Vidlák nechce být pussy


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vidlák nechce být pussy  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Vidlák nechce být pussy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vidlák


PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 6:49 pm    Předmět: Vidlák nechce být pussy Odpovědět s citátem

Koukám zrovna na večerníček a co nevidím Spejbl předcvičuje Hurvínkovi a Máničce. Rozhodl jsem se vyzkoušet techniky "hají a hačačá" a "nadechneme a zdechneme" .
Doufám, že kdyby někdo viděl jakékoli blbosti v mém tréninku (až bude :X) tak mě na to upozorní.
Je mi 21 let, měřím cca 185cm, momentálně jsem po 5-měsíčním objemovém tréninku a ze 73kg jsem se dostal na 83kg, ale asi do 78 pomáhala svalová paměť. Jsem po operaci ramene, takže váhy nehrotím a snažím se postupovat pomalu ale jistě. Do 19 jsem dělal závodně judo a teď uvažuji do budoucna o crossfitu.
Primární cíl je objem/síla. Vedle toho jezdím na horském kole a občas chodím na túry do hor.
Poslední trénink byl Korte, ale špatně jsem zvolil skladbu cviků a intenzitu a musel jsem si teď dát pár dní odpočinek kvůli ramene.

Chtěl bych nově zapojit do tréninku PC a PC+PP. Zatím jsem si to 2x zkoušel a moc se mi to líbilo. Akorát moc nevím jak to naskládat smysluplně do tréninku. Zatím projíždím logy ostatních a snažím se najít nějaký systém, který by mi vyhovoval. Rozhodně budu chtít každou velkou partii cvičit 2x týdně a stavět hlavně na základních cvicích. Nejvíce mě baví fullbody nebo vrch/spodek. Kdyby mi někdo něco poradil budu moc rád ;).

Za těch 5 měsíců po operaci jsem se zatím dostal na poměrně malé váhy k mé BW (ale zase na začátku jsem nezvedl ani hrnek s čajem no), takže bych na tom chtěl zapracovat:
bench: 5x5 82,5kg
MT: 5x5 jsem jezdil se 120kg, rezerva byla určitě velká, protože jsem měl nedávno fyzické přijímačky na VŠ a nechtěl jsem riskovat že si odrovnám spodní záda, takže doufám, že to teď poleze nahoru
dřep: 5x5 110kg paralel

Z doplňků výživy jsem používal pouze kreatin, který už mi pomalu, ale jistě končí a neplánuji ho v nejbližší době opět koupit. Myslím, že ten efekt už dost slábne, měl jsem ho za těch 5 měsíců de facto 3 měsíce.

Jídelníček:
Snažím se držet 1,5-2g na BW živočišných bílkovin, sacharidy a tuky moc neřeším, protože mám dost pohybu, takže když mám chuť tak se nadlábnu. Až budu mít pocit, že nastal čas počítat vše, tak s tím začnu. Ale zatím jde váha nahoru a poslední měsíc jdou naopak špeky dolů se zvýšenou aktivitou, takže jsem spokojený.

21.5. Rehabilitační cvičení ramen a Aerobka (kolo 75min v terénu po krpálech)
22.5. Volno
Zítra opět rehabilitace a kolo, pozítří už snad posilovna


Naposledy upravil Vidlák dne so červen 09, 2012 2:28 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vidlák


PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

24.5.
Aktuální váha: 81,4kg (trochu to spadlo ale pár dní jsem méně jedl a hýbal se)
Celý trénink jsem pojal pro mě netradičně: pauzy většinou do minuty.

Shyby na max. možnou šířku:
15, 14, 10, 6

PC:
nácvik techniky (to bude ještě na dlouho) se 40kg - nepočítaně

PC+PP:
5x50kg
3x3 55kg
pak z prdele (ale prdel to teda nebyla :D) jedna série Bear complex se 40kg a pak jsem ještě chvilku trénoval techniku PC

Kliky na bradlech / biceps s JČ:
4x8 já+20kg / 2x8 15ky, 2x8 18ky

Zakopávání / lýtka / břicho:
4x8 30kg / 4x20 (25cihel na stroji na hacken dřepy, váhu neznám) / 4x15 (ala Cizo v logu nohy do svíčky)

Pak sprcha a hned na to přiletěl trenér juda ať mu pomůžu tahat žíněnky z auta do tělocvičny, takže jsem se zase zpotil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vidlák


PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

26.5.
tlaky na šikmé lavici hlavou nahoru:
4x8op. 25ky

dřepy:
5x110
3x110 tady jsem dostal u druhého opakování křeč do prstů na noze. To se mi nikdy nestalo. Doufám, že to bylo naposledy, protože jsme se vůbec necítil jistě. Raději jsem ubral váhu.
3x5op. 100

mrtvý tah:
5x110
4x130
2x3op. 130 Myslím, že bych zvládl víc, ale raději jsem to nehrotil, protože tuhle váhu jsem měl v pastelkách poprvé

zadní delty/břicho: 4x

Pak 5minut klus, 3 série člunkového běhu (mezi nimi chůze), 5minut klus (celkově 20min)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vidlák


PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

27.5.
Aerobka: kolo - čas v sedle 3hod (ale bohužel rozkouskováno během dne)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
John Chipsa


PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

už jsem si říkal, že by jsi seděl 3 hodiny :-) jinak ať se daří
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vidlák


PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 6:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

29.5.
BP / přítahy VČ v předklonu podhmatem:
5x75, 3x5op 77,5, 1x6 77,5 / 1x8 60kg, 4x8 65kg

Oba cviky jsem podsekl. U BP to ze začátku dřelo, ale pak jsem nasadil svůj pseudoúchop hodný budoucího krypla s proraženými žebry a lítalo to hezky

dřep:
3x5op 105kg
1x5op 105kg, krátká pauza, 1x5op 90kg prdelí až na lýtka, krátká pauza 1x15op 50kg opět prdelí na lýtka

Nebylo to nejhorší, ale celkem se mi u toho chtělo srát

biceps s JČ / břicho:
1x8 15ky, 3x8 18ky / 4x

Dneska (30.) skočím s největší pravděpodobností na kolo (psát to tu už nebudu).
Měl by mi přijít balíček od ronnieho s kýblem proteinu a glukopuru, takže se konečně zařadím mezi normální smrtelníky, kteří do sebe hned po tréninku nesoukají pevnou stravu. Silně taky uvažuji o přeložení tréninku na ranní hodiny, abych se pak mohl poctivě věnovat výkrmu. Akorát mi na tom vadí, že ráno jsem strašný zdechlák a bývá tam neskutečně moc lidí (možná to zkusím alespoň kolem poledne).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vidlák


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

31.5.
Váha pořád stejná, ale hezky mi leze dolů sádlo od doby co sem začal víc chodit na kolo. Budu muset přidat sacharidy, ale musím říct, že jsem dost spokojený s tím jak to slezlo a víc vynikly břišáky :).

shyby na široko:
15, 12, 13, 10

PC+PP:
5x 50kg jen PC
5x5 50kg

Ty první dvě série byly děs a hrůza co se techniky týče, ale pak už to šlo o dost líp. Než se dostanu na nějaké vyšší váhy, tak si asi fest počkám : (. Docela mě z toho bolelo rameno, ale u dalšího cviku to úplně přešlo, takže příště to asi zkusím na střídačku.

zadní delty:
2x8+1x10, 2x10 (trochu jiný cvik)

zakopávání:
5x8 30kg

Asi to změním za mrtvolu s napnutýma nohama, protože tj děsný patent ten "stroj"

kliky na bradlech / lýtka / břicho (de facto bez pauz nebo s minimální prodlevou):
5x8 já+20kg / 5x20 (25cihliček, víc nejde ) / 5x15+10

A pak první koktejl protein+glukopur+kreatin
. Totální lahoda a žaludek si to taky pochvaloval po té zkušenosti s tlačením jídla hned po tréninku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkné počty opakování na těch širokých shybech, slušný potenciál, ať ti to vydrží, včetně psaní tady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vidlák


PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

John Chipsa napsal:
už jsem si říkal, že by jsi seděl 3 hodiny :-) jinak ať se daří

vlk# napsal:
pěkné počty opakování na těch širokých shybech, slušný potenciál, ať ti to vydrží, včetně psaní tady.

Díky oběma

2.6.
BP:
5x3 80, 85, 85, 85, 85

dřepy:
6x6 100

mrtvý tah:
4x5 130 po poslední sérii jsem si říkal, že se ještě protáhnu s 50kg a po pár opakování mi prdlo v zádech , to fakt dokáže nasrat. Do suplementace tedy zařazuji brufen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Brufen je základ každý dobrý atletovy snídaně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevstávám bez dvou růžových koleček
_________________
Věci se nestávají..věci se tvoří !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vidlák


PříspěvekZaslal: st červen 06, 2012 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včerejší trénink jsem vynechal kvůli zádům, dneska jsem testoval jak zvládnu delší chůzi (cca hodina z toho půl hodiny s 11kg batohem plným tvarohů a podobných dobrot) a protože to šlo vpoho tak zítra půjdu po delší době na hory. Předpokládaná trasa má cca 26km a převýšení 1000m. To bude aerobka jako víno :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vidlák


PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čtvrteční túra byla parádní, nehorázně mě z toho bolela prdel (myslím hýždě a né svěrač :D).

9.6.
Dneska jsem dal jen krátké pauzy (na mě), teklo ze mě jak *píp*
běh 3min

přední dřep:
6-8x 50kg (nepamatuju si to už)
6x 70kg
4x 80kg (u čtvrtého mi trochu sjela osa na ruce tak už jsem to raději položil. Budu muset vypracovat důlek na osu )

Chtěl jsem jet klasické dřepy ale pro rozcvičení jsem si dal přední dřepy (poprvé v životě). Musím říct, že je to sadomaso cvik určitě v něm budu pokračovat.

dřep:
3x8op 100kg

PC:
5x 50kg
5x 60kg
2x 70kg, třetí fail (špatná dynamika)
1x 70kg, druhý fail (zase pomalé)

Na mrtvoly jsem si raději netroufl ještě včera jsem ty spodní záda trochu cítil. Čistě PC s o něco vyšší váhou než na PC+PP jsem jel poprvé. Po těch failech už se mi nechtělo pokračovat asi bych už toho stejně moc nezvládl. Záda mám ale v ohni i z těch pár opakování. Věřím, že to bude jen lepší :).
Zjistil jsem ale, že budu muset zrušit čtvrteční PC+PP a dělat jen PC a pak military press. Nějak už mám moc dlouhou bradku a položit si po PP tu osu na fusy tak si asi ucvrnknu

zadní delty:
4x10 7kg JČ

tlaky na šikmé lavici hlavou nahoru s JČ:
4x8, 1x7 25ky+ (25kotouče + osy)

břicho 4x

Pak lehký běh, 3x člunkový běh a mezi každým chůze. Celé to zabralo s břichem asi 20min, pak protažení.

Váha: 82kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vidlák


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

12.6.
Shyby na max šířku:
18, 13, 9

U té poslední série už jsem to nezvládal a neměl jsem úplně vpoho rozsah, ale bral jsem to navíc, že se rozehřeju pořádně rychlými shyby a týpek mě zdeptal ať raději udělám 3 pořádné a dost mě to podkoplo nabuzení na trénink. Úplně mi převrátil myšlení.

BP:
4x5 80kg, 1x6 80kg (šesté opakování už bylo tak tak)

Přítahy VČ podhmatem:
4x7 70kg

Tady se se mnou začal bavit a došlo na mé zranění ramene. Myslet u tréninku na tyhle věci mě vždycky dostane. Začal jsem být psychicky totálně dole . Bez mp3ky už ani ránu.

Dřepy:
3x110kg
3x110kg
shozená série:
3x110kg, 10x90kg, 10x70kg, 15x 50kg

S těma 110kg to vůbec nešlo

Pomalé shyby na úzko / břicho na hrazdě (zvedání nohou)
8, 8, 5 / 8, 8, 8

Psychika v prdeli. Den před přijímačkama na VŠ mi taky zrovna nepomohl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vidlák


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jsem zapomněl, že jsem se ho ptal jestli mu nebude vadit, když otevřu okno a on že ne a otevřel ho za mě. Jak jsem končil přítahy a začínal dřepy tak se mě ptal jestli mi má dát tu VČ (50kg) do stojanu, to už jsem byl vážně v hajzlu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vidlák nechce být pussy Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: