Shyby, Ranní rozcvička atd. BRNO


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Shyby, Ranní rozcvička atd. BRNO  Úvodní stránka -> Trénink -> Shyby, Ranní rozcvička atd. BRNO
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Prasopes.


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 3:30 pm    Předmět: Shyby, Ranní rozcvička atd. BRNO Odpovědět s citátem

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, nebaví mně moc cvičit doma na koleji, chtěl bych cvičit nékde venku, vím, že jde různě prohodit lano skrz strom atd. Ale spíš potřebuji nějakou venkovní hrazdu. Bydlím na kolejní 4 (Brno), nevíte jestli je někde poblíž nějaké hřiště s "hrazdou" která udrží +-100kg ? Nebo nějaký nápad jiný. Vím, že by se dali využít například ty prádelní nástavce, co tu zanechali komunisti, ale nějak nemám v těch sídlištích přehled. Tak pokud někdo ví, byl bych rád :) Díky moc.

Edit. Kolejní = Technické muzeum
mapa zde
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DaveX


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co třeba hrazdu mezi dveře za 200 Kč?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čti pořádně. První věta.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tady se nekdo spis nudi nebo se chce predvadet... fakt mi unika smysl tohoto dotazu.. jak nebavi cvicit doma? co by za to jini dali...
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

joo neni nad to delat divadlo celymu sidlisti, kdyz se tam budes houpat jak debil nekde na klepaci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak třeba se shlédl u Barstarzz, já to celkem chápu.
Kamarád vlastnící rodinný barák si ty jejich "průlezky" zapustil do země za barákem.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kubaz vzhledem k tomu, ze planuju cvicit rano = ranni rozcvicka, kdy vetsina lidi jeste spi, tak pochybuju, ze nekomu budu delat nejake divadlo a ikdybych nekomu divadlo delal je mi to absolutne jedno a jestli se na mne nekdo bude divat, tak pokud nema lepsi zabavu je to jeho vec nemyslis ?

DaveX zamerne jsem napsal nejen to, ze mne doma nebavi cvicit, ale i to, ze chci cvicit venku. Varianty doma jsem jiz zkousel, nejenom ze mne to nebavi, nejenom, ze "tycka" mezi futra u nas na pokoji neni mozna (=spatna futra), ale take tim pokud vstanu v sest hodin, kdy spolubydlici spej po pareni na komplu do 3odpoledne neni zrovna vhodna varianta cvicit doma. Vzdy je lepsi byt venku, kde clovek muze poradne funet a neni nikym a nicim omezovan. PROTO chci cvicit venku, protoze mam na pokoji spolubydlici, je to tam ztistnene a absolutne mne to kvuli tomu nebavi.

magion viz. to co jsem napsal DaveXovi, pokud ti unika smysl tohoto dotazu tak ti ho zopakuju velice rad: CHCI CVICIT VENKU - HLEDAM MISTO KDE. staci ti to jako smysl tohoto topiku a meho dotazu ?

Myslim, ze jsem napsal svuj dotaz strucne, vecne a pochopitelne, stejne jako slusne, nemyslim si, ze veci diskuze by melo byt tema "ze se chci predvadet" a ja nevim co vsechno, ikdyby ano je to ma vec ne? Pokud mi nechcete poradit tak sem nepiste aspon kraviny prosim, treba se najde nekdo, kdo mi pomuze. Pokud ne, holt budu muset udelat beh kolem brna sam a mrknout kde by bylo ideal cvicit (proc to neudelam ted? protoze sem doufal, ze je nekdo pobliz ze sidlaku a treba neco videl a protoze nemam taky cas litat vsude po brne a obchazet sidlaky, proto jsem se zeptal = abych usetril cas, coz je myslim duvod vetsiny dotazu tady)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Postav si stan nekde v lese a mas to. Ve 2 rano tam muzes skakat po stromech jak tarzan a budes spokojenej :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drap. to je varianta na 400km pochod kterej planuju, ted resim todle a ted momentálně jsem na koleji ne ve stanu ,)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
secret78


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prasopes. napsal:
Kubaz vzhledem k tomu, ze planuju cvicit rano = ranni rozcvicka, kdy vetsina lidi jeste spi, tak pochybuju, ze nekomu budu delat nejake divadlo a ikdybych nekomu divadlo delal je mi to absolutne jedno a jestli se na mne nekdo bude divat, tak pokud nema lepsi zabavu je to jeho vec nemyslis ?

DaveX zamerne jsem napsal nejen to, ze mne doma nebavi cvicit, ale i to, ze chci cvicit venku. Varianty doma jsem jiz zkousel, nejenom ze mne to nebavi, nejenom, ze "tycka" mezi futra u nas na pokoji neni mozna (=spatna futra), ale take tim pokud vstanu v sest hodin, kdy spolubydlici spej po pareni na komplu do 3odpoledne neni zrovna vhodna varianta cvicit doma. Vzdy je lepsi byt venku, kde clovek muze poradne funet a neni nikym a nicim omezovan. PROTO chci cvicit venku, protoze mam na pokoji spolubydlici, je to tam ztistnene a absolutne mne to kvuli tomu nebavi.

magion viz. to co jsem napsal DaveXovi, pokud ti unika smysl tohoto dotazu tak ti ho zopakuju velice rad: CHCI CVICIT VENKU - HLEDAM MISTO KDE. staci ti to jako smysl tohoto topiku a meho dotazu ?

Myslim, ze jsem napsal svuj dotaz strucne, vecne a pochopitelne, stejne jako slusne, nemyslim si, ze veci diskuze by melo byt tema "ze se chci predvadet" a ja nevim co vsechno, ikdyby ano je to ma vec ne? Pokud mi nechcete poradit tak sem nepiste aspon kraviny prosim, treba se najde nekdo, kdo mi pomuze. Pokud ne, holt budu muset udelat beh kolem brna sam a mrknout kde by bylo ideal cvicit (proc to neudelam ted? protoze sem doufal, ze je nekdo pobliz ze sidlaku a treba neco videl a protoze nemam taky cas litat vsude po brne a obchazet sidlaky, proto jsem se zeptal = abych usetril cas, coz je myslim duvod vetsiny dotazu tady)


presne toto by som ti odporučíl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ono to asi ani jinak nedopadne ... protoze kdyby ronnie bylo rybarske forum vypada to tu takhle:


"Prosim vas jsem zacinajici rybar, kde je v brne rybnik?"

odpoved: "ses debil, bez si koupit ryby do tesca"
odpoved: "no jo frajer se chce predvadet se svym velkym prutem ..."
odpoved: "proc si nenapustis doma vanu a nechytas ryby tam?"
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
magion


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Az na to, ze ty jsi psal: "nebavi me moc cvicit doma" .. ztoho si kazdej odvodi, ze mas doma hrazdu a mas moznost cvicit, ale jen te to z nepochopitelnyho duvodu doma nebavi.. tak se pak nediv takovym reakcim...
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

místo odpovědi na dotaz, je vždy jednodušší prostě jenom rejpat (hlavně když nebydlí ten dotyčnej ani v brně...)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Seva98


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podivej se co je tady tohle :D

Odkaz

Jinak bydlis celkem daleko od zabydlene casti mesta, jednou jsem tam sel z Purkyni pesky, rusit kolej a myslel jsem si, ze to je teda blize . Takze nez dobehnes nekde mezi bytovky tak to mas docela kus, jinak verim pak kolem Purkyni uz neco najdes akorat tam musis dobehnout. Byt tebou spis koupim lano a jdu kousek na ty stromy tam od vas, lano pak klidne nechat viset a pokracovat v treningu, lano ti nikdo neukradne. Jeste tam mate hriste s brankama, tak kdyztak muzes viset jeste na nich
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seva dík moc, toho "čehosi" nad terčem jsem si vědom a už to mám v merku (jen to není oblé no:D takze mi to moc nevyhovovalo)
nicméně ještě jsem uvažoval jestli třeba neskusit kruhy, ty se dají upevnit kamkoliv (právě třeba i na strom).
jinak s tou oblastí mimo brno máš pravdu (ale zas sme blíž přírodě, ikdyž teď tam začli dělat docela bordel a chtěj tam stavět nějaký milionovy baraky)

Idealni vzdalenost by byla nekde kolem 0-2,5km tak ... takze to by se do toho mohli purkynky a ty sidlaky dole vejit
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Shyby, Ranní rozcvička atd. BRNO Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: