kvalitní průpravu a ten focus na základy je značný. Zádní debilci a pseudobikiny z jatomi, nez si vubec sáhneš na osu tak budeš několik týdnů intenzivně makat na core, pracovat s vlastní vahou, expanderama, učit se dýchat... Klidně napiš pres pm dám ti kontakt.

Edit: kde ted cvičíš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doorn


PříspěvekZaslal: pá květen 26, 2017 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukal jsem na ně a jsou to crossfiťáci, to abych si rovnou zaplatil i fyzioterapeuta. Myslel jsem spíš klasické cvičení. Cvičím ve Frýdlantu, ale jsem ochotný dojíždět.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: pá květen 26, 2017 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doorn napsal:
Koukal jsem na ně a jsou to crossfiťáci, to abych si rovnou zaplatil i fyzioterapeuta.

ale .ovno
Tak s tímto prístupem si najdi, kdekoliv v posilovne tamního trenéra, protoze opravdu lidi co se alespon trochu snazí jsou tak v PPC popripade je tusim jedna dve vyjimky v Colliery. Jinak to je v ove bud samá stará škola ala jdi na 15 minut na rotoped a potom se jedou stroje nebo mladí kokotci predevsim z telovychovne fakulty, co si fakt udelaj par kurzu a tečka. Kvalitnich lidi je tu pomalu max v kubiku. Kort co se prestehoval hardcore.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doorn


PříspěvekZaslal: so květen 27, 2017 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Psal jsem, že mi jde o klasické cvičení a ty mi pošleš tři crossfit tělocvičny a ještě k tomu dvě z nich nemají licenci.

Spíš mi šlo o to jestli tu je někdo takový jako třeba Boris Orava.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: so květen 27, 2017 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja nedokazu pochopit, proč vycházíš z predpokladu, nebo jak jsi vydedukoval, ze cross/crossfit (je absolutně jedno jestli to je licensované centrum nebo ne, to je takový pěkný obchodni bullshit a ty jsi bohuzel jen jeden z dalších, co na to skočil) cetrum, popripade multifunkcni cetrum jako ppc se rovna crossfit trener ? Já sám jsem ti postnul hned na počátku dva trenéry, kterí mají mimo jiné klasické trenérské kurzy (jako vsichni) a normálne se venuji jak crossfitákům, tak lidem co chcou chodit a venovat se klasické posilovne, ale i vzperačům, trojbojarum - jeden z nich závodil ve physique, druhý závodí v trojboji a ve strongman. Nepostnul jsem ti zadneho crossfitackeho trenera co ti bude psát wody, to je snad ptom na domluve, co je cil. Potom jsem ti znova napsal, ze i v PPC se zdrzujou kvlaitni lidi ( co maj jako vsichni klasicke license mšmt - takze tvoje klasicke cvičeni ). A pedevšim většina s tebou bude jezdit do klasicke posilky, se kteryma maj domluvu.
Jak sem psal ještě jednou, vyhodou je, ze to jsou mladi lidi, co se opravdu neustale venuji a vzdelavaji v te oblasti a maj i nejake vysledky, to ze delaj primarne v tehle centrech - jako kdo by v takove prdeli jako je ostrava nedelal? Tady je jatomi a fitpark, jinak si nikde nemaji šanci vydelat love. Ja taky nespolupracuju s nikym jinym v ove, protoze z too nejsou zadne penize. Navic je to prostě tak, ze v ove to jsou old school treneri v tech malých posilovnách, kde bez par jednotek dennně těko budeš mít nějaké výsledky.

A na konci jsem ti jasně rekl Kubika - čili klasickou posilovnu a trenuje tam jak gorol tak kubik.

A btw. Tobe prijde, ze Boris Orava se v dnešní době věnuje "klasickému cvičení"? No to ani za mák, jestli něco, tak má oproti klasickému cvičení ve fitness hodně zmutované tréninky v obdobné podobě jako některí lidi, které jsem tu jmenoval porípade jako lidé co trenujou v tech centrech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trenér Ostrava
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: