rýsování břicha



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - rýsování břicha  Úvodní stránka -> Trénink -> rýsování břicha
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pilnass


PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 9:16 am    Předmět: rýsování břicha Odpovědět s citátem

Chtěl jsem se zeptat, už kolikrát jsem viděl že si někdo při aerobním treninku nebo třeba při boxu obalil břicho igelitem. Má to nějaký podstatný vliv na rýsování břicha? Počítám že nějaký účinek to mít bude ale zajímalo by mě kdo z vás to dělá a jestli jsou u toho nějaké znatelné výsledky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemá. Teda jo, budeš smrdět.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud vím, žádný podstatný vliv to nemá. Využívá se to především v kosmetice, že po aplikaci nějakého krému či jiného přípravku, se poté může daná část těla obvázat igelitem, aby pokožka daný krém lépe absorbovala a daná část těla se víc prohřála, čímž se ale i spotí pod tím igelitem a fakt nic zázračnýho ani chutnýho nečekej.
Pokud se chceš zbavit nějakého tuku, nebuď lenoch, začni makat a spoléhej na klasickou formu pohybu, aerobky a dobrýho jídelníčku a na nějaký igelit se v klidu vykašli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pilnass


PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to já na to kašlu jen mě zajímalo jestli to má význam, jelikož jsem k tomuto tématu nenašel žádný článek. Tak dík za odpovědi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirdano


PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2012 5:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ale jo, četl jsem už pár článků, kde to zdůvodňovali lepším prokrvením dané partie (že prý ty partie, kde se nám drží nejvíc tuku nejsou optimálně prohřáté atd), dokonce se dělají i jakési podivné pásy (něco takového http://www.bodysport.sk/produkty/BANDaZE_A_INe/BZ__FITNESS_PaS_NA_CHUDNUTIE-592.html ), nicméně podle mě sou to vyhozené peníze, viditelný účinek se stejně nedostaví, stejně je potřeba dieta a pohyb a tohle ti udělá tak 1% když už
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marka13


PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2012 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já používám na obalení nohou takové neoprenové pásy. pomáhají tak, že ti prohřejí problémovou partii. Používám to na stehna a je fakt, že normálně mám boky pořád studený a po obalení a odjetí aerobky mám tyhle problémový místa horký. Takže se prohřívají. Samozřejmně, nejdůležitější je dodržování stravy a tohle je jen takový doplněk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zolldimato


PříspěvekZaslal: st květen 16, 2012 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pilnass napsal:
to já na to kašlu jen mě zajímalo jestli to má význam, jelikož jsem k tomuto tématu nenašel žádný článek. Tak dík za odpovědi


100% nie, tup páliš aktivitou, nie teplom!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pri velmi intenzivnim treninku mozna tak obalit zadek toaletakem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - rýsování břicha
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: