Tataráček


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tataráček  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Tataráček
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

tatarák
nemohu bez něho žít
11%
 11%  [ 4 ]
příležitostně si ho dám
45%
 45%  [ 16 ]
nemůžu ani cítit
20%
 20%  [ 7 ]
co to je
22%
 22%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 35

Autor Zpráva
Douglas


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 5:25 am    Předmět: Tataráček Odpovědět s citátem

Tak, první uživatelský záznam do nové databáze bude o tatarském bifteku. Je mi jasné, že mnozí syrovým masem pohrdají, ale těch je mi, v tomto případě, upřímě líto.
Můj recept:
hov. zadní (ze svíčkové mi to přijde škoda), sůl, pepř, vorch. omáčka, jemný kečup, trocha plnotučné hořčice, česnek. cibule, žloutek.
Maso nakutruju na velejemno, smíchám přiměřeně s ingrediencemi a podávám s na domácím sádle osmaženýma topinkama, ultra česnekovanýma.
Je mi jasné, že k dokonalosti tomu dost chybí, kdysi jsem u známého jedl ze svíčkové, naškrábané atd., tak to byla jiná liga a ten pacholek nechtěl říct, jak to dělá. Tak jestli máte nějaké vlastní typy, tak se klidně vyjádřete.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
faye
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekny tema btw.

Tatarak je special treat. Moc uz ho nedelam (kvuli zdejsimu masu), ale jak prijedu dom, tak je stopro i s topinkama na domacim menu (dieta, nedieta).
Tatka ho do nedavna mlel na trikrat. Ted uz to hazi do nejakyho stroje. Jo a pridava zavarovanou okurku, coz tomu doda supr smrnc.

PS: Nejjemnejsi restauracni tatarak jsem zatim jedla v Praze u Zlatyho Tygra.


Naposledy upravil faye dne ne leden 14, 2007 2:39 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
cooker


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no tatarský biftek to je delikatesa, spousta lidí jím zavrhuje ale ze svých zkušeností vím že i spousta z techto lidí nakonec svůj názor po ochutnání změní. u mě v restauraci si dokonce někteří gurmáni do tataráku dávají např. whisky, nebo růžné jiné destiláty. Co se týče masa nejlepší je podle mě svíca ale čtyři stovky za kilo je celkem pálka. Já to dělám z roštěné (cca 170kč za kilo) , z vrchu roštěnky odtraním tuk, potom ji nakrájím a naložím do oleje na den. Díky tomu oleji nikdy nepozná jestli to je roštená nebo svíčková. najemno umelo na několikrát na nejjemnější šajbě no a pak pokračuji jak je napsáno výše. K tataráku miluji hodně cibule a nekonec si davám nějakýho pořádnýho panáka na vypálení červa
_________________
Jak nezvedáš dvě sta na bench, nejsi chlap.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to maso do oleje, je dobrý nápad (a ten panák taky)! To zkřehne i to zadní.
Faye ty se v Anglii bojíš hovězího, nebo jsem to špatně pochopil?
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
faye
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Douglas napsal:
Faye ty se v Anglii bojíš hovězího, nebo jsem to špatně pochopil?

No strach z toho zrovna nemam, ale chut a cich mi slouzej az moc dobre na to abych jim dala takto zabrat.

Jehneci, hovezi, veprovy ani omylem. Je to fakt hnus.
Nebyt daru more a obcas kureciho, tak je ze me vegous jak fiiik.
nahoru
cooker


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo zkřehne, ještě vam prozradim takovej figl, jestli znáte tzn rychlo sůl. ta obsahuje látky co maso zkřehčí, to se dá použít na spousu druhů mas, třeba i na tuhý vepřový. Akorát se to na noc naloží do soli a je to celkem dost potom poznat...co se týče syrovýho masa to mám rád snad všechno teda krom drůbeže z drubežích žaludku jsem dostal kdysi takovou sracku že jsem se nemohl od wc dyl jak na hodinu týden vzdálit...BEST JSOU HOVEZI STEAKY, TUŇÁKOVÝ, lososa tak toho bych tepelne upravenýho už ani nesnědl! když je dobře naloženej tak je to užasnej zážitek...ústřice ale vedou
_________________
Jak nezvedáš dvě sta na bench, nejsi chlap.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Cooker: Takový tady má psát do kuchařky! To je samý tvaroh s grankem a kuř. prsa v mikrovlnce...
Já jsem kdysi od kamaráda dostal směs soli a papainu, stačila půlhodinka a taky to bylo znát. Ještě se hodně doporučuje namáčet maso v mlíku, tak na den, jednak to zkřehne a taky to dost zbaví zápachu (to by mohlo být řešení i pro Faye - ta "kvalita" masa v Anglii mš dost překvapila).
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cooker


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

douglas: heh dík tak někdo dělá to jiný zase ono, já jsem kuchař tekže to mám z oboru jasně papin, to je ono. je to prá látka která se do tela po smrti vylučuje aby zpusobila rozklad masa když si koupíš třeba maso na kterým je napsáno-zkřehčené tak je to s papinem, většínou je to hnus fialovej ryby se máčej v mlíku kvůli tomu zminovynýmu zápachu ale zase počítej s tím že všchny minerály a stopový prvky jdou do toho mlíka no kuřecí prsa v mikrošce - dobrej mazec
_________________
Jak nezvedáš dvě sta na bench, nejsi chlap.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
faye
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No je pravda ze mliko zbavuje toho nejhorsiho zapachu, ale ne toho ostatniho.
Nekdy kdyz to v kramu vidim, tak ani nemam chut a hledat nekde neco lepsiho se mi zrovna dvakrat nechce.
Uz jsem si to odvykla jist a vubec mi cerveny maso nechybi, vis.
nahoru
cooker


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

faye: a ty nejsi vezdejší nebo jak?
_________________
Jak nezvedáš dvě sta na bench, nejsi chlap.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
faye
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cooker: ??? ... nerozumim.
nahoru
Douglas


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra neděs mě, mám pocit, že jsem četl, že je to z listů papaye.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cooker


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

faye: odkud si? zaslechl jsem cosi o anglii?
douglas: no asi máš pravdu, to o čem jsem mluvil bude asi jiná látka se stejným účinkem ale neboj není to nic jedovatýho
_________________
Jak nezvedáš dvě sta na bench, nejsi chlap.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cha cha


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

faye napsal:
cooker: ??? ... nerozumim.


Chléb náš ve zdejší...
myslí, že nejsi v Česku

*joj. S křížkem po funuse...
_________________
We only get what we give
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
faye
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohuzel.
nahoru
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tataráček Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: